ЯблокоРаздора• 14 декабря 2023
Чекнутые соседи,что делать
У соседки трубы потекли,перекрыли стояк,дозвониться ей не реально
ЯблокоРаздора
• 14 декабря 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Стучите в батарею.
Так она в деревню поперлась😩эти потопы 4-й раз уже,то проводка была..начудит,и попрется в деревню свою
Светка-пипетка• 14 декабря 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Надувайте надувную лодку и берите весло
ЯблокоРаздора
• 14 декабря 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Надувайте надувную лодку и берите весло
Не смешно,без воды сутки кукую,стояк перекрыли
Светка-пипетка• 14 декабря 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Наберите в колодце
ЯблокоРаздора
• 14 декабря 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Наберите в колодце
В каком?где я его возьму
Мусик Пусик• 14 декабря 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
В каком?где я его возьму
В паре тем почитала комментарии, по моему некоторые тут что-то употребили, такая чушь...
Галябалована• 14 декабря 2023
Викликати поліцію, що там у вас ЖЕО чи ОСББ, скласти акт, слюсаря, нехай вкривають хату, слюсар робить роботу, поліція опечатає двері. Всьо.
А як приїде, всім підʼїздом до неї і вимагати, щоб замінила труби. Ми так змусили одну. Я по декілька разів на місяць щоночі воду вимакувала, потім слюсар сказав, що треба міняти стояки. І поміняв сусід над нею, ми і їй не залишилось нічого, як теж міняти разом з нами.
Доктор Варвар• 14 декабря 2023
к нас в доме на стоянке на каждом этаже кран, можно отключить всех, кто выше. может и вам стоит взять такое решение на заметку
Бабка-байкерша• 14 декабря 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Звонят в жэк
Полицию
И в присутствии понятых вскрывают квартиру
Это мы все проходили, город у нас прифронтовой, люди повыезжади
А когда дали отопление то многих начали топить верхние этажи. Так решали вопрос путем вскрытия жилья
Полицию
Трактор Віка• 14 декабря 2023
⁉️ Чи можуть сусіди зайти у вашу квартиру, коли вас немає вдома?
❗️ Конституція України гарантує кожному недоторканість житла ❗️
💁🏻♂️ Проте, поруч з цією конституційною гарантією у статті 30 Основного Закону передбачено проникнення до житла, іншого володіння особи У НЕВІДКЛАДНИХ ВИПАДКАХ, зокрема пов´язаних із врятуванням життя людей та майна, відповідно до можливого іншого, встановленого законом, порядку.
📃 У разі необхідності проведення огляду та ліквідації або відвернення аварії такий порядок передбачений Законом України «Про житлово-комунальні послуги».
Так, статтею 29 цього Закону визначено, що ВЛАСНИК ЗОБОВ´ЯЗАНИЙ забезпечити цілодобовий доступ до свого житла, іншого об´єкта нерухомого майна для ліквідації та відвернення аварій, пов´язаних із наданням відповідної комунальної послуги.
‼️ Якщо ж такий власник відсутній і немає можливості встановити зв´язок з ним для інформування про необхідність негайного прибуття до житла або ж він відмовляється допустити в належне йому житло представника аварійно-ремонтної бригади, і при цьому є об´єктивні підстави вважати, що аварія, яка створює загрозу життю та/або майну, наявна саме в цьому житлі, У МОМЕНТ ВИНИКНЕННЯ НЕВІДКЛАДНОГО ВИПАДКУ МОЖЛИВИЙ НЕСАНКЦІОНОВАНИЙ ДОСТУП ДО ЖИТЛА БЕЗ ОТРИМАННЯ ЗГОДИ ЙОГО ВЛАСНИКА.
❓ Хто має бути обов´язково присутнім при несанкціонованому доступі?
Перш за все, це має бути ПРЕДСТАВНИК ВИКОНАВЦЯ ВІДПОВІДНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ПОСЛУГИ, саме він складає акт про здійснення такого доступу, де і зазначає його підстави, причину та місце виникнення аварії, інформацію про попередження споживача із зазначенням часу та осіб, які вели переговори із споживачем (у разі їх проведення), перелік неполадок, перелік виконаних робіт тощо, прізвища, імена, по батькові та посади учасників несанкціонованого доступу. Оригінал акта зберігається у виконавця комунальної послуги, а іншим учасникам несанкціонованого доступу видаються його завірені копії.
Також обов´язковою є присутність ПРЕДСТАВНИКА НАЦПОЛІЦІЇ 👮🏼♂️ (з метою недопущення вчинення правопорушень проти власності), ПРАЦІВНИКІВ АВАРІЙНО-РЕМОНТНОЇ БРИГАДИ 👨🏻🔧 (для усунення самої аварії) та ВЛАСНИКА (КОРИСТУВАЧА) З БУДЬ-ЯКОЇ ІЗ СУСІДНІХ БУДІВЕЛЬ АБО КВАРТИР. 🙋🏻♂️
Після того, як відповідні ремонтні роботи проведені, аварійно-ремонтна бригада зобов´язана невідкладно відновити конструктивну цілісність вхідних дверей, вікон, замків, запорів на них та інших елементів будівель і приміщень, що були пошкоджені під час несанкціонованого доступу. Після цього представник виконавця у присутності інших учасників несанкціонованого доступу опечатує відновлені двері, вікна чи інші елементи будівель і приміщень власною печаткою та ставить підпис, час і дату опечатування.
‼️ ВИТРАТИ на здійснення несанкціонованого доступу у зв´язку з відмовою власника (користувача) надати допуск до свого житла (іншого об´єкта нерухомого майна), а також завдана внаслідок цього шкода ПОКЛАДАЮТЬСЯ НА ВИННУ ОСОБУ
Пацака-задирака• 14 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Звонят в жэк
Полицию
У нас, в Києві,таке не пройшло,пока не вияснили де хозяйка квартири,нічого не робили і стояк був перекрит,і сиділи люди без води.
Аль де Барановна• 14 декабря 2023
В деревнє то паді хорошо…
Натопіт старушка ізбу, водіци із колодца натягаєт, самовара разкочєгаріт…
Чай і нє думаєт то о сосєдушкє…
Бла бла бла• 14 декабря 2023
Ответ дляГалябалована
Підтримую. І письмові свідчення з усіх зібрати. А потім ще і оцінщика пошкоджень викликати ( не пам´ятаю як точно служба називається). І в суд з оцим усім. І виграєте. Не знаю нікого, хто б програв, а ось переможців знаю багато і суми суттєві.
Красота неземная• 14 декабря 2023
Ответ дляТрактор Віка
Поки ото все зроблять ,як прописано, то автор вже і звикне без води в квартирі . Колодязь швидше викопати так точно
Трактор Віка• 14 декабря 2023
Ответ дляКрасота неземная
Делали в подъезде у себя, весь стояк был без воды, завели через второй этаж, минуя квартиру на первом, зашли, отключили ее да и всё. Никто теперь и не ищет уже тех хозяев, приедут будут решать уже свои вопросы сами.
Колодязь копать конечно совет получше
Упругая попка• 14 декабря 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Автор, вы чёль из расеюшки? Кака деревня?
Чебураха з перцем• 14 декабря 2023
Ответ дляАль де Барановна
В деревнє то паді хорошо…
Чай і нє думаєт то о сосєдушкє…
напічьот кулєбяк і айда гойду сматрєть по тєлєвізару с мілостніком своім
Красота неземная• 14 декабря 2023
А може у автора сусідка столбовая дворянка і свою деревню имеет
Шалена красуня• 14 декабря 2023
Ответ дляГалябалована
Реально при вас ломали дверь и полиция участвовала?
Кокосиха• 14 декабря 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Добу кукуєте, то знайдіть корисну інформацію про адміністративно-територіальний устрій нашої країни. Може зрозумієте, що у нас нема дєрєвні. А якщо у вас є, то хлєбайте щі, дивіться слово пацана і чекайте повернення сусідки з дєрєвні.
Бавовнятий Пупс• 14 декабря 2023
Ответ дляФрикаделька
А где вы живёте? Украине нет деревней.
Это конечно так. Но например я родилась в Украине и почти пол века живу в Киеве и говорю деревня
Кокосиха• 14 декабря 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Вчіться корисному, читайте не лише Совєтчіцю, це не важко
Бавовнятий Пупс• 14 декабря 2023
Ответ дляКокосиха
Спасибо за совет, что б я без вас делала
Простецкая• 14 декабря 2023
Сколько ж неадекватов вокруг , судя по комментариям некоторым . Так хоть бы лечились , не отравляли нормальным людям жизнь
Автор, сочувствую . У нас пол подъезда идиотов . Когда что то случается - никому ничего не надо . Я недавно эксперимент ставила . Пропал в подъезде свет, день прошел - всем пофиг . Думаю , не буду никуда звонить как всегда , подожду . Неделю ждала - всем пофиг. Вчера набрала в жек, пришел электрик сразу сделал .