фрау Гітта• 13 декабря 2023

Дівчата, не холодно в кросівках взимку ?

Часто бачу, що дівчата різного віку ходять взимку в кросівках. Під джинси чи спортивні костюми. Чи вам не холодно ? Бо я би теж ходила, але ніяк не наважусь
Свисток ля-минор• 13 декабря 2023
Я уже монурал пила, от кросівок
Протру пилюку• 13 декабря 2023
Я в Італії на півдні, тут+18 взимку, то нормально
Грушки-яблочки• 13 декабря 2023
У меня зимние высокие кроссовки на меху
Лепешечка• 13 декабря 2023
В мене зимові, з хутром всередині, на грубі підошві, тому не холодно.
ГейСюда• 13 декабря 2023
Мені норм
На махрові шкарпетки
Але то ще залежить які кроси
Пліснявілий сир• 13 декабря 2023
В мене є теплі, але дууууже слизькі, тому майже не ношу.
Котогосподиня• 13 декабря 2023
Незнаю, я в сапогах хожу
наКоблучках• 13 декабря 2023
Смотря какой формат жизни- мне дом-паркинг-офис - и верхняя одежда не нужна, норм 12 лет Киев. Дети в кроссовках круглый год, но модных угг накупили таки😂🙏 Киев
Кукусик• 13 декабря 2023
Хожу. Выбора нет(( Мне во всем холодно
sur_sur• 13 декабря 2023
Та що там тієї зими) та й з машини перебігти - недовго)
ИНЬэтовамниЯНЬ• 13 декабря 2023
Зимові пуми ношу. Дуже тепло, але слизько. Тепліше, ніж у чобітках без утеплювача в товстих шкарпетках.
Ну шо не так?• 13 декабря 2023
Ответ дляПротру пилюку
Очевидно, що автор питає не про Італію, а вже тим паче не про її південь)
Алесс• 13 декабря 2023
Мабудь ще й слизько)
Забрала і не сказала• 13 декабря 2023
я кроссы постирала и спрятала, может у них с начесом? но у меня есть высокие кроссо-боты, в них не холодно
Забрала і не сказала• 13 декабря 2023
если такие кроссо-боты, то в них не холодно под теплый носок
Грибной_Дождик• 13 декабря 2023
В мене кроси з хутром
Файна дівка• 13 декабря 2023
З хутром
Алесс• 13 декабря 2023
Ответ дляФайна дівка
З хутром
Яка модель?
Дую на вітер• 13 декабря 2023
На сухую погоду ношу обычные кожаные кроссовки. Норм. Под теплый носок и до минус 5 хожу
svr_2008• 13 декабря 2023
У мене такі і ще багато крівітовського взуття.
Дуже гарна якість.
Вони дуже теплі якщо ходити по вулиці.
Королева Сарказма• 13 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
А мені в таких якщо до нуля , то дуже комфортно, а мінус два, три і вже якось не комфортно, підошва затонка чи що….
svr_2008• 13 декабря 2023
Якщо вже прям сніг сніг по коліно тоді ось такі з високою халявкою
Вимагаю спілкування• 13 декабря 2023
У ногих просто зимние кроссовки. С мехом внутри)
Точная копия плова• 13 декабря 2023
ну так це ж залежить від купи різних факторів - мерзляк чи ні, треба багато ходити по вулиці, чи вийти в машину/з машини на 2 кроки і т.п.
В мене кросівки демі, не утеплені, але на доволі товстій підошві. Якщо в теплих носках, то аж жарко мені.
Є ж утеплені кросівки, розраховані на холод.
Що там наважуватись...ви ж не збираєтесь вийти в літніх кросівках-сіточках.
Злюка бобер• 13 декабря 2023
Ответ дляПротру пилюку
А в якому ви місті?
Чавонадо• 13 декабря 2023
Я зимой ношу ботинки
Mrs.Sexuality• 13 декабря 2023
Мені норм
Кава з адреналіном• 13 декабря 2023
Я купила типа зимові, слизько. І сніг попадає між штанами і кросівком.
Творог для розжига• 13 декабря 2023
Я в Канаді ходжу взимку в кросівках українського виробництва, вони утеплені, на овчині.
Пишна молодиця• 13 декабря 2023
В одесі нещодавно випадав сніг. Була з ранку у кросівках, ввечері син приніс мої екковські сапоги. Так у кросівках було тепліше - висока подошва, без утеплення, звичайні вайкікі за 700 грн