Дружная семейка• 14 декабря 2023
Люди-хвальки: як з ними взаємодіяти?
Чи є у вас рідні, друзі, знайомі, які постійно вихваляються? Маю на увазі не прямо: от я такий крутий, а не так явно. Ну, наприклад, в розмові про страви такі люди згадують, що купують лише найдорожчі та якісні продукти, в розмові про авто - відповідно розповідають, які у них класні тачки та яке дороге ТО проходять, в розмові про одяг те саме і так далі.
I це якось подається наче ненав’язливо, проте постійним фоном. I вже трохи втомлює оце слухати. Як подолати роздратування? Припинити спілкування не завжди можливо, адже це може бути рідна людина або колега, з якою змушена підтримувати стосунки.
Чи зіштовхувались ви з чимось подібним?
Ответ дляДружная семейка
Бо занадто часто та якось нав’язливо. Стає дуже помітно і трохи нудно оце слухати ))) Потрібно тримати в пам’яті попередню тему, щоб перечекати напад самосхвалення і продовжити з місця, де він почався ))))
То вже мабуть некомфортно мені якщо мені навʼязують і нудно щ людиною.
Що вас. Повʼязує?
Сіґеле-міґеле• 14 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
I постійно говорять про це, навіть якщо не стосується теми? Питання ж не в тому, що хтось живе краще. А в тому, що на цьому постійно робиться акцент та вплітається в будь-яку розмову.
Бывает помешательство на покупках при любом уровне дохода. Про акции тоже слушать глаз дергается
Библиотекарь• 14 декабря 2023
Ответ длядама_из_декрета
Как? вот я например очень не люблю вранья, даже мелкого, и хвастовства...
Мене наприклад зовсім не тригерить, бо я розумію що люди абсолютно різні. Просто їх немає в моєму колі близьких друзів, це все знайомі для періодичного спілкування і сумісного провадження дозвілля. Тому я навіть іноді не вслуховуюсь) є хвастульки, є ті хто з піною у рота полюбляє правоту доказувати, а мені то що, нехай) Є ті які абсолютно не слухають і розмовляють тільки про себе, то я нічого і не розповідаю.
Дружная семейка
• 14 декабря 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Як ви досягли такого дзену? ))))
Библиотекарь• 14 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Як ви досягли такого дзену? ))))
Я психолог за освітою 😄
Потрібно зрозуміти, що на кожну людину впливає її виховання в дитинстві, її оточення в подальшому. Завжди є першопричини поведінки. Повірте, частіше за все люди роблять це несвідомо. Це вже такий уклад їх життя. Ви ж нічого не зміните.
Дружная семейка
• 14 декабря 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Я психолог за освітою 😄
Дякую, з усім погоджуюсь формально, треба ще це на глибинному рівні прийняти )