Найщасливіша• 12 декабря 2023
Неприємна ситуація в транспорті.
Сьогодні вранці сталась наскільки дурна ситуація, дрібниця, але я себе до цього часу накручую. Зазвичай, коли їду електричкою на роботу, купую електронний квиток через чат бот, швидко, зручно. Цього разу прийшла на вокзал, не було зв´язку, в касі не захотіла брати. Сіла в електричку, ідуть контролери, перевіряють квитки. Запитує у мене: "Що у вас", у мене останні 50 грн в гаманці, відкриваю чат бот намагаюст той квиток купити. І він незадоволено каже :"я що буду чекати? Квиток потрібно купувати до поїздки, а не коли вже стоїте тут, платіть готівкою". Я заплатила, але , розуміюя що він правий був, але якось так грубо, через пів хвилини зявився звязок
Найщасливіша
• 12 декабря 2023
Ответ дляПес Патрон
И сколько Вы еще эту мелочь будете пережевывать?
Думаю скоро забуду, але все ж таки
Джавеліна• 12 декабря 2023
Ответ дляПес Патрон
кого жевать
А_я_ЛОЖУ!• 12 декабря 2023
Авторе, та пішов той дядько злий! Не переймайтесь..в нього був поганий настрій!
english book• 12 декабря 2023
Це міська електричка, чи що?
В Києві у вагоні можна купувати без проблем.
Знову Я• 12 декабря 2023
Он тоже человек. А вы не принцесса вокруг которой весь мир должен крутиться.
Вообще не ситуация для здорового человека.
120-120-120 (не худею)• 12 декабря 2023
Добре, що не оштрафував. Я вперше за 2 роки в Польщі не купила квиток і тут позаду похлопування по плечу. Йооооли пали. Просто виписав штраф і все. Я себе тоді так накрутила, що вийшла з трамвая і так розплакалася. Але нічо, буває
Эта_Шикарна)• 12 декабря 2023
Ответ дляНайщасливіша
Думаю скоро забуду, але все ж таки
А что Вы ожидали? Реверансов? Поклонов? Вкрадчивого шепота? Таких как Вы, у контроллеров, вагонами и все хлопают глазками.
english book• 12 декабря 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
В Києві в електричках не штрафують давно. Ні в міських, ні в приміських.
Контролери всі з терміналами. Платиш і їдеш далі.
МУСЯкомарова• 12 декабря 2023
Ответ дляНайщасливіша
Думаю скоро забуду, але все ж таки
Вообще-то контролёр должен был выписать штраф за безбилетный проезд. А он еще стоял терпеливо ждал, пока билет купите...
МУСЯкомарова• 12 декабря 2023
Ответ дляenglish book
Ну то спасибо им. Тогда ’заплати и лети!’. И не задерживай кассира )))
вентиляторная• 12 декабря 2023
Ответ дляСиренькая
И что вы заплатили штраф 50 грн? я не поняла ваш сумбур
Автора попросили купить билет. Но попросили без реверансов...
Сиренькая• 12 декабря 2023
Ответ длявентиляторная
Так контролеры не просят. Если они пришли, то только штраф. Что-то тут мутное автор написала.
Багиня• 12 декабря 2023
так вы же неправы, а виноват дядько?
может ещё его гарбузером назовёте и о своих нарушенных границах вспомните?)))
а можно было не ждать контроля и оплатить свой проезд как положено(((
Я такая - жду трамвая• 12 декабря 2023
Ой, я сама сьогодні їздила на стрьомі. За квитки в міський транспорт розраховувалася карткою, а Київстар не працює. Цілий день накручувала себе, якщо зайде контролер ,я не зможу довести що сплатила за проїзд. Бо немає зв´язку з інтернетом. Сьогодні пронесло, а як завтра, навіть не знаю.
LIANA171185• 13 декабря 2023
А що контролер вам такого сказав?
Квиток у касі ви самі не купили.У чат-боті теж не замовили.І нажаль,це тільки ваші проблеми.