Дружная семейка• 14 декабря 2023

Люди-хвальки: як з ними взаємодіяти?

Чи є у вас рідні, друзі, знайомі, які постійно вихваляються? Маю на увазі не прямо: от я такий крутий, а не так явно. Ну, наприклад, в розмові про страви такі люди згадують, що купують лише найдорожчі та якісні продукти, в розмові про авто - відповідно розповідають, які у них класні тачки та яке дороге ТО проходять, в розмові про одяг те саме і так далі.

I це якось подається наче ненав’язливо, проте постійним фоном. I вже трохи втомлює оце слухати. Як подолати роздратування? Припинити спілкування не завжди можливо, адже це може бути рідна людина або колега, з якою змушена підтримувати стосунки.

Чи зіштовхувались ви з чимось подібним?
автор Дружная семейка • 14 декабря 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ні.
Просто проаналізувала, як я реагую на таких людей - норм. Вони мене не дратують. Якщо в людини дійсно хороше авто, то чому вона має прибіднятися? Каже, як є.
Автора просто дратує, що є такий факт і говорять про нього вголос в її присутності. Це комплекси автора.
Ви неправильно зрозуміли. Мене дратує на факт дорогого авто, а те, що це підкреслюється в розмовах. Наприклад:
- дивись який колір автівки гарний
- ага, гарний, я коли обирала собі, то обрала авто з доплатою за колір найдорожчий в салоні

Навіщо мені ця інформація? До чого вона?

Люблю_смаколики• 14 декабря 2023
Ответ длядама_из_декрета
ЭХ, не встречали вы просто таких еще...
тут дело не в том что есть, а сама подача информации...
Выше писала, даже о сосиске и колбасе сочиняются балады...
Я про сосиски зрозуміла, є такі фантазери, але автор писала не про це.
Natalia505• 14 декабря 2023
Ответ длядама_из_декрета
ЭХ, не встречали вы просто таких еще...
Це точно.
дама_из_декрета• 14 декабря 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Тут не важно о чем говорить, главное подать что именно у них все самое крутое... и не важно что... часто это не дорогие вещи вовсе...
Люблю_смаколики• 14 декабря 2023
Ответ дляNatalia505
Якщо завтра вам по вухам буде їздити такий персонаж, а потім щодня ви будете слухати який він досконалий, неперевершенний і цінний для всесвіту, вам це дуже скоро набридне. Я вам гарантую.
Мені вже достатньо років і я працювала і спілкувалася з різними людьми.
Краще з тими, про яких пише автор, а не з автором.
Natalia505• 14 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Я розумію, але що це значить на практиці - працюйте над собою ) Дещо корисне я вже винесла, втамувати роздратування допоможе нагадування, що це не просто вихваляння, а наслідки емоційної травми. Тоді якось стає більш зрозумілі мотиви людини так діяти.
Будуйте кордони фразами.
В мене багато роботи.
Мені цікаві дещо інші речі.
Мене не цікавить ця інформація, вона зайва.
Це особисте, непотрібно мені це розповідати.
І напряму спитайте хоч раз- для чого ти про це говориш?
Люблю_смаколики• 14 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
- дивись який колір автівки гарний

Чому не продовжили тему і не запитали, чим вона керувалася при виборі, а просто ’вдавилися’?
автор Дружная семейка • 14 декабря 2023
Ответ дляNatalia505
Будуйте кордони фразами.
В мене багато роботи.
Мені цікаві дещо інші речі.
Це трохи неввічливо звучить - оці приклади ((( Я так не зможу. Ну тобто я можу й гірше завернути, але це точно для мене означає повний стоп у відносинах. А цього я не прагну, бо змушена підтримувати повноцінний контакт.
Natalia505• 14 декабря 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Так то ваше право обирати людей для спілкування, автор також хоче його мати. В неї свої кордони в спілкуванні.

мимАпроходила• 14 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
От і створила тему ))) Думаю, як позбавитись роздратування.
У вас говорить звичайна заздрість. Спілкуйтеся з людьми свого рівня і не буде таких проблем .
автор Дружная семейка • 14 декабря 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Бо мені це нецікаво впринципі ))) Просто дивились у вікно, пили каву, побачила рожеву машинку, що звернула мою увагу. А як вона обирала авто в салоні - от навіщо мені це? Просто це для прикладу. А коли з 10 тем приблизно у 8 випливають отакі хвалькуваті факти, які не мають стосунку до теми - це вже стає помітним, розумієте?
Natalia505• 14 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Поки ви будете про когось і чужі почуття думати більше, ніж про себе і власний стан, буде пожитьтєвий дискомфорт. Я вам написала максимально коректно. Я б просто нах.. послала, чесно.
автор Дружная семейка • 14 декабря 2023
Ответ дляNatalia505
А далі як? Що з роботою робити? )))) Послати можна, звісно. Коли вже є інший офер )))
Natalia505• 14 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Працюйте, не звертайте уваги. Не можете пояснити, ігноруйте. Не давайте реакції, ніякої. Немає глядачів, нема вистави, це працює.
Люблю_смаколики• 14 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Розумію, не розділили вашого захоплення рожевим.....
автор Дружная семейка • 14 декабря 2023
Ответ дляNatalia505
так, ще спробую пораду переводити на іншу тему одразу
можливо зрозуміє...
Тріль підпільний• 14 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Я думаю, мало хто любить, але як взаємодіяти з такими людьми? Попросити прямо: ну досить вже, всі зрозуміли, що в тебе все найкраще й найдорожче - я так не зможу, та й буде потім ображатися, може звинуватить у заздрощах...
Нє, я колись таким відповідала, ой, вибачте, мені до ваших доходів далеко, у Вас же ’по багатому’. До речі, сестра з великими фінансами завжди питала, в чого ти собі оте не купиш, або оте? Не розуміла, що я не можу таке купити
автор Дружная семейка • 14 декабря 2023
Ответ дляТріль підпільний
Така в мене теж була подруга. Казала - ой, що робити, немає в мене 2 тис. грн на тональник. Кажу - то купи дешевший, я за 500 брала собі. А вона каже: та ну, хіба ж то нормальні тональники, нормальні від 1000 ))))

Але зараз її попустило трохи ))) Хоча іноді заносить типу коли я кажу, що курси знайшла, але для мене задорого, то вона каже - тю, хіба ж то дорого, я туфлі собі купила за цю ціну ))))

То в неї рідко, то якось не дратує особливо.
Natalia505• 14 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
можливо зрозуміє...
Удачі вам.Піклуймося про себе, зараз і так важкі часи, сповнені стресом, щоб ще якісь балаболи нам їх ускладнювали.

автор Дружная семейка • 14 декабря 2023
Ответ дляNatalia505
Дякую Вам за поради!
Сіґеле-міґеле• 14 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Автор, по-моему, это у вас травма или комплексы. Человек говорит о себе, а вы принимаете на свой счет
автор Дружная семейка • 14 декабря 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Що значить приймаю на власний рахунок? Я не розумію значення цієї фрази в даному контексті. Звісно я розумію, що вона про себе говорить, не про мене ж )))
дама_из_декрета• 14 декабря 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Надо иногда и язык за зубами держать.... не все же о себе любимой...
не всем это интересно
годовасик• 14 декабря 2023
Ответ длядама_из_декрета
не всем это интересно
Гірше, коли своїх діточок нахвалюють без упину 🤭
ЯспАкойнаЯ• 14 декабря 2023
Теж не переношу таких людей, які навіть елементарним хваляться, в мене рідна тітка дуже любить хвалитися своїм сином, фрази «бачте який в мене син» зараз він товстий, але з роботою повезло. Я була колись з ними на святі, у мене є брат, і ось ми з татом стояли там всі разом, і вона дивиться на мого брата ( блондин середнього зросту) , поряд стоїть її син, високий дорослий брюнет, і каже «бачиш який в мене син»
Сіґеле-міґеле• 14 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Вас задевает ее материальный уровень, значит, скорее всего, вы хотите добиться большего, но мешает лень. Это чувство можно использовать как мотивацию.
Я общаюсь с людьми, которые покупают вещи или отдых дороже моих, для них это норма,а не выпендреж.
автор Дружная семейка • 14 декабря 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
I постійно говорять про це, навіть якщо не стосується теми? Питання ж не в тому, що хтось живе краще. А в тому, що на цьому постійно робиться акцент та вплітається в будь-яку розмову.
Шикаю і викаю• 14 декабря 2023
Ответ длядама_из_декрета
да не лучше... даже о банальных сосисках высказываются триады какие они дорогие, и самые самые... речь минут на 10
Это ж прикольно))
Lysiiiiii• 14 декабря 2023
Не реагую на таке. Реально як вас це стосується? Запитайте себе, чому ви так реагуєте на це?
автор Дружная семейка • 14 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Бо занадто часто та якось нав’язливо. Стає дуже помітно і трохи нудно оце слухати ))) Потрібно тримати в пам’яті попередню тему, щоб перечекати напад самосхвалення і продовжити з місця, де він почався ))))