Дружная семейка• 14 декабря 2023
Люди-хвальки: як з ними взаємодіяти?
Чи є у вас рідні, друзі, знайомі, які постійно вихваляються? Маю на увазі не прямо: от я такий крутий, а не так явно. Ну, наприклад, в розмові про страви такі люди згадують, що купують лише найдорожчі та якісні продукти, в розмові про авто - відповідно розповідають, які у них класні тачки та яке дороге ТО проходять, в розмові про одяг те саме і так далі.
I це якось подається наче ненав’язливо, проте постійним фоном. I вже трохи втомлює оце слухати. Як подолати роздратування? Припинити спілкування не завжди можливо, адже це може бути рідна людина або колега, з якою змушена підтримувати стосунки.
Чи зіштовхувались ви з чимось подібним?
Люблю_смаколики• 14 декабря 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Есть хвальки. Но может то вы завидуете? Для человека норма то, чем он пользуется, ест каждый день. Что ему еще описывать?
І мені здається що автора просто жаба душить.
Зовсім не зрозуміло хто ця людина для автора, що вона так хоче її за цю поведінку ’вколоти’.
Сіґеле-міґеле• 14 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
В тому й проблема, що будь-яка тема включає цей компонент. Навіть тема книг - ой, яка в мене рідкісна бібліотека, ой які в мене енциклопедії по 300 доларів за штуку і так далі. Абсолютно будь яка. Але це не прямим текстом, а от наприклад:
- я щойно закінчила роман читати, наплакалась, прикольний
- що за роман? я теж хочу щось легеньке почитати, бо нещодавно закінчила серію (умовно) про МаоДзедуна, я її купляла в Тібеті, коли лазира по Евересті за 350000 доларів і от хочу тепер щось просте почитати.
Ну і далі я вже рекомендую романи ))))
Це я згущую фарби, звісно, але якось так воно в кожен діалог вплітається.
Ну і далі я вже рекомендую романи ))))
А вы не расскажете про редкую книжку или отдых, о котором давно мечтали?
Жена брата Админа• 14 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Так, дійсно, я десь розумію, чому це відбувається. Але не знаю, чи допоможе це мені з моїми емоціями. Потрібно частіше собі це нагадувати, мабуть )
вообще если вам это близкая подруга - то можно попробовать прямо сказать ’слушай, ну хватит выпендриваться хотя бы при мне’. а если не очень то и близкая и вас триггерит общение - то смысл общаться, можно потихоньку сводить на нет общение.
Дружная семейка
• 14 декабря 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
я не хочу вколоти навпаки
я хочу зберегти нормальні робочі відносини, але позбавитись власного роздратування оцим вихвалянням
Жена брата Админа• 14 декабря 2023
Ответ дляNatalia505
100 відсотків, якщо це не перетворюється на самоствердження за чужий рахунок. Коли один дуже заможний, а інший бідний.
в этом случае очень не красиво так поступать, согласна.
дама_из_декрета• 14 декабря 2023
а еще не дай бог упомянуть что у кого то из знакомых что то лучше чем у хвалька - начинается сразу обсирание... это вообще треш
Ответ дляДружная семейка
Ну і далі я вже рекомендую романи ))))
Это просто очень большая разница доходов и соответственно общего лайфстайла. Когда такие подробности вплетают другие люди, вы этого даже не замечаете. Если это будет звучать как ’ну это книга, которую я на барахолке букинистической купила, когда с малыми гулять ходили на школьную ярмарку’ - вас оно не затронет
Дружная семейка
• 14 декабря 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
але це ж не до того... воно не стосується теми розмови
ну і коли це приблизно в кожному діалозі, щось отак виноситься - то вже стає помітним дуже.
Natalia505• 14 декабря 2023
Якщо фінансово ви на одному щаблі, вас не має це дратувати. А якщо ваш бахатий співрозмовник намагається вас таким чином втоптати, в багнюку, а іноді ще вчать життю, тоді треба прощатись.
Море Щастя• 14 декабря 2023
Ответ дляЖена брата Админа
да, она жена моего близкого друга и мы часто общаемся.
мне кажется, что он ее не хвалит совсем. наоборот я часто вижу, как он говорит какие-то вещи типа ’ну у нее зарплата как у девочки’ (хотя она зарабатывает хорошо) или ’ну она особо ничего не делает’. мне кажется, что это заставляет ее чувствовать плохо и ей нужно одобрение от кого-то другого. я даже друга как-то просила (в личном разговоре) не говорить в компании, где куча людей, что она ничего не делает и ничего не добилась.
мы никогда не знаем, что действительно движет людьми, когда они хотят похвалы от других. может это единственный способ почувствовать себя лучше
А у вас похвала от подруг не вызывает никаких эмоций? Вам это не приятно? Маникюр, новое платье, новый цвет волос. Просто вы так написали про жену друга, будто она такая бедная, её муж не хвалит, поэтому у неё такое отклонение - нравится похвала от других.
Дружная семейка
• 14 декабря 2023
Ответ дляЖена брата Админа
на жаль, неможливо, потрібно підтримувати робочі відносини
Люблю_смаколики• 14 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
я не хочу вколоти навпаки
А чому людина не може вихвалятися, бо це вам не подобається? Не дотягуєте?
дама_из_декрета• 14 декабря 2023
Ответ дляPrervana
нет, вы немного не правы... можно иметь например шикарную дорогую библиотеку и рассказывать о этом просто как о факте... а можно как о манне небесной... просто разная подача... в этом проблема
Дружная семейка
• 14 декабря 2023
Ответ дляPrervana
навіть якщо так, то знаючи, що є різниця в доходах - навіщо це так активно вип’ячувати?
Natalia505• 14 декабря 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Якщо є різниця в доходах, це як мінімум некоректно, по відношенню до співрозмовника.
дама_из_декрета• 14 декабря 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Как минимум это не культурно...
а как максимум, если всегда, это раздражает
Дружная семейка
• 14 декабря 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Та я не зацікавлена в тому, щоб дотягуватись до когось. Людина може вихвалятись, питання як спілкуватись з такими. Власне це мене й цікавить найбільше.
Люблю_смаколики• 14 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Це ви просто сприймаєте на свій ранунок. Чому ви вважаєте, що мають переживати за ваше его?
У вас комплекси і заздрість.
Natalia505• 14 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Дистанційно. Якщо працюєте разом, кажіть що дуже зайняті.
дама_из_декрета• 14 декабря 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
У вас комплекси і заздрість.
Вы хвалько?
Если да - имею пару вопросов
Жена брата Админа• 14 декабря 2023
Ответ дляМоре Щастя
речь не про комплименты за маникюр или платье. речь про другие вещи, более глобальные в целом и про поведение.
Дружная семейка
• 14 декабря 2023
Ответ дляNatalia505
Так, я намагаюсь мінімізувати... Але ж блін, не завжди виходить. Хочеться внутрішнього комфорту )))))
Natalia505• 14 декабря 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
У вас комплекси і заздрість.
Ні це людина яка зазнала емоційних травм в дитинстві, намагається самоствердитися, бо тільки через визнання оточуючих, вони себе гарно почувають.
дама_из_декрета• 14 декабря 2023
Ответ дляNatalia505
Кстати как вариант может быть..
Хорошо что таких не людей не так уж и много
Natalia505• 14 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Працюйте, сонечко над собою. Бо зустрічатись на життєвому шляху будуть різні, а ви у себе одна.
Люблю_смаколики• 14 декабря 2023
Ответ длядама_из_декрета
Вы хвалько?
Если да - имею пару вопросов
Ні.
Просто проаналізувала, як я реагую на таких людей - норм. Вони мене не дратують. Якщо в людини дійсно хороше авто, то чому вона має прибіднятися? Каже, як є.
Автора просто дратує, що є такий факт і говорять про нього вголос в її присутності. Це комплекси автора.
Дружная семейка
• 14 декабря 2023
Ответ дляNatalia505
Я розумію, але що це значить на практиці - працюйте над собою ) Дещо корисне я вже винесла, втамувати роздратування допоможе нагадування, що це не просто вихваляння, а наслідки емоційної травми. Тоді якось стає більш зрозумілі мотиви людини так діяти.
дама_из_декрета• 14 декабря 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ні.
ЭХ, не встречали вы просто таких еще...
тут дело не в том что есть, а сама подача информации...
Выше писала, даже о сосиске и колбасе сочиняются балады...
Natalia505• 14 декабря 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ні.
Якщо завтра вам по вухам буде їздити такий персонаж, а потім щодня ви будете слухати який він досконалий, неперевершенний і цінний для всесвіту, вам це дуже скоро набридне. Я вам гарантую.