Дівчат. А може таке бути, що всі три сторони (рада, умовно) вже дійшли чогось, таємно, і постановили, що закінчать війну тоді-то. Але до цього моменту ще пів-року умовно, і війна ведеться (але люди гинуть реальні і реально ж при цьому), але це іх (раду) не бентежить і війна точиться до обговореного терміну. Такий цинізм може бути??
Чашечка кофе• 14 декабря 2023
Ответ дляМарина310385
Поки не війні не має дітей чиновникків війна буде на фінансову лапу їм. Це правило є і буде. Як тільки дитятки їхні підуть і повернуться в труні, як багатьох чоловіки і сини.... то війні буде кінець.
Думаєте поява на фронті дітей російської верхівки щось змінить?
Марина310385• 14 декабря 2023
Ответ дляЧашечка кофе
я кажу про дітей української верхівки.... які набивають собі кармани!!!! Поки на війні простий народ.
птицаворона• 14 декабря 2023
Взагалі, моє особисте враження, що нас до цих договорняків потроху і готують. Подивимось.
Ответ дляdiana32
Все может быть, ’знающие люди’ с 15 февраля паковали чемоданы, как на титанике, пока богатые спускались в лодки на нижних этажах играл оркестр
Хорошая метафора! Я бы даже сказала отличная, лучше и не скажешь
мы сейчас все оркестр пока слушаем. Много ли дослушают до конца...
Ответ дляБізешка
То тоді для чого скільки людей загинуло?
Чтобы заработать/ награбить миллиарды. Чтобы мировые державы померялись, у кого больше.
Чтобы потестить на настоящей войне новомодные виды вооружения.
Как думаете, кто-то из этих ... озабочен смертями каких-то там людишек?
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляJhenya_Sh
а это надо спросить у нашей власти, для чего
Так у путіна спитайте. Це він наших людей вбиває. І військових, і цивільних. Вчора послав більше 40 шахедів на Одесу. Вони били по спальним районам. 2 дітей з пораненнями потрапили в лікарню. А сьогодні путін сказав, що Одеса - руське місто. І де логіка? Чому він вбиває людей типу у своєму місті?
Ответ дляnabludatel
шахеды целенаправленно летели на спальные районы?
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Звичайно. Руйнувань завдав шахед, якого не вдалося,збити. Подивіться фото воронки.
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляJhenya_Sh
А ви я бачу руських захищаєте.
Тих, які поки їх не відіграли щоденно обстрілювали ваш рідний Миколаїв.
Схоже, що у вас стокгольмський синдром.
Який цинізм??? Вам шашлики не подобаються? Чи невесело? Ульібаємся і машем. Шоумаст ( йо 95) продовжується.
Боневтік подорожує світом, он в Аргентині побував. Щоправда грошей нам вже не дають, але ж то фігня. Як він схоче, то все легко припиниться: пацан сказав - пацан зробить. Просто припинемо стріляти. Бо нічим.
Ответ дляcheryl
Шашлики це не цинізм
А я кажу ж інше
Ответ дляTeonaa
Шашлики це не цинізм
А я кажу ж інше
Дааааа? Тобто замість встановити ’зуби дракона’ по кордонах і не віддати на знищення ту ж саму Бучу - розповідати про шашлики - то є норм? То не цинізм???
Таке саме заперечення злочинів рф. То чим це відрізняється від наративів ’матрьошок’?
Ответ дляlyuba111
Звичайно треба. По різним опитуванням більшість людей проти домовленостей і за війну ’до кінця’. І весь світ бачить ’бажання’ українців
То ж є вихід
Соната вчора гарно написала!!! Хто «за», автоматом повістка, і на полігон, потім на фронт тут же.
Ось побачете тоді: немає у нас тих, хто «за»
Ответ дляcheryl
Могли знати про початок наступу, но могли не знати, що саме чекає цивільних на шляху стада орків