Юпитерная• 12 декабря 2023
Ще раз про Кравець
Ось тут на Прозорро є 5 тендерів.
Я не можу зрозуміти, частина з них все ж таки оплачено державою?
Юпитерная
• 12 декабря 2023
Ось тут є звернення, але без відповіді:
Недоцільна витрата коштів під час війни. Такі передачі нехай робляться на комерційній основі не за державні кошти. У армії дронів і автомобілів не вистачає. Кожна нова передача - це десятки, а то і сотні життів наших захисників. І чомусь вибір тут робиться не на користь тих, хто боронить державу. Спрямуйте кошти на потреби армії!!!!
Відповідь Держаудитслужби: Очікується
Текст відповіді: Очікується відповідь
Дата відповіді: Очікується
Відповідь Держаудитслужби: Очікується
Текст відповіді: Очікується відповідь
Дата відповіді: Очікується
Злюка-закусюка• 12 декабря 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Молодец
Іншого разу пишіть ’сам д*рень’))))
Скокмоно - стокнуно• 12 декабря 2023
Ответ дляЮпитерная
Ось тут є звернення, але без відповіді:
Відповідь Держаудитслужби: Очікується
Текст відповіді: Очікується відповідь
Дата відповіді: Очікується
Відповідь Держаудитслужби: Очікується
Текст відповіді: Очікується відповідь
Дата відповіді: Очікується
Собаки лають -караван іде(с)
Вони ж не лохі від кормушки відмовлятись
Молоденькая• 12 декабря 2023
Ответ дляVERO.
Я типу маю безпосереднє відношення до публічних закупівель, але не розумію, чому ці договори укладені без проведення процедури (відкритих торгів).
Нова постанова, що регулює особливості проведення закупівель під час воєнного стану вступила в дію 19.10.2022.. відкриті торги тепер можуть відбутись, якщо пропозицію подасть навіть 1 учасник. Тобто якщо приходить на торги 1 учасник, то просто не буде проводитись аукціон, а закупівля відразу переходить на період розгляду пропозиції.
ku4eravaku4erava• 12 декабря 2023
Наверное надо создавать петицию к президенту, а так тут поговорим, и все останется как и было