Сосиска_Втесте• 13 декабря 2023
Київстар. Безпека даних банківських карт
Дівчата, хто розуміється в банківській сфері чи в мобільному звʼязку.
Підкажіть, будь ласка, чи є сенс змінювати моб номер після відновлення роботи Київстар з точки зору безпеки банківських та особистих даних?
Дякую за відповідь!
Хочу в БАНю• 13 декабря 2023
Ну, російські хакери заявили, зо мають піб і паспортні дані... я б змінили, якщо якийсь приват/монобанк підв´язаний
Моно ж теж вчора намагались покласти
Околовита• 13 декабря 2023
Ответ дляБурундучиха
У вас є гарантія що водафон чи лайф не хакнуть?
При тому, хакнули зсередини, керували суки з зовні
Бурундучиха• 13 декабря 2023
Ответ дляОколовита
Хто б сумнівався...
Країну теж здали зсередини.
Сосиска_Втесте
• 13 декабря 2023
Тобто, якщо банкінг привʼязаний до КС, то краще змінити? Чи вже пізно і це зайва тяганина?
ТатьянаИгоревна• 13 декабря 2023
Ответ дляОколовита
Так київстар то москальська контора. Це і не дивно, що хакнули.
Околовита• 13 декабря 2023
Ответ дляТатьянаИгоревна
Кучмовська, якщо бути точніше.
Сосиска_Втесте
• 13 декабря 2023
Ответ дляТатьянаИгоревна
Вони усі москальські. У нас усі моб оператори або москальські, або мають акціонерів звідти
ХикориДикори• 13 декабря 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Я б пішла у банк і змінила. Або взагалі відключила поки що мобільний банкінг. В мене водафон, але замислитись.
ТатьянаИгоревна• 13 декабря 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
водафон давно азербайжанці купили. Так що не усі.
Сосиска_Втесте
• 13 декабря 2023
Ответ дляОколовита
Кучмовська, якщо бути точніше.
Давно вже ні
Сосиска_Втесте
• 13 декабря 2023
Ответ дляТатьянаИгоревна
Якщо Агаларови, то російські азербайджанці
Стопясят раз обсуждала• 13 декабря 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Не всі
ТатьянаИгоревна• 13 декабря 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Кому принадлежит Neqsol Holding?
«NEQSOL Holding» — міжнародна група компаній. Більша частина цих компаній працюють у сферах енергетики, телекомунікацій, будівництва та високих технологій. Засновник холдингу — азербайджанець Насіб Гасанов.
Белоснежко• 13 декабря 2023
Ответ дляБурундучиха
А їх таки хакнуть трохи згодом.
Сосиска_Втесте
• 13 декабря 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Не всі
Лайф типу турецька, але частина акціонерів Альфа груп російська
Борода• 13 декабря 2023
В мене на Лайфцелл банківська карта, але вже замислилася, чи не зроблять вони щось з Лайфцелл та Водафон наступного разу😔
Тож потрібно йти в банк та відключити мобільний банкінг, бо хто їх тих тварюк скажених знає, що їм ще збреде в голову.
#Пойду_кгадалке• 13 декабря 2023
Ответ дляБорода
а как пользоваться банк.услугами тогда?
не у всех банков есть пк-приложение. да и на пк вход с помощью телефонного номера.
Платье Длинное бальное• 13 декабря 2023
Я думаю, це стосується тільки контрактних абонентів. Ті, хто на звичайному, передплаченому зв´язку - звідки буде інфа про особисті дані.
Ответ дляХочу в БАНю
Моно ж теж вчора намагались покласти
А російські хакери в курсі, що в Україні далеко не всі номери прив´язані до паспортів?
лише контрактні
Ответ дляAllbina
Ну, таких много, мои все знакомые в основном на контракте.
У меня водафон не контракт, но к паспорту телефон привящала, для безопасности банковской карты
На кінець 2020 близько 85% абонентів користувалися передплаченим зв´язком, а не контрактним. Мобільні оператори хотіли це змінити, але все ж не думаю, що ситуація кардинально змінилася за три роки. Тобто частка контракту зросла, але все ж більшість на передоплаченому