ЯблокоРаздора• 14 декабря 2023
Чекнутые соседи,что делать
У соседки трубы потекли,перекрыли стояк,дозвониться ей не реально
Деловитая• 14 декабря 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Это конечно так. Но например я родилась в Украине и почти пол века живу в Киеве и говорю деревня
Фсе.
Сейчас загрызут вас.
Если они так не говорят то вся Украина не гавариттак
Сейчас загрызут вас.
Заела_пластинка• 14 декабря 2023
Ответ дляГалябалована
Викликати поліцію, що там у вас ЖЕО чи ОСББ, скласти акт, слюсаря, нехай вкривають хату, слюсар робить роботу, поліція опечатає двері. Всьо.
А як приїде, всім підʼїздом до неї і вимагати, щоб замінила труби. Ми так змусили одну. Я по декілька разів на місяць щоночі воду вимакувала, потім слюсар сказав, що треба міняти стояки. І поміняв сусід над нею, ми і їй не залишилось нічого, як теж міняти разом з нами.
А якщо немає за що їх мінять, скинетесь?
Заела_пластинка• 14 декабря 2023
Ответ дляБла бла бла
Підтримую. І письмові свідчення з усіх зібрати. А потім ще і оцінщика пошкоджень викликати ( не пам´ятаю як точно служба називається). І в суд з оцим усім. І виграєте. Не знаю нікого, хто б програв, а ось переможців знаю багато і суми суттєві.
А тих кому виплати всі ці суми знаєте?
Кокосиха• 14 декабря 2023
Ответ дляДеловитая
Фсе.
Сейчас загрызут вас.
У нас ´дєрєвня´ говорять на коментаторів, подібних до вас))
Деловитая• 14 декабря 2023
Ответ дляКокосиха
Утютю
Шлях до зірок• 14 декабря 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
В каком?где я его возьму
там же, де деревню взяли
Нашли в капусте• 14 декабря 2023
Ответ дляПростецкая
Сколько ж неадекватов вокруг , судя по комментариям некоторым . Так хоть бы лечились , не отравляли нормальным людям жизнь
Автор, сочувствую . У нас пол подъезда идиотов . Когда что то случается - никому ничего не надо . Я недавно эксперимент ставила . Пропал в подъезде свет, день прошел - всем пофиг . Думаю , не буду никуда звонить как всегда , подожду . Неделю ждала - всем пофиг. Вчера набрала в жек, пришел электрик сразу сделал .
это да.
я тоже часто пишу звернення.
К примеру, если люк украли, никто не обращается .
Пока я не напишу, люк не закроют
я тоже часто пишу звернення.
Пока я не напишу, люк не закроют
все по ГОСТу!• 14 декабря 2023
Поліцію викличте нехай вони розбираються. Я вам свою історію розповім, щоб вам не було так сумно. Ви не одна. Ніколи не забуду цей жах. Над моєю квартирою живуть негри, в них 5 дітей. 2 роки тому я щаслива повернулася з немовлям з пологового будинку, в хаті звичайно все сіяло і було майже стерильно, я готувалася як всі вагітні. Але на моє нещастя, одразу на другий день в нас зі стелі почала текти вода у ванній. Цей потоп припав на свята і агенство яке веде наш будинок було у відпустці цілих 5 днів. Мій чоловік піднявся і попросив щоб вони не милися у ванну, бо то все тече нам. Запропонував купити велику миску, митися там і зливати воду в унітаз. Тому що у негрів зламався сифон і він сказав, що сам міняти не буде, що чекатиме сантехніка з агенції. Як тільки мій чоловік спустився негри почали перемивати по кілька разів на день всіх своїх дітей, бо то було літо, жара. Вода текла рікою. Стеля з гіпсокартону прогнулася від маси води , прийшлося робити дірки щоб воді було куди стікати. Миски підклади ми. Вода перейшла на сусідню кімнату, прилеглі стіни порозмокали, розетки почали стріляти, відключили те крило від електроенергії. Всі вода звісно ж пішла під ламінат. Нашому ремонту було тільки 2 роки. В домі був нестерпний сморід. Вода вже почала просочуватися до сусідки під нами, вона з переляку принесла 10 банних рушників, щоб ми стелили по підлозі. Всі сусіди приходили дивитися на це все і жахалися, але негр не хотів дивитися навіть, що вони творять і далі вперто мив своїх дітей!
Кишмишная Мая• 14 декабря 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Не легче було б вам оплатити ремонт сіфону чим водити екскурсії і робити новий ремонт? Чи сусіди не пускали в квартиру іншого сантехніка?
Бжоли-бандерівці• 14 декабря 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
І чим цей треш закінчився?
все по ГОСТу!• 14 декабря 2023
Поліцію викликали, вони все зафіксували, зробили фото , відео. Потім в нас страховка була, наша страхова нам оплатила ремонт і надала нам експерта , консультант, юрист , я не знаю як точно ця людина називається. Вона нас консультувала , що робити. Перше, це ми пішли в агенцію, яка веде наш будинок, вона ж туди і заселила тих негрів і мала б ремонтувати той сіфон. Але агенсія нас культуртуно послала, ніби вони не при ділах, вони відповідають тільки за під´їзд. Після цього ми вирішили готувати позов до суду під супроводом консультанта з нашої страхової. Дуже добре, що в нас були докази зафіксовані поліцією на початку. Оцінщик з який оцінив збитки пішов в агенсію і поставив їх до відома, що буде суд. На ранок нам на рахунок прийшли невідомі гроші з агенції. Ми їм подзвонили і сказали що нам наша страхова вже компенсувала збитки, на що вони відповіли нехай буде ще, тільки не подавайте в суд.
Бла бла бла• 14 декабря 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
А тих кому виплати всі ці суми знаєте?
Ну звичайно - сусіди, сусіди друзів, інші друзі. Мамина подруга виплатила 30 тисяч.
Галябалована• 15 декабря 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Ти ба, яка ви язиката. Скинусь, але після того, як оплатите ремонт всім сусідам, яких затопило - відшкодування матеріальної і моральної шкоди. А потім поговоримо.
Галябалована• 15 декабря 2023
Ответ дляШалена красуня
Реально при вас ломали дверь и полиция участвовала?
Була поліція, представники ЖЕО, слюсар, сусіди, старший будинку. Зафіксували, яку шкоду нанесено сусідам, зателефонували сусідці, як сказали, що двері будуть вкривати, одразу приїхала рідня, все відкрили, а там все плаває. Все в акті зафіксували, акт в 3 екземплярах. А до того теж казала - мене немає, я за містом.