Марянка спец у всьому, у тому як воювати, як жінок на облік ставити , ще й у культурному аспекті спеціаліст! Яка мудра жінка🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️
Ответ дляSmusish
А Маші і Свєті теж государство виділило гроші на бізнес, фінансує? Їх не ставлять штрафами та податками раком наша чудова податкова система?
Чому шоу кравець має бути профінансовано за наш з вами рахунок, чому ми всі, звичайні люди донатимо з останніх сил, а тут оказується,сферу культури треба розвивати??? Це піпец просто на голову ненадахить. Той горбунов ще зі своїми афігенними режисерським задатками, під шумок, кіно знімати вирішив. Хочеш шоу, вперед за свої кошти роби своє шоу. Ба Маша і свєта , щоб заработи копійку, вкладають свої гроші і чи принесе то їм прибуток чи ні, то теж проблема лише їх. Блін, немає слів на оцей весь безпрєдел.
Вы читать пробовали комментарии до конца? Я написала о том, что госбюджет не должен все это финансировать
Ответ дляPrervana
Ну так об этом я и написала, что всю эту сферу нет никакого смысла финансировать из бюджета. Но хейтить Кравец просто за то, что она шоу делает в такое непростое время - это ээээ
А кравець шо думає, що я, що всі люди будуть радіти її шоу? Яка вона маладєц, в такий важкий час таке шоу нам придумала? Звісно ні, і це справедливий хейт! Ненада зараз делать шоу, бо я читаю і дивлюсь новини , то я і так наче в шоу живу.
DarkBlueSea• 14 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Горбунов ще й ордени за захист Украъни отримав.
З доброго ставлення Зеленського
Херой
DarkBlueSea• 14 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Ви в собі? Хай шукають спонсорів і знімають.
Фронт саме головне.
Не дурнуваті шоу для
Фронт саме головне.
Не дурнуваті шоу для
Все здобуте від спонсорів - нехай віддають для фронту, їхні шоу не на часі
Ответ дляSmusish
Работа артиста делать шоу. Вы не знали? И да, люди будут смотреть, потому что у них есть телевизор. Не пойдет Кравец на кассу в АТБ чеки пробивать. Как бы некоторым этого не хотелось. У нее своя работа, у других людей - своя. Ее работа - делать шоу
Ответ дляPrervana
Работники медиасферы тоже кушать хотят. И работа Кравец делать шоу - такая же, как работа Маши продавать детские ползунки, а Светы - печь булочки. Но почему-то ни Маше, ни Свете не вменяется в вину их деятельность. А Кравец и сотоварищи всенепременно должны всё бросить и дефрагментироваться на атомы. Бо негоже людей развлекать. Нечестно(
Другое дело, что пусть ищут спонсоров своих педерач и выступлений, а не присасываются к бюджету. Там и без них пиявок хватает
Тільки є нюанс, Маша і Света на свій бізнес від держави кошти не отримували
Адвокат Пономаренко• 14 декабря 2023
Ответ дляPrervana
Нам вобще пофиг, пойдет ли Кравец на касу или не пойдет. может снимать какие хочет шоу. Только пусть это не делает не за бюджетные деньги. Все.
Vlada-Maria• 14 декабря 2023
Ответ дляPrervana
хейтять її за дерибан бюджетних коштів під час війни
Vlada-Maria• 14 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
З доброго ставлення Зеленського
він ще й зарплату отримує нехилу за х* прости що
Vlada-Maria• 14 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Через дурнуваті шоу нема на мавіки й захист України.
Гроші летять в трубу
вони вже виправились)))) дерибан лиш в цьому році)))) ні встиду ні совісті в зеленої корости
Опубліковані договори про виділення понад 27 млн грн на шоу колишньої партнерки президента Зеленського по студії «Квартал 95» Олени Кравець стосуються цього року, а в 2024 році шоу не виходитиме.
Vlada-Maria• 14 декабря 2023
Ответ дляYegonyashka
иногда кажется, что мы в реалити-шоу с 2019 года живем.
а так і є.... а ті, хто акторів цього реаліті-шоу привів до влади, тепер роблять вигляд, що так і має бути
Vlada-Maria• 14 декабря 2023
Ответ дляАвокада
за свой.весь 95 миллионеры.
Цікаво лиш звідки, коли всі роки звітував квартал лиш одні збитки
Ответ дляPrervana
У мене тоже є моя, робота, але із за цієї війни і я і багато українців ’ пішли на касу атб’ як ви написали . І при цьому ще й донатими., щоб підтримати армію, хлопців і країну.
Хтось лишився без будинку і вимушені виїхати за кордон, і робота в атб цим людям не світить, а лише фізична важка праця і на довгі роки! І цим людям наша держава нічим не допоможе! Нічим!
Але я маю зараз, в період війни радіти що її робота робити шоу? І не соромно з бюджету гроші на то брати. Хтось остання,віддає, а хтось хоче шоу. Як завжди.
Ответ дляVlada-Maria
це я щось не зрозуміла, ми в 23 вже подивилися це шоу?
чи це в 23 виділили гроші, а так як люди проти, то гроші лишаються в шоу, в 24 його знімати не будуть бо неначасі?
Поясніть хтось мені, бо не можу зрозуміти прочитане.
Бо не бачу ні шоу ні грошей!
Ответ дляPrervana
она может уже не работать.пусть вяжет носки.
Ответ дляok1904
Що дивитися тим, для кого телебачення ще досі джерело інформації, розваги? Ваша пропозиція яка? В мене свекруха не виходить з квартири через хворобу і слабкість, тв дивиться з ранку і до ночі
Ага, знімати тупі шоу за туєву хучу тгрошей під час війни, замість того, щоб вкладати ці гроші в оборону.
Ответ дляRemensa
В оборону зараз вкладається все, а от що робили з 2014 мені не зрозуміло. Показують в ЗМІ як зубами дракона убезпечили кордон на Чернігівщині...добре, але чого ці бетонні зуби не можна було встановити до війни, бетону в країні не було чи як. Тепер оборонпром ´вигрібає´ всіх можливих фахівців з разних підприємств на топові посади(в них немає кадрового резерву...)... конкурсний відбір і т.д, де ці конкурси були раніше, де кадровий резерв спеціалістів, одні скандали навколо оборонпрому останні 5 років точно. Але забувати кальтуру теж не можна, бо ми її втратимо остаточно.