Маурита• 12 декабря 2023
Как россиянам удалась такая массовая кибератака на Украину?
Ничего не работает. Связи нет с самого утра, вот уже и банки не работают с терминалами. Как им это удалось? Реально вернули нас в пещерные времена, без связи и т.д.
Ответ дляtarveldy
#працюєГУР
❌ Злам федеральної податкової служби рф ― деталі чергової кіберспецоперації ГУР
☑️ Кіберпідрозділи Головного управління розвідки Міністерства оборони України здійснили чергову успішну спецоперацію на території росії ― цього разу атакували податкову систему держави-агресора.
👉 Під час спецоперації воєнним розвідникам вдалось проникнути в один із добре захищених ключових центральних серверів фєдєральной налоґовой служби (фнс рф), а далі ― у понад 2300 її регіональних серверів по всій росії, а також на території тимчасово окупованого Криму.
👾 Внаслідок кібератаки усі сервери отримали шкідливе програмне забезпечення.
☑️ Паралельно у такий же спосіб була атакована російська ІТ-компанія Office.ed-it.ru, яка обслуговувала фнс рф.
💪 У результаті двох кібератак повністю ліквідовані конфігураційні файли, які роками забезпечували функціонування розгалуженої податкової системи рф ― знищена уся база даних та її резервні копії (backup).
💥 Зв’язок між центральним офісом у москві та 2300 російськими територіальними управліннями ― паралізований, як і між фнс рф та Office.ed-it.ru, що була для податкової дата-центром (банком даних).
❗️ Фактично йдеться про повне знищення інфраструктури одного із основних державних органів терористичної росії та численних супутніх даних податкової за великий часовий період.
😎 Інтернет-трафік податкових даних у масштабах усієї росії опинився в руках воєнної розвідки України.
⚡️ Відновити роботу податкової росіяни безуспішно намагаються уже четвертий день поспіль. За оцінками фахівців, параліч у роботі фнс рф триватиме щонайменше місяць. Водночас реанімація податкової системи держави-агресора у повному обсязі ― неможлива.
🎯 Кібератака ГУР МО України стала черговим серйозним ударом по режиму в кремлі, який на певний час втратив контроль за податками й зборами.
☝️ Нагадаємо, нещодавно воєнна розвідка України провела успішну кіберспецоперацію щодо фєдєрального агентства воздушного транспорта рф («росавіації») та отримала доступ до закритих службових даних російського відомства.
Ааа .. ну ясно теперь они на нас охотятся .. странно что наши компании не подстраховуют себя .. жмут з/ пл нормальным программистам (
Ответ дляolkaig
Главное красивый заголовок смастерить, массованная атака)))))
Прилег 1 оператор! Уже давно научены еще со времен отключений, что должно быть минимум 2 оператора на телефоне. Вот и все решение. Ваши умники не смогли уложить всех) То в чем массовость?
Беда в том, что оператор монополист… в Украине.
И услугами связи пользуются многие инфраструктурные объекты в стране.
Это очень усложняет, и судя по всему, восстановится не скоро. Связь то будет… тут же дело в другом, в том как теперь решить эту взаимосвязь с инфраструктурой.
У нас айтишники не пальцем мазанные, думаю, придумают решение, о блин…
Оксана-004e• 12 декабря 2023
Ответ дляZhukOlena
Це що таке? Коли це було?
Наверное порошенко опять в борщ плюнул
По Украине продолжает отключаться система оповещения о воздушных тревогах из-за кибератаки на Киевстар.
Она перестала работать в Умани, Днепре и многих населенных пунктах Киевской области, в том числе в Буче, Ирпене и Вишневом. Об этом сообщают местные власти. Частично она перестала работать также в Черкассах. Ранее поступали такие сообщения из Борисполя и Сум.
Апель-синка• 12 декабря 2023
Ответ дляok1904
В мене є підозра, що щоб убезпечити сервери , вразливі до атаки, їх на цей період ’погасили’, небезпека атаки пройде ввімкнуть. Так до сьогодні робили
Відновлення Київстару НЕ буде швидким!
Попередньо метою атаки була саме руйнація інфраструктури.
Фахівці працюють над рішенням, але можуть швидко не відновити мережу.
«IТ-інфраструктура «Київстару» частково зруйнована», – заявив гендиректор Комаров.
Це перша така сильна хакерська атака за всю історію мобільного зв´язку України.
В свою чергу, ГУР зламали федеральну податкову службу рф.
Ответ дляZhukOlena
Це що таке? Коли це було?
В 2017 году вирус Петя положил платежные системы страны
Помню как не работали кассы, так магазины были закрыты, стояла кассирша на входе, заводила одного покупателя , ходила с ним и на бумажечку записывала товар, потом на кассе считали и расплачивались. Это 2 -3 дня было, в июне.
Связь ’Киевстара’ может быть восстановлена в лучшем случае через сутки, считает эксперт по радиотехнологиям Сергей Флеш.
При этом он заверяет, что ни банки ни другая связь из-за этой кибератаки не упадет. Как и другие операторы, которые просто испытывают перегрузку от наплыва новых пользователей.
Ответ дляАпель-синка
Відновлення Київстару НЕ буде швидким!
В них в основному орендоване обладнання було. Орендували в укртелекому
Джеральдина.• 12 декабря 2023
Ответ дляLady Luck 99
Все заработает через пару часов. У меня муж спец по всем подобным атакам, совсем все положить не выйдет , как бы не старались
Чего ж не заработало?
Alisa.Alisa• 12 декабря 2023
Ответ дляLady Luck 99
Головне написати що чоловік спєц🙄 не кажи гоп, поки не перепригнеш☺️
Coffee is Love• 13 декабря 2023
Хз в якій ви дупі, я навіть не помітила. Трохи гірше працював водафон і все. Термінали, банкотмати, зв´язок, мережа - все працювало.