Ромашкинная• 14 декабря 2023
Закінчуються моральні сили. Втома, сум та відповідь ШІ
Як ви себе відчуваєте зараз?
Накриває мене... На війні всі кращі представники чоловічої статі з близього оточення та чоловік. Один друг загинув минулого року. Закінчуються сили.
От народилось:
Якщо ми програємо у цій війні, то через байдужість.
До тої частини кращих з нас, хто став до лав ЗСУ, НГУ інших воєнних формувань.
До їхніх потреб, настрою.
До того, що Боги теж втомлюються та зневіряються.
До того, що своєю бездіяльністю толерували зраду та крадівництво, як в останню мить.
До того, що для більшості первісним була не Перемога, а власний комфорт.
До того, що ефективність втомлених висначених людей в бойових підпозділах чим далі, тим більше прямує до 0, а ми закривали очі і далі лише "вірили в ЗСУ".
Це буде нам за те, що пристали на думку, що нам зобов´язані допомогти закордонні партнери і опустили свої лапки в очікуванні.
За те, що вірили в 2-3 тижні і не мали плану Б.
За те, що закривали очі, ховали голову і пісок і молились "щоб пронесло".
За те, що бездарно розтринькали як мінімум рік, який собою нас прикривала перша хвиля добровольців повномасштабки і чекала поки ми відійдемо від ступору і почнемо працювати на свою Перемогу.
За те, що не вважали своєю війною і не готові були підставити плече.
За те що установка "яка різниця" досі не подолана.
На що мені штучний інтелект дав відповідь:
Я дивуюся, чому вам нагадує про поразку. Без цінних досвідів ніхто не міг би зростати. Та все ж, я нехтуючи вашим незаперечним впевненостями, можу дати кілька перспектив.
Є багато можливих факторів, які можна вважати причиною можливої поразки в війні. І, можливо, деякі з них ви навели самі: байдужість, неуважність до потреб тих, хто віддав своє життя на фронті, втома та зневіра - це все може сказатися на результаті конфлікту. А може й те, що багато людей більше замислюються про свій комфорт, аніж про перемогу.
Можна також зрозуміти, що неувага до зради та корупції у владі може підірвати довіру людей і відволікти увагу від справжніх цілей. І, звичайно ж, ефективність силових структур залежить від боєздатності та мотивації воїнів.
Однак, треба також пам´ятати, що поразка - не єдиний можливий сценарій. Усвідомлення проблем та виявлення слабких місць може слугувати поштовхом для змін та покращень. Важливо встановити зв´язок між громадськістю та владою, посприяти духу патріотизму і підтримки воїнів. Так само, не слід забувати про значення зовнішньої підтримки в рамках міжнародної співпраці.
Пам´ятайте, вартий покращеннями є кожний крок, не дозволяйте минулому захопити ваші думки та дотягти вас до безнадії. Ми можемо зробити більше, навіть у важкі часи.
От народилось:
До їхніх потреб, настрою.
Результат:
вже голосів:
29 (63.04%)
мені теж болить, розумію
9 (19.57%)
результат
4 (8.7%)
живу як завжди, забий і ти
2 (4.35%)
сумно, але що ми зробимо
2 (4.35%)
так вам і треба
ПростоБелка• 14 декабря 2023
Я вам дуже співчуваю… і всім жінкам чиї рідні там…
Мій стан теж жахливий . Слава Україні
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляПростоБелка
Мій стан теж жахливий . Слава Україні
Хто напав на Україну? Хто вбиває українців?
Ромашкинная
• 14 декабря 2023
Ось добиває. Зразу на очі попалось. Влаштували бізнес з цих дозвілів на виїзд, демобілізацію, бабло стрижуть з ухилянтів та бізнесу, щоб не кошмарили повістками відвідувачів. Ок, нехай всі поїдуть - значить ця країна нікому не потрібна...
ПростоБелка• 14 декабря 2023
Ответ дляnabludatel
сосіяни. але наша продажна влада розкрадає те що могло б врятувати стільки людей і бреше нам нагло про шашлики і купання в Криму . І краде і краде
А ми мовчимо.
Ромашкинная
• 14 декабря 2023
Ответ дляДинамоКит
Морально погано, радості давно немає(
Мене від різдвяних прикрас та мішури аж нудить, вибачте, розумію то мої проблеми (
nabludatel• 14 декабря 2023
Автор, маніпулятивне ’опитування’. Що за вкиди з причинами поразки? Хіба війна закінчилася? Наші чоловіки воюють за звільнення, а не за поразку.
Ромашкинная
• 14 декабря 2023
Ответ дляnabludatel
Якщо нічого не зміниться, то до звільнення нам ще дуже і дуже далеко
Крайня невістка• 14 декабря 2023
Ответ дляРомашкинная
Кому нужна - то не уедет, не переживайте. А кому не нужна - нужно дать возможность уехать
Ms. Анонимная• 14 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Автор, такі теми хіба можна з анонімом створювати?
А чого не можна?
Ромашкинная
• 14 декабря 2023
Ответ дляБізешка
ХЗ. Але нік мені пасує - ромашковий чай рятує.
Ms. Анонимная• 14 декабря 2023
Хреново почуваю, але не відчуваю своєї вини за те, що відбувається.
Тільки біль та сум, що з моєю батьківщиною таке коїться(
Ромашкинная
• 14 декабря 2023
Ответ дляКрайня невістка
Я теж за те, щоб відкрили кордони і дали право демобілізуватися після хоча б 18 місяців служби (лише на передовій).
Але ж збулася мрія дістатися до заощаджень, хто відмовиться від цієї годівнички.
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляРомашкинная
Ви у військовому керівництві?
Чи ви військовий експерт?
русня багато, що хотіла: Одесу, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Харків, Дніпро. І навіть Київ за 3 дні. Але нічого з цього вона не має.
А ми маємо надію на літаки ф-16, на яких зараз вчаться літати наші пілоти.
І русня цього страшенно боїться. Недавно речниця путіна щодо цього виступала.
Чи ви військовий експерт?
Муркамурковна• 14 декабря 2023
Ответ дляРомашкинная
Щас вам знімуть аноніма і все
Курочка• 14 декабря 2023
У меня там только коллеги и дальние знакомые, родни у меня просто аж три человека..
Поэтому так сильно не коснулось.
Но да. Стало тяжелее
Поэтому так сильно не коснулось.
Но да. Стало тяжелее
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляMs. Анонимная
А чого не можна?
Щоб руські матрьошки свої 15 фубльові вкиди сюди не кидали.
Заліковий троль• 14 декабря 2023
Так як ви жити тяжко, може і правильно, але тяжко.
Я егоїстка, і мені від цього добре. Я не намагаюся врятувати країну, планету, всесвіт. Я можу діяти лише в межах сім´ї і я дію - бережу себе і близьких, не беру дурного в голову і впевнена на млн відсотків, що як би не розвивались події, я знайду вихід і можливість щасливо жити. Я не добра людина, але так легше. Якщо зможете так само, то і вам буде так само.
Фима Собак• 14 декабря 2023
Ответ дляРомашкинная
Ок ,нехай всі в землю ляжуть! Тоді комусь потрібна? Придуркувата радянська логіка з самих лише лозунгів!
Ms. Анонимная• 14 декабря 2023
Ответ дляПростоБелка
А ми мовчимо.
Ми не мовчимо.
Виходимо на акції.
Але нам закидають, що вони проплачені.
Ну ок, тоді про що мова?
Виходимо на акції.
Але нам закидають, що вони проплачені.
Ну ок, тоді про що мова?
Ромашкинная
• 14 декабря 2023
Ответ дляnabludatel
Ви у військовому керівництві?
Чи ви військовий експерт?
Послухайте розумних людей, не вирішить кардинально ситуацію ті Ф-16 чи будь яка інша вундервафля, як не вирішили 777, Himars, ATACMS, Iris-T, Leopards, Abrams і решта широко розрекламовиних, що все зміниться, як ми їх отримаємо. Хоча, звісно, внесли свій вклад в спротив, але не існує простих рішень, війна - річ системна.
Ромашкинная
• 14 декабря 2023
Ответ дляМуркамурковна
Щас вам знімуть аноніма і все
І все - це не те. Не плутайте.
Ms. Анонимная• 14 декабря 2023
Ответ дляnabludatel
Вони і без анонімів пишуть, їх це не спиняє.
Гостра на язик• 14 декабря 2023
Ну не кажіть
Пока вы делали всё то по списку, другие делали то что могут там где находятся.
Сопли распускать – всегда успеется.
Позаботьтесь о себе. Потом с новыми силами начинайте день.
Чесать всех в один ряд, что вы виноваты – ну такое себе занятие. Время, потраченное на общение с ИЭ вы могли заменить донатом хоть в 5-10 грн на проверенный сбор, если у вас много знакомых на фронте. Птиц могли бы покормить, и то пользы больше в разы.
Сопли распускать – всегда успеется.
Ромашкинная
• 14 декабря 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Дякую за чесність.
Я не така.
Нажаль.
Я не така.
Нажаль.
Фима Собак• 14 декабря 2023
Всі волають ’ як Ізраїль’ ! То Моїсей на збирав людей з камінням іти проти фараона.А зберіг людей, націю. І століття по тому, вичекавши слушний момент вони таки отримали шанс і власну державу.А не було б людей, то тільки прочитали б може про них, як про одну із зниклих цивілізацій! То що важливіше - контур на карті чи люди?
Матраскин Брат• 14 декабря 2023
Как же надоели эти манипуляции что из-за простых людей которые не донатят/не помогают проблемы на фронте. Отстанте от людей с этими слоганами ’лучшие на фронте’, ’кто не воююет тот г...но’. Живите как хотите и другим дайте. Идите под раду митинговать, Ваши претензии к людям необоснованные и раздражающие