Тревоги не было, но по звукам как авиация или ракеты. Кто еще слышал?
Чумачечая Весна• 11 декабря 2023
Ответ дляPrervana
Нет, это не ПВО. По земле глубинно гууууп и с детонацией(
Слышала только ппо, много не считала, так как судорожно обновляла новости, думала глюки и нет интернета просто
VivaForever• 11 декабря 2023
Ответ дляPoposhka
Так тревоги не было!(
Страшно подумать если бы петриот не было
Fotografkiev• 11 декабря 2023
Ответ дляBe_good
В мене над будинком виліт по балістиці завжди. Тому я прокидаюсь першою. Мені можна ту кнопку, що тривогу вмикає встановити, бо я вже встигла в коридорі застелити та в туалет мотнутися, коли тільки через 3 хвилини дали тривогу.
Ми десь поряд живемо? Бо дитина саме в туалет ходила і каже, що спочатку ракета полетіла, а потім тривогу ввімкнули.
Ответ дляBe_good
Я понимаю где вы и о чем.
Хорошо б все сбило, если Оля слышала о землю
Могло и попасть (
Часть
Ракет было несколько
Могло и попасть (
Часть
Ракет было несколько
❗️ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ - КМВА.
В столиці оголошена повітряна тривога, яка повʼязана з ракетною небезпекою.
Попередньо, внаслідок роботи ППО по збиттю ворожих цілей сталося падіння уламків в Дарницькому та Голосіївському районах.
Інформація щодо потерпілих та руйнувань уточнюється.
Перебувайте в укриттях до відбою.
knopkakyev• 11 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Разбить вернее
Але вони пустили та поїхали
Відслідкувати та розбити дуууже не просто
Ответ дляLudaSHS
Кличко. Екстренні служби слідують на виклик в Голосіївському районі, де, за повідомленням людей, уламок ракети пошкодив дах житлового будинку. Також є кілька викликів медиків в Дарницький та Шевченківський район. Швидкі слідують на місця.
Хоч би всі живі були!