сама себе прекрасная• 11 декабря 2023

Вы бы смогли жить после измены с мужем? У мужчины 2 семьи

Ситуация знакомой , в которую тяжело поверить .
Она вместе с мужем с 16 лет , 2е детей , домохозяйка, недавно закончила курсы бровиста, будет пробовать .
Муж хорошо зарабатывает, постоянно занят на работе , командировки постоянные. Домой приходит к 11-12 ночи , иногда ночевал на даче. Но она нормально к этому относилась , мол, отдыхать друг от друга тоже нужно.
Выяснилось , жил последние 10 лет на 2 семьи ! Во второй семье уже 1 ребенок (4 года ) .
Вторая ‘жена’ про первую знала .
Знакомая все это время ничего не подозревала даже , была уверена в муже на все 100.
Сейчас , конечно , убита горем , страдает .
Но говорит мужа не отдаст .
В голове не укладывается ..
Человек на протяжении 10 лет предавал , а она еще за него бороться собирается ..
Результат:
вже голосів: 295
166 (56.27%) не простила бы , развод
105 (35.59%) другой вариант
24 (8.14%) простила бы мужа
Будьте так ласкаві• 11 декабря 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Тем более непонятно - квартиры поделить, отсудить половину или забрать все. А потом - нах такой муд?

Пусть та шалава его забирает

Я в щоке, конечно. Это как? Какой надо быть недобабой, что б тягаться с чужим мужем, еще и беременеть-рожать от него. Это что, попытка впрыгнуть в последний вагон? Ну как так, как????
Ну такие говорят, что любят её, а не жену и уйдут к ней
Викликаю на дебати• 11 декабря 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Она первого родила в 18
Соответственно образования нет
Всю жизнь муж обеспечивал
Так у неё сейчас взрослые дети, она всю жизнь нигде не работала и не умеет ничего. И муж это прекрасно понимает. Уборщицей или на кассу АТБ не пойдёт. Поэтому она никуда не уйдёт будет муж просить прощения или нет. Бороться тут слово не подходит, её мнение никто не спрашивает
Скорая помощь• 11 декабря 2023
вдруг бы я была бы домохозяйкой, жила бы дальше и доила, доила, доила. крупно. с переписыванием квартир.
Сливочная пенка• 11 декабря 2023
А він хоч вибачався?
Намакушка• 11 декабря 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Сказал что минимизирует общение
Но ребёнка не бросит
Про таких говорят: пиз..дит как дышет
Мания-Величия• 11 декабря 2023
Ответ дляdf364tye3
все, физически здоровые мужчины изменяют , это нормально и естественно , но две семьи ,,, постоянно с детьми ,,, с другой стороны , взрослые люди , сами разберутся ,,,
Тобто, якщо не зраджує значить хворий?))
Сливочная пенка• 11 декабря 2023
Ответ дляТоматико
Автор, Ви смішна. Вона за заробіток чоловіка тримається, бо сама не може заробити, вона не самодостатня людина! А мала б гарний заробіток, такий що з легкістю дав би продовжити звичне життя, то гнала б його світ за очі.
Ви що , тут половина порадниць називають працюючих самодостатніх жінок тяговими коняками, і кажуть як їм гарно живеться, що вони не думають ні про рахунки ні про гроші ні про що. Мама красива і чоловік про все турбується. Ніхто ж не напише яке лайно треба їсти інколи.
Сливочная пенка• 11 декабря 2023
Ответ дляМания-Величия
Як варіант для виправдання власної нікчемності
Мания-Величия• 11 декабря 2023
У вашої знайомої тепер розпочнеться інше життя. І воно буде краще, ніж до того. Якщо, звісно, вона не наломає дров, а зробить все мудро та обдумано. Тепер у неї відкриті очі і розв´язані руки.
Мания-Величия• 11 декабря 2023
Ответ дляСливочная пенка
На емоціях також не потрібно діяти. Його треба обіграти до нитки і жити в кайф. Кобелізм має бути покараний) Тим більше, що 10!!! років вливати в вуха мед, а насправді трахатись на стороні. Фу, якось бридотно.
Фиктивная• 11 декабря 2023
Прораб , який робив у нас ремонт мае три дружини . В Кременчуці , в Градижську і Власівка . У кожної діти . Сам маненький , худющий з сумним поглядом .
Сливочная пенка• 11 декабря 2023
Ответ дляМания-Величия
Невже ви вірите, що 10 років можна жити на 2 родини і дружина не бачить? Ну хіба що там зовсім низькі інтелектуальні здібності. Все дружина бачить і розуміє, але дивлячись з обставин приймає рішення як на це реагувати
Ручки-Крючки• 11 декабря 2023
Жінці 41 і вона тільки закінчила якісь курси?
А все інше життя сиділа вдома на кухні?
І чоловік який живе на дві сім´ї?
Треба замислитися всім жінкам.
А як би він зараз зібрав майно і пішов до іншої?
На що жити тоді?
ЗавЛабСнаб• 11 декабря 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я в таких ситуациях не очень понимаю мужчину. Зачем ему это? Ну, заведи любовницу , через время новую. Но в две семьи это вкладываться надо , и материально, и морально, и времени много занимает.
Порядочный
А у нас макарошки• 11 декабря 2023
Знаю одну такую, не только с мужем дальше живет, а еще и психологом стала работать В соцсетях показывает якобы ’счастливую семью’.
Meercury• 11 декабря 2023
Мне так смешно. Раз за 10 лет не ушёл значит и не уйдёт? А когда уйдёт что будем петь?

Жить на пороховой бочке ок? Мазохисты....
Завтра не пью• 11 декабря 2023
Ответ дляНеваляшкина
Ну а чего ему просить прощения? Если жена финансово от него зависима, то и так не уйдёт. А если уйдет, то у него запасная семья ещё есть.
Так і я про те ж. Автор пише - вибачати и ні. А як можна вибачити, якщо ніхто вибачення не просить?
Птица Говоруша• 11 декабря 2023
Вот не знаю, и близко не могу представить себя в подобной ситуации. Изначально строила свою жизнь так, чтобы не попадать в зависимость ни от кого, а отношения - чтобы в любой момент иметь возможность уйти и не потерять при этом ни в чем. Никто не сможет меня абьюзить, шляться и прочими способами кормить говном. Правда, мне лучше поесть говна на работе - ее можно сменить, люди там - ничего для меня не значат, короче это легче. А близкие отношения должны приносить радость.
А вот эта форма отношений - муж работает а жена красивая, ну это просто смешение всего в кучу. О каких равных и здоровых отношениях может идти речь, когда один от другого зависит материально, и они изначально неравны.
Ноунэйм• 11 декабря 2023
Ответ дляMs. Искренность
А він шо зараз?
Він взагалі любив?
Живе з нею! Принаймні по його словах любив- одружувалися по великій любові ’голі і босі’ в 20 і 21 рік... зустрічалися в 15 і 16.. потім 19 і 20..Не знаю яка з його сторони любов...слова гарні ну він це завжди вмів! Щодо мене - я справді любила сильно..вечері при 🕯️ організовувала ...якусь романтику вносила час від часу,знала його всі уподобання! Я часто говорила - в мене відчуття, що хтось є в нашому шлюбі,ти що сонечко я тебе люблю! Зараз розумію, що як кожна жінка хотіла чути слова любові - хотіла детектива найняти але думаю до чого я опускаюся. Вже як жив з нею через пару місяців писав ,що я найкраще,що було в нього у житті!(чи це правда чи ні не знаю,їй скріншот не робила мені ні для чого самоствердження...)
Ноунэйм• 11 декабря 2023
Ответ дляСливочная пенка
А він хоч вибачався?
Скоріше всього не сильно або ні- а ось 19 людей проголосували,що простили б!
Ноунэйм• 11 декабря 2023
Ответ дляСливочная пенка
Думаю, що так- от нічого не зміниться, тільки вже відкрито ходитиме до другої сім´ї.Це не життя - це пекло на землі! Принаймні в мене - всі його друзі прости! А що прощати!? Що далі до сина їздитиме (і її підтрахуватиме заразом...).’Мудру жінку’ з себе корчити!? Як це все? В мене подрузі казав от якби в тебе чоловік зраджував- от ти залежна від чоловіка ти б простила б , а вона ( тобто я ) незалежна від мене(матеріально) не простить... А душа моя? Як їй болить досі від зради, а діти як їм? До психолога звертаємося...
Губной рояль• 11 декабря 2023
Я б из принципа не выгнала , той дамочке презентовать папку для ребенка а своих лишить отца считай
Жила б по соседски , своей бы верностью не парилась бы и откладывала деньги себе
Не стесняюсь• 11 декабря 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Такая история была давно у знакомой- и что дети- подростки, надо учебу в вузе оплачивать, конечно она тоже боролась за мужа, хоть дети образование получили.
А так бы гордо сидела голодная и дети без образований.
вот у меня сейчас такая ситуация, у мужа любоффф, а дочке поступать. Ломаю голову - гордо выкинуть его с чемоданом из дома или пободаться..
Не стесняюсь• 11 декабря 2023
Ответ дляНоунэйм
Моя історія подібна...Як було боляче дізнатися про це все! Ще й не йшов і нав´язати хотів,що двох любить...То навпаки,що мене любить але її не кине бо в них син..Як я дізналася то нашому сину було рік ,а там майже чотири! Дура - каюся, безмежна любов і довіра! Інтуїція моя не помилялася...просто в телефон - нічого немає, ніяких слідів за роки.Інколи слідкувала - то він до друга, то до родичів їхав! Дзвонити їй було будь коли заборонено тільки виявилося можна в 13.00...Я навіть думала,що я вже параноїчка коли снилися сни,що він з нянькою дитини зраджує! Такі брехуни бувають- не уявляєте! Ну а я в дрібницях не обманюю навіть....Що ж моя перша ’юношеська’ справжня любов і 20 років шлюбу пішли прахом! Документи підписав на розлучення за 5 разом...обіцяв,що не дасть розлучення - але як то жити коли тебе так ’предали’. Боляче неймовірно було,просто жесть!Ще довго написував...відірвала по живому від себе! Знав як я його любила - ’Як я міг тобі сказати правду!? Я бачив як ти мене любила!’.Блін пройшло 2 роки ,а я пишу це зі сльозами на очах!!!
не відпустило? як ви виживаєте морально?
Ноунэйм• 11 декабря 2023
Ответ дляГубной рояль
Я не змогла -який приклад сім´ї дітям!? Та і я емоційна...це докори , сварки,а жити по справжньому коли!? В наступному житті!? Чи в 60-70 років плакати!? Пам´ятаю як в сусідки були на 65 річчі - вона добряче випила і давай розказувати як в 40 років були коханки...пройшло 25 років,вона забула - ні!...Ну от носити в собі це все життя - це бути щасливим!? А якщо ще для людини стільки віддав і далі дожити себе ’на алтарь сім´ї’...Хто це оцінить?
Не стесняюсь• 11 декабря 2023
Ответ дляГубной рояль
мне кажется верное решение, зачем ему и ей облегчать жизнь и выбор, хай мучаються.
Ноунэйм• 11 декабря 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Діти привели в дійсність, спорт...потім повномасштаба...Притупилася біль- мабуть не треба заходити в подібні теми,бо згадується минуле...та й діти на нього схожі! 4 місяці жорсткої депресії, спочатку навіть жити не хотілося...просила його зібратися,а він не йшов.Потім до сина поїхав на день народження, написав що ще на день залишиться - тоді в мене почала відходити ілюзія,що це як поганий сон і ніяк він не закінчиться! Що все це закінчити я маю самостійно бо за рік просто згорю не дай Боже від раку,чи в психушку загримлю! Як писала вона йому - скажи їй(мені), що її влаштовує далі як зараз є!...Тобто ці двоє хотіли мені нав´язати нормальність трикутника... таких збочених стосунків!
Ноунэйм• 11 декабря 2023
Ответ дляБез образів
Так дитині там 4. Тобто він 5 років просто помилявся?)
Так ’закрито було’... принаймні в мене таке пояснення! Пояснення дорослого чоловіка!
Дама с заначкой• 11 декабря 2023
Не верю (с)
Все знали, а она и не догадывалась...
Ситуация один в один, как у наших кумовей: командировки,совещания, ответственная работа и прочая лапша, в которую было удобно!!! верить

Если она зависит от денег, то какая разница кого он ещё тра**ет: 10 лет жила с этим,ещё столько же проживет
Просто звязда• 11 декабря 2023
Ответ дляXвостокрутелка
І це бісить найбільше: таке враження, що діти тільки жінки, а чоловікові п...й на своїх же дітей, що там і як з ними.... І нажаль, в нашій країні таку поведінку самі ж жінки і підтримують. Фіг би такий папашка в Європах від своїх дітей відмахався. Навіть більше, їм таке і на думку б не спало.