Стигла полуниця• 12 декабря 2023
Ваш кіт мовчун чи навпаки? Моя кицька постійно нявчить, мурчить, дуже галаслива
Советничаю тут• 12 декабря 2023
у меня не то что мурчит, она постоянно болтает, иногда достаточно просто на нее посмотреть и она уже что то болтает)
Тоскующая• 12 декабря 2023
Ответ дляZelenkа
То знімайте відео з говоруном😁
Він такий падлюка, що лишень я візьму телефон, то він одразу припиняє.
Обижулька• 12 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Наша молчун, даже есть не просит. Сядет у мисочки и глаза такие печальные, вся скорбь кошачья на морде. В исключительных случаях, когда ну край уже, щас в голодный обморок упадет (по ее мнению), может крякнуть еле слышно. Типа смотри, нет сил даже мявкнуть нормально
шотландська висловуха? бо наш шотландець саме такий. йому іноді випадково на лапку чи хвіст вставала-навіть звуку не вимовить,просто тікає
ША! я прийшла!• 12 декабря 2023
Моя кричит только когда хочет играть) принесёт мячик или шарик и зовёт громко, а так тихоня.
Муркает часто, но тихонько.
Есть никогда не просит, сама тихонько идёт или лапой гребет там где пустая миска или ее место.
Муркает часто, но тихонько.
Сама собі лікар• 12 декабря 2023
Мій кричить тільки коли хоче їсти, звичайно це два рази в день, один зранку приходить кричить поки ми спимо, замовкає лише на кухні біля тарілки і ввечері коли приходимо з роботи кричить доки не насипеш, а весь інший час - тиша
Мадам Подлинник• 12 декабря 2023
Мой - говорун, орет когда хочет чтобы ему подсыпали свежего корма, налили чистой воды, погладили, выпустили на улицу, впустили назад, ну и просто поздороваться.
Стигла полуниця
• 12 декабря 2023
Ответ дляМадам Подлинник
з вулиці в хату на панські ліжечка?
Мадам Подлинник• 12 декабря 2023
Ответ дляСтигла полуниця
з вулиці в хату на панські ліжечка?
не на панські, має своє місце, привчений, що ліжко - то для людей, може на коліна залізти до мене коли я на дивані сиджу перед телевізором, але то тільки коли я є. Вночі або на підвіконні чергує, або на коврику біля ліжка, бо полюбляє компанію.
Стигла полуниця
• 12 декабря 2023
Ответ дляМадам Подлинник
як ви йому заборонили вилазити на своє ліжко?
Мадам Подлинник• 12 декабря 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Ви не знали, що коти також піддаються дресурі? Просто на дозволяли йому залазили, руку вперед виставляєте при кожній спробі. Наш цей жест розуміє чудово, навіть коли на руки хоче залізти , завжди дивиться в очі, чи в гуморі я, чи можна? Він розумашка, ходить ввечері зі мною, коли я з собакою виходжу, навіть в дощ та сніг, хоча я б залюбки дома побула на його місці.
Стигла полуниця
• 12 декабря 2023
Ответ дляМадам Подлинник
моя не підається нічому
Мадам Подлинник• 12 декабря 2023
Ответ дляСтигла полуниця
це просто пунктик для мене, не люблю коли коти чи собаки в ліжку.
Стигла полуниця
• 12 декабря 2023
Ответ дляМадам Подлинник
а я люблю, тільки киця квартирна, не гуляє на вулиці
Мадам Подлинник• 12 декабря 2023
Ответ дляСтигла полуниця
моя не підається нічому
Тут важливо, щоб усі члени сім´ї були послідовні, а не так що хтось дозволяє, хтось ні, ну і звичайно кожна тварина має свій рівень інтелекту.
Стигла полуниця
• 12 декабря 2023
Ответ дляМадам Подлинник
я один член...
Душка-свекрушка)))• 12 декабря 2023
Шотландка,до ее 6 месяцев мы думали,что она вообще немая
. Потом оказалось,что она всё-таки умеет издавать звуки,просто не считает нужным это делать))))
Есть просит молча-просто садится возле миски и смотрит в упор,сверлит взглядом. И ты в этот момент прям кожей чуешь,как она тебя мысленно проклинает
Чаще всего подходит и молча лапой тебя трогает,типа,ну не будь говном,угости кошечку)))))
Но,она периодически проявляет снисходительность и разговаривает со мной ( исключительно-других членов семьи вообще не признаёт),мурчит,трётся,даже ложится возле меня или на мне спать. На руки взять ёё-упаси господь-проклянёт сразу))))
А,и мурает так,что аж давится-сглатывает очень громко,как будто ком в горле. И храпит,как трактор,когда крепко спит
. Потом оказалось,что она всё-таки умеет издавать звуки,просто не считает нужным это делать)))) Есть просит молча-просто садится возле миски и смотрит в упор,сверлит взглядом. И ты в этот момент прям кожей чуешь,как она тебя мысленно проклинает
Чаще всего подходит и молча лапой тебя трогает,типа,ну не будь говном,угости кошечку))))) Но,она периодически проявляет снисходительность и разговаривает со мной ( исключительно-других членов семьи вообще не признаёт),мурчит,трётся,даже ложится возле меня или на мне спать. На руки взять ёё-упаси господь-проклянёт сразу))))
Мадам Подлинник• 12 декабря 2023
Ответ дляСтигла полуниця
я один член...
Насправді навчити можна багато чому, головне бажання та терпіння.
Душка-свекрушка)))• 12 декабря 2023
Ответ дляСтигла полуниця
моя не підається нічому
Згадайте театр котячий Куклачова-він же ж дресирував котів якось) Насправді,коти-вони набагато розумніші за собак,просто своєнравні,тому їх важче переламати.З ними треба хитрістю та ласкою))))
Мадам Подлинник• 12 декабря 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
100%
Стигла полуниця
• 12 декабря 2023
Ответ дляМадам Подлинник
хочу, щоб по столу не лазила
Мадам Подлинник• 12 декабря 2023
Ответ дляСтигла полуниця
хочу, щоб по столу не лазила
А ви там іжу лишаєте, чого вона шукає на столі?
Стигла полуниця
• 13 декабря 2023
Ответ дляМадам Подлинник
ні, просто лазить