Ще з цiкавого Крим. Свіжа заява +94 Киев. Это что было? +82 Всіх вболівальниць вітаю з перемогою Іспанії. +20 Народ України уже став повномасштабним ворогом тцикунів +306 Холоденко знов про Сумщину пише +707 Котилися-котилися і докотилися. Лучанова почали відмазувати. +11 Видели уже, что украинские дроны долетели до крупнейшешего НПЗ парашки +25 Заградотряды Сырского. +36 Зеленский напал на иранское судно, убив моряка +19 Вбивці Чорновола Кучмі дали нагороду імені Чорновола +36
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Корм котёнку уходит много денег 8+1788 Бачили вже? Зеленьский наказав посилити примусову мобілізацію5+1295 Сніданок на схудненні 906+1256 Київ, Ви плануєте вивозити дітей?4+1194 А бывают просто бессовестные дети4+1084 Навчіть мене підготуватися до зими 4+934 Покупать квартиру сейчас это совсем тупая затея?3+823 ещё
Сейчас читают! Взгляд маньяка видели когда то, ныне живущего?))+841 Бачили вже? Зеленьский наказав посилити примусову мобілізацію5+595 На пенсию весной. Будет 9700-9800 Мои мысли+541 Мужчина 50 лет подарил мягкую игрушку2+452 Що краще для собаки 5-6місяців залишитись в готелі чи поїхати в довгу дорогу?+401 "Шахеды" могут начать атаковать Львовскую область+381 Бачили що воно меле?+361