Angels Never Die• 14 декабря 2023

Купили бы такую квартиру мансарду? Дом новый, только построили.

Западная Украина , под сдачу .,
ПолБатона• 14 декабря 2023
Ответ дляAngels Never Die
Черновцы
По виду из окна сразу поняла, что Черновцы

Весела пiсенька• 14 декабря 2023
Сказать будь ласка яка ціна 🙏🙏🙏🙏
автор Angels Never Die • 14 декабря 2023
Ответ дляФайно Замало
Ні. З чисто практичних міркувань. Складний ’ламаний’ дах - це завжди проблема. Хто його лагодитиме коли він потече? А він потече і змиє весь цей нарядний ремонт.
Ось і я про це думаю …
Ответ дляВесела пiсенька
Сказать будь ласка яка ціна 🙏🙏🙏🙏
46 і переоформлення біля 2
Весела пiсенька• 14 декабря 2023
Ответ дляAngels Never Die
46 і переоформлення біля 2
Тоді не взяла б. Дякую.
Файно Замало• 14 декабря 2023
Ответ дляAngels Never Die
Ось і я про це думаю …
В мене в офіс колись був на останньому поверсі з складним дахом. Це капець.
А суми за ремонт такого даху огого які.
Э-велин@• 14 декабря 2023
Нет, не люблю такие потолки скошенные. Хотя при покупке рассматривала бы последний этаж,чтобы над головой никто не скакал

ГейСюда• 14 декабря 2023
За таку ціну - ні.
Lydmila408• 14 декабря 2023
5/5 без лифта?
Lydmila408• 14 декабря 2023
Ответ дляAngels Never Die
Спасибо за ответ . В этой секции нет лифта , а вот в следующем подъезде есть , за такую же цену , но там 1 лоджия , а не 2 как тут
Лифт имеет значение.
Вишневий цвіт• 14 декабря 2023
Мансарда, це завжди геморой в плані криші. Тим паче ви її не будували, не знаєте що там і як. І протікати вона буде 100%.
Язикувата Хвеська• 14 декабря 2023
5 поверх без ліфта це треш. Мансарда також - влітку дуже жарко, взимку холодно