Заикальница• 10 декабря 2023

Мило для рук рідке або тверде

Яким користується для миття рук та чому надаєте йому перевагу?
Результат:
вже голосів: 62
39 (62.9%) Рідке
23 (37.1%) Тведе
Верочка 100%• 10 декабря 2023
Я только брусковым, муж только жидким.
Не люблю ощущение после жидкого мыло, руки какие-то скользкие что ли, не могу объяснить
бибизяна• 10 декабря 2023
І тим, і тим. В ванній тверде, бо купую натуральне. На кухні рідке, бо зручно з флакону однією рукою вичавити та швидко руки вимити.
Красавица писяная• 10 декабря 2023
Рідким лише. Я ношу 2 каблучки з діамантами, майже не знімаючи, і те тверде мило посиійно застрягає у обох. Набридло його звідти виковирювати. Знімаю їх лише, коли готую. Знову таки щоб не застряг фарш, сир і т.д.
Біток чи ефір?• 10 декабря 2023
Не розумію твердого мила
автор Заикальница • 10 декабря 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Ох уж цей шлюб)) так, є такий прикол з обручками
автор Заикальница • 10 декабря 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Не розумію твердого мила
Воно вас теж.)
Робот Вертер• 10 декабря 2023
Уже и не помню, когда твердым пользовалась
Парасюха• 10 декабря 2023
В магазинах, ресторанах і ін закладах заборонено користуватися брусковим, вважається що це не гігієнічно, працюю в цій сфері і ніде де використовую брускове
автор Заикальница • 10 декабря 2023
Ответ дляРобот Вертер
Я теж, а ось зайшла до мами і так приємно було помити брусковим, прям неочікуване відкриття))
Дивне створіння• 10 декабря 2023
Для рук пользуюсь только жидким, но лежит брусок простирнуть трусики
Парасюха• 10 декабря 2023
Коли вчилася в універі на мікробіології проводили дослідження - попросили вимити руки брусковим милом і посіяти з рук мазок ото там букет був, тому брускове мило є джерелом бактерій, з тих пір всі перейшли на рідке)) і постійно під нігтями та під обручкою(
Броніки для Моніки• 10 декабря 2023
Користуюсь пінкою-милом для рук
Сяду на шию, дорого!• 10 декабря 2023
Много лет только жидкое дома. Я не уверена что мои дети знают что есть твердое
автор Заикальница • 10 декабря 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Користуюсь пінкою-милом для рук
О, класна штучка
Теща дочки• 10 декабря 2023
Тоже не нравится ощущение после жидкого мыла, чувство как будто не до конца вымывает руки. Больше нравится твердое.
Мафиозная• 11 декабря 2023
Ответ дляПарасюха
Это абсолютно верно для мест, где таком мылом пользуется большое количество людей.
В семье - окей. Но гостям мы всегда ставим новое мыло.
Атятя_тётя• 11 декабря 2023
І тим, і тим
Брюлик в стразах• 11 декабря 2023
Используем жидкое. Купили еще сенсорный диспенсер, вообще красота.