мимАпроходила• 10 декабря 2023
Що любите готувати в грильниці? Які самі смачні і улюблені страви?
Дякую
Мать драконов• 10 декабря 2023
Аерогриль?
Картопля фрі, стейки, котлети - соковиті всередині, підсмажені ззовні
мимАпроходила
• 10 декабря 2023
Ответ дляМать драконов
Аерогриль?
Не аеро, просто гриль
всегдаДаДа• 10 декабря 2023
Якщо ви про звичайний гриль, то мені смакує лише лаваш з сиром та просто грінки смажити, більш нічого! М´ясо не смачно, та і дим коромислом стоїть від маринаду.
мимАпроходила
• 10 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Так, я про звичайний
Я просто не знала про аерогриль, коли купували
Але от зробила курку і розумію, що в духовці чи мультиварці це смачніше
Додаю напруги• 10 декабря 2023
Моє улюблене - це овочі (баклажани, перець, шампіньйони). Маринуєте в суміші соєвого соусу, олії і часника і на гриль.
Різні штуки з лаваша, з сиром щоб тягнувся чи щось типу шаурми.
М´ясо стейками, риба, ребра. Мені навіть візуально з цими смужечками від грилю смачніше виглядає.
всегдаДаДа• 10 декабря 2023
Ответ длямимАпроходила
Так, я про звичайний
От і мені смачніше на пательні посмажити або запекти в духовці. Гриль для цього мені не підійшов. Іноді смажила баклажани кільцями і перці болгарські, але мить довше ніж їсти. Маринад димить і бризкає навкруги. Хоча зараз це будуть спростовувати.
Рву и мечу• 10 декабря 2023
Готовлю все на гриле особенно рыбу люблю , мясо , куры , бедра , крылья , овощи . Готовлю практически через день на гриле . У меня ничего не брызгает и не дымит ставлю под вытяжку прямо. Мою в пмм за 3 года почти каждодневного использования с ним все ок
Я Головна• 10 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
И у меня это говно место занимает,а по факту только для лавашей
Я Головна• 10 декабря 2023
Ответ дляРву и мечу
Как электро прибор можна мыть в пмм?
Рву и мечу• 10 декабря 2023
Ответ дляЯ Головна
Как электро прибор можна мыть в пмм?
Пластины ж снимаются и моются отдельно