фрау Гітта• 13 декабря 2023
Дівчата, не холодно в кросівках взимку ?
Часто бачу, що дівчата різного віку ходять взимку в кросівках. Під джинси чи спортивні костюми. Чи вам не холодно ? Бо я би теж ходила, але ніяк не наважусь
Слухи-руки не распускаю• 13 декабря 2023
В мене зимові кросівки з Львівянки,носяться 2 рік прекрасно,утеплені зсередини,чому має бути холодно,зручно,навіть черевики не хочеться взувати,не слизькі абсолютно,під повсякденний одяг те що треба,ну правда я не нароботі,так сад,школа і погуляти.