Rosa Blanca• 11 декабря 2023
Як заснути тепер? Тиша гуде в голові. Розбудила собака, потім почула тривогу.
healer09648293• 11 декабря 2023
Я в туалет встала, сиджу і чую гепає. Думала що то сусіди вже щось там роблять… а ні, не ті сусіди.
Rosa Blanca• 11 декабря 2023
Ответ дляmymoly
Ну я б заснула аби тривогу зняли. Але я Дарницький і тахи трохи страшно
Так 2 рна в протилежних кінцях міста... Як взагалі це? Ск їх було?
У Дарницькому районі пожежа в недобудованій будівлі внаслідок падіння уламку ракети. Всі служби слідують на місце.
Ще один уламок у Дарницькому районі упав на газон, пожежі та пошкоджень в будинках поруч немає.
Є звернення до медиків за іншою адресою в Дарницькому районі. Медики на місці
Наче без жертв
Rosa Blanca• 11 декабря 2023
Ответ дляmymoly
Мене більше дивуює що 2ва района на півдні. Воно ж з півночі летіло. Чи з баллістикою так не працює
Траєкторія у балістики ’згори’. Тому я не розумію взагалі
Rosa Blanca• 11 декабря 2023
Ответ дляmymoly
О ви десь поряд. Відбій і мусоровоз одночасно
Нажаханий Відрадний 😐 Я сьогодні перелякана, хоч нічого не чула, крім бухтіння собаки. Тепер воно хпопе, а я чергую 🤨
Кристиночка-кот• 11 декабря 2023
Ответ дляJavelina
Весь сон пид.ры перебили, в 6 вставать, уже не усну
Так всегда твари конченные они
Chamomile5• 11 декабря 2023
Ответ дляRosa Blanca
Мусорка, сука. Перетягла дітей в коридор з відбоєм 😶
Ми там тепер завжди ночуємо. Боюсь не почути тривогу