Пишу каліграфічно• 13 декабря 2023
Що будете символічне дарувати своїм чоловікам на свята?
Не дороге, але хоч трошки потішити)))
Пишу каліграфічно
• 13 декабря 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
У вас їх багато? Якщо один, то можна і щось дорожче
Не дозволяє бюджет дорожче(
Амбасадор щастя• 13 декабря 2023
Ответ дляпані Солоха
Тільки не носок,щоб Тоббі не думав,що вільний😅😅
Добби
Амбасадор щастя• 13 декабря 2023
пані Солоха• 13 декабря 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Добби
Тоббі, Доббі хоч Шмоббі,— головне не дарувати носок
Кукусик• 13 декабря 2023
уже подарила, всем миром собирали - прицелы с переменной кратностью 1,5-6X, всему подразделению.
Верочка 100%• 13 декабря 2023
Ответ дляВорожу на каві
Купила квитки на концерт
Сама закатую концерти вдома 😎
муха в кедах• 13 декабря 2023
Теж цікаво. У мене фантазії завжди не вистачає, що чоловікам можна дарувати.
МаксХмара• 13 декабря 2023
Ответ длямуха в кедах
Труси і носки завжди потрібні, і я не шуткую(можна з святковою символікою на тканині).
МаксХмара• 13 декабря 2023
Своєму хочу подарувати підставку для телефону, знайшла на олх в своєму місті металеву, складну, думаю чи таку, чи краще пластик?
муха в кедах• 13 декабря 2023
Ответ дляМаксХмара
Та одні анекдоти складаються з трусами і носками для чоловіків. А в реальності мені здається, ну дійсно не має багато варіантів подарунків. Щоб ще й не дорогих.
МаксХмара• 13 декабря 2023
Ответ длямуха в кедах
Зонт можна, я своєму на дн дарувала. Парфуми у нас не йдуть, бо він аллергік. Інколи навіть якийсь комплекс вітамінів дарую, мій таке цінує
Злюка-закусюка• 13 декабря 2023
Ответ дляМаксХмара
В Intimissimi якраз є різдвяна колекція)
Вся в кредитах• 13 декабря 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Дешевенькие.
Сито для думок• 13 декабря 2023
Рушник великий Томми Хілфігер, шоколад ліндт, два шоколадних Миколая та маленьку милу овечку з написом ’кохаю тебе’
Злюка-закусюка• 13 декабря 2023
Ответ дляВся в кредитах
Дешевенькие.
Як там було? «Зараз така жизнь пішла»
Борщик• 13 декабря 2023
Ответ дляСито для думок
Покажіть овечку і де купили?)
Сито для думок• 13 декабря 2023
Ответ дляБорщик
Покажіть овечку і де купили?)
На жаль, я не дома, аж в понеділок можу показати. Купувала в Німеччині і надпис на німецькій
Физрукая• 14 декабря 2023
Я ничего дарить не планирую. потом будет мне высказывать подарила сраную вещь.
Уже проходили испорченное настроение. Лучше уж ничего. Он тоже ничего. Я только ребенку