Сусідка знизу• 14 декабря 2023

ціни ростуть - зарплати не ростуть

часто тут жаліються на те, що все дорожчає, комуналка дорожчає, а зарплата не підвищується. Таке враження що всім розмір зарплати призначає особисто президент )
а хто відповідальний за вашу зарплату?
Результат:
вже голосів: 87
41 (47.13%) я найманий працівник
17 (19.54%) я безробітня
16 (18.39%) я держпрацівник
13 (14.94%) я фоп
Добротная• 14 декабря 2023
Ответ дляПирожкиня
В нас така само)
Прибиральниця до війни 4 години робила и йшла собі додому, а зараз взяли ії на документи, вона на ту ж саму мінімалку працює 8 годин і зла, як чорт🤣, а начальниця всім розказує, що її ’повысила’.
Нахіба таке підвищення🤦‍♀️
У нас дві ходили на мінімалку прибирати ту ж площу. Керівник вирішив, що досить однієї, запропонували або ходити через день, або залишитися одній. Вони принципово написали заяву. Ми на ворк.юа виставили вакансію і знайшли людину за один день, я ще здивувалася, що так швидко.
Дуняша• 14 декабря 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
При врєнному стані ця максима не працює. Ми всі в форс-мажорі постійно.
Як раз працює
Праця головою допомогла працювати з дому, в більш гнучкому графіку і за вищу сумму. Принаймні так в моєму оточенні.
А от руками так, потрібно стало працювати більше, більше фізично, щоб отримати кращий дохід.
Пирожкиня• 14 декабря 2023
Ответ дляВсех в сад
Та блін, я ж на ставку в бюджетній працюю, не прокатить. Та, чесно, фізично не зможу.
Так можна на своїй же роботі на півставки прибиральницею за сумісництвом.
Це взагалі джек-пот😆
Дуняша• 14 декабря 2023
Ответ дляMede
Підтверджую, ще й багато хто пропонує офіційно мінімалку, а решту в конверті
Я вже такого не чула останнім часом.
Більше поперезодили на офіційні виплати або на ФОП
Всех в сад• 14 декабря 2023
Ответ дляПирожкиня
Це взагалі джек-пот😆
Нє, там черга з ’своїх’. Як і в сторожі.
Пирожкиня• 14 декабря 2023
Ответ дляДобротная
Люди геть не мають роботи, на жаль😢
На моє місце прийшла молоді жінка і щаслива🤦‍♀️
Але я не можу так себе знецінювати, якщо продавати свій час, то хоч не задарма.
Але, звісно, кожен приймає своє рішення, не всі можуть перебирати харчами, коли їсти нема що😢
Кокосиха• 14 декабря 2023
А мене мінімальна, і підвищення в мене не може бути, я лаборант. Підробляю після обіду репетитором
Добротная• 14 декабря 2023
Ответ дляПирожкиня
Люди геть не мають роботи, на жаль😢
Це насправді дуже страшно, але так і є. Це тільки на порадниці всі по 100 тисяч отримують і пишуть, що якщо у вас менше, то ви жопа лінива. А в реалі все не так зовсім.
Меломанка Маланка• 14 декабря 2023
Ответ для5cmhybyna
розумні жінки шукають багатих самців. Зараз ресурсні ТЦК=шники, прикордонники, воєнкоми
А у Вас хто з вищеназваних?
Рву и мечу• 14 декабря 2023
У продавця вікторія сікретс зарплата 16 тисяч в день, у святкові дні