Сусідка знизу• 14 декабря 2023

ціни ростуть - зарплати не ростуть

часто тут жаліються на те, що все дорожчає, комуналка дорожчає, а зарплата не підвищується. Таке враження що всім розмір зарплати призначає особисто президент )
а хто відповідальний за вашу зарплату?
Результат:
вже голосів: 87
41 (47.13%) я найманий працівник
17 (19.54%) я безробітня
16 (18.39%) я держпрацівник
13 (14.94%) я фоп
5cmhybyna• 14 декабря 2023
розумні жінки шукають багатих самців. Зараз ресурсні ТЦК=шники, прикордонники, воєнкоми
люблю_тортики• 14 декабря 2023
За мою відповідальна я
Більше працюю _більше отримую )
Марфа Українівна• 14 декабря 2023
Ну да, налоги, давление гос органов, блокировки НН, налоговые проверки, военкоматы, которые забирают работников у бизнеса, закрытые границы никак не влияют на доход частных предприятий и соответственно на з/п работников .
Попихтю та й годі• 14 декабря 2023
В моей работе клиенты ноют что дорого, дайте скидки.. поэтому зп и не увеличивается(
Одна_на_всей_планете• 14 декабря 2023
За мою зарплату отвечает ввп моей страны
Маю рацію• 14 декабря 2023
на пособия, пока дают)
Бавовнятий Пупс• 14 декабря 2023
Конечно, зарплату назначает не президент. Но мягко говоря не в последнюю очередь именно его политика привела к тому, что муж потерял работу (компания приостановила деятельность, в целом его отрасль сильно просела из-за войны), а мой работодатель вынужден был довольно сильно потратиться на то, чтобы вывезти и компанию, и сотрудников (зачастую с семьями) в более безопасный регион.
Дуняша• 14 декабря 2023
Я найманий працівник, але оформлена, як ФОП по договору
Тобто зарплату платить шеф. З/п щомісяця однакова,мне % від виработки чи від об´єму роботи.

До війни була 15, на початку стала 12, але шеф виплатив допомогу в зв´язку з війною по 20 тис одноразово.
Потім потроху підвищував.
Тепер 25 тис.
Звичайний менеджер
Пасажирські перевезення
Корсет_на_шурупах• 14 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
За мою відповідальна я
Більше працюю _більше отримую )
Работать нужно не больше, а головой
люблю_тортики• 14 декабря 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Работать нужно не больше, а головой
Ви я так розумію багато працюєте)
Мядуза аля моргонер• 14 декабря 2023
Мінімалку піднімуть, податки відповідно. Я фоп, скільки зароблю, то й моє.
Пирожкиня• 14 декабря 2023
Президент.
Бюджет приймає ВР, це вказано у конституції.
А гарант конституції в нас хто?
Киця-бриця• 14 декабря 2023
Ищу работу бухгалтером. Многие хотят специалиста по цене оператора 1С
Мядуза аля моргонер• 14 декабря 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Работать нужно не больше, а головой
При врєнному стані ця максима не працює. Ми всі в форс-мажорі постійно.
Пирожкиня• 14 декабря 2023
Ответ для5cmhybyna
Всі розібрані.
І не по одному разу.
автор Сусідка знизу • 14 декабря 2023
Ответ дляПирожкиня
Президент.
А гарант конституції в нас хто?
якщо ви працівник державної сфери і ваша зарплатня із бюджету - до вас питань нема. але поки в цьому опитуванні таких лише 13%
Пирожкиня• 14 декабря 2023
Ответ дляКиця-бриця
Та ж сама проблема.
Вийшла на простеньку роботу поряд з домом, щоб хоч десь робити, вимагають на мінімалку знання законів, надавати юридичні консультації, робити звіти, вміти вести юридично грамотне листування.
Якось дохера за 5300🤣
Добротная• 14 декабря 2023
Я найманий працівник в приватній фірмі, будуємо для Укргазвидобування по тендерам, так от розцінки в тендерах на рівні 2020 року, а ціни вже вдвічі, а то і втричі більші і піднімати їх не хочуть. Ми майже нічого не заробляємо, які там підняття ЗП, тут хоч би платили ту, що є. Отак наші державні підприємства най...ть усіх кого хочуть.
Добротная• 14 декабря 2023
Ответ дляПирожкиня
Та ж сама проблема.
Якось дохера за 5300🤣
Та це жах, в нас прибиральниця працює 2,5 години щодня і отримує 6000 чистими.
Киця-бриця• 14 декабря 2023
Ответ дляПирожкиня
Та ж сама проблема.
Якось дохера за 5300🤣
На прошлой работе одного бухгалтера ’ушли’, веди 5 предприятий, документооборот огромный. Еще и руководство присылает девок ко мне на консультации. При этом ни копейки за это не платят, зарплату задерживают. А при увольнении вообще зашквар - хотели подставить, обвинив в воровстве документов. Мерзкая организация. Ушла и только рада. Разумеется неофициалку не выплатили.
Всех в сад• 14 декабря 2023
Ответ дляПирожкиня
Та ж сама проблема.
Якось дохера за 5300🤣
Теж та працюю, іншої поки не знайшла.
Всех в сад• 14 декабря 2023
Ответ дляДобротная
Я хочу до Вас на роботу
Mede• 14 декабря 2023
Ответ дляКиця-бриця
Підтверджую, ще й багато хто пропонує офіційно мінімалку, а решту в конверті
Пирожкиня• 14 декабря 2023
Ответ дляДобротная
В нас така само)
Прибиральниця до війни 4 години робила и йшла собі додому, а зараз взяли ії на документи, вона на ту ж саму мінімалку працює 8 годин і зла, як чорт🤣, а начальниця всім розказує, що її ’повысила’.
Нахіба таке підвищення🤦‍♀️
Киця-бриця• 14 декабря 2023
Ответ дляMede
И при увольнении в конверте фиг выплатят.
Mede• 14 декабря 2023
Ответ дляКиця-бриця
Отож
Оце фіфа• 14 декабря 2023
Я здесь лет 8, наверное.
Эта тема из года в год одна из доминирующих.
Стабильность.
Пирожкиня• 14 декабря 2023
Ответ дляКиця-бриця
Я так само, пішла.
Одне було непогано - якась зайнятість та зп для підтримки штанців))
Але вимоги та ставлення зробили свою справу.
Донька сміється з мене - в неї на роботі санітарки мало того, що працюють 7 годин, півдня в телефоні кіно дивляться, на ринок бігають, пару годин працюють, за ту ж мінімалку.
А я по 10 годин там сиділа, приходила додому і око сіпалося від того зашквару(
Пирожкиня• 14 декабря 2023
Ответ дляВсех в сад
Я хочу до Вас на роботу
Шукайте десь на держроботах.
Там можна домовитись по півдня робить, або на півставки в двох місцях.
Всех в сад• 14 декабря 2023
Ответ дляПирожкиня
Шукайте десь на держроботах.
Та блін, я ж на ставку в бюджетній працюю, не прокатить. Та, чесно, фізично не зможу.