Астановитесь• 13 декабря 2023

Облізла фарба на плиткі. Які варіанти виправити?

Заселилась в квартиру, де був віковий жир на плиткі. Ну я його всім чим можна. Антижир, пароочисник. І от фарба облізла, в деяких місцях пухирями.
Квартира орендована, плитку міняти не буду. Але ж треба щось зробити щоб воно хоч якось виглядало?
Господар не проти щоб там якось зафарбувати.
Але чим фарбувати, якщо постійно буту мити агресивною хімією
празники не помню• 13 декабря 2023
Якщо щоразу протирати після приготування їжі- то можна обійтись без хімії взагалі.

автор Астановитесь • 13 декабря 2023
Ответ дляпразники не помню
Якщо я відбивні смажила і жир нальопався то просто протирати не вийде, то розтерти жир по стінці. Все одно якимось жировим розчинником треба мити. Хоч то фейрі, хоч грасатоле.
Все життя звикла що плитка витримує навантаження хімією. В своїй квартирі я доместосом все замочовувала і все тільки чистеньке було.
А це видать плитка совдепівська
Ща как дам• 13 декабря 2023
Ответ дляАстановитесь
А це видать плитка совдепівська
Схоже що ця плитка уже фарбована була. Уточніть у власника і перефарбуйте просто
празники не помню• 13 декабря 2023
Ответ дляАстановитесь
А це видать плитка совдепівська
Ну від фейрі жодна фарба не облізе. Смажте також охайніше. Або забийте на фарбу- нехай буде біла плитка.
автор Астановитесь • 13 декабря 2023
Ответ дляЩа как дам
Власник не знає. Власник не жив у цій квартирі.
Але я не розумію як її фарбувати. По перше що робити з цим обдертим шаром фарби. Тим більш я писала що в деяких місцях верхній слой пухирями.

А по-друге. Чим саме фарбувати. Бо звичайна масляна фарба точно не підійде
Обстановщица• 13 декабря 2023
плитка вже була до цього пофарбована.
її рідний колір- коричневий.
щоб покрасити - треба змити стару фарбу в тіх місцях, де вона відшаровується.
може вам купити панелі якість пластикові і поклеяти біля плити? чи плівку. буде по колхозному, ну а що поробиш.
автор Астановитесь • 13 декабря 2023
Ответ дляпразники не помню
Так а як вона стане білою, якщо вона зараз от така от ряба?
автор Астановитесь • 13 декабря 2023
Ответ дляОбстановщица
плитка вже була до цього пофарбована.
її рідний колір- коричневий.
Та мені вже хоч по колхозному.
Ви ж розумієте що я на таку кухню ні запросити не можу, та й самій не приємно
Небалувана Галя• 13 декабря 2023
да, плитка уже крашеная, причём самым ужасным способом. уродство.
а так то, сверху грунтовкой покрыти ( пузыри зачистить наждчкой и покрасить в +-такой же цвет.

Мию чакри щоденно• 13 декабря 2023
Обезжирить, пройтись бетоноконтакт и покрасить какой-то водостойкой краской. Дел на один день.
автор Астановитесь • 13 декабря 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Підскажіть, яку фарбу треба питати?
Ви кажете самими жахливим методом, а яким методом треба фарбувати?
Бо я собі думаю зачистити, обезжирити і валіком пофарбувати.
Але я профан в ремонті
Небалувана Галя• 13 декабря 2023
Ответ дляАстановитесь
Підскажіть, яку фарбу треба питати?
Але я профан в ремонті
ещё грунтовку надо.
а краску
пойдите в любой эпицентр или даже на рынок с фото и скажите что нужно покрасить плитку в кухне и что б не воняло.
я думаю вам там лучше подскажут
Обстановщица• 13 декабря 2023
Ответ дляАстановитесь
Та мені вже хоч по колхозному.
я розумію, що вкладати в орендовану квартиру декілька тисяч гривень у вас теж немає бажання. а дешево нічого не вийде.
треба купити змивку для фарби, шкребор - зішкрібати стару фарбу. можно промисловим феном, але він високої температури плитка тріснути може.
потім купити фарбу. вона теж не дешева, бо 1л коштує біля 500грн. а 1л замало.
і найголовніше - якщо ви пофарбуєте плитку, то шкрябать і мити її не можно. тільки тряпочкою вологою протерти.
Небалувана Галя• 13 декабря 2023
Ответ дляОбстановщица
то вы как для себя насоветывали 😅
не надо ничего смывать.
сверху покрасил, освежил так сказать и все прекрасно 😅
Їжак в панчохах• 13 декабря 2023
Ответ дляНебалувана Галя
то вы как для себя насоветывали 😅
не надо ничего смывать.
Да. А-то слишком заморочливо. Фартух купить и установить єто тоже дорого.
Пленкой жаростойкой может?
празники не помню• 13 декабря 2023
Ответ дляАстановитесь
Ну рябою, я вже в думках наділила Вас суперсилою віддерти її добіла :)))
Творог для розжига• 13 декабря 2023
Плитку можно смело покрасить. Купите грунтовку акриловую хорошую. Обезжирьте спиртом, положите грунт и потом глянцевой акриловой краской в 2 слоя. Делала так, все ок. Краска моется
Ща как дам• 13 декабря 2023
Ответ дляАстановитесь

Тут бачила відео: