Сьогодні бачила одну статтю, де наводилася статистика по бажаючих мирних перемовин українцях. Тому виникла думка запитати тутешніх жіночок. Із запропонованих варіантів якщо відповідатимете "так", то бажано б було, щоб респонденти САМІ (або їхні сім´ї) готові були здобувати ту перемогу, а не чекати якихось дій від інших (з урахуванням поточної ситуації: у нашого ворога багато грошей від продажу нафти і газу, зброю їм теж передають і не вказують, куди можна бити, а куди - ні). Також якщо ви готові до перемовин, то скоріш за все ми втрачаємо якісь території і нас не беруть до НАТО або беруть до НАТО частково (але я поки не бачу ЇХНЬОГО бажання). Дуже б хотілося, щоб люди могли безпечно виїхати з тих територій по закінченню бойових дій і влада на місцях могла б їм запропонувати варіанти житла, роботи, навчання для дітей. Також дуже переживаю за наших бранців-воїнів у росії. Якщо б все завершилося, можна було б визволити полонених і повернути додому. А так вони вже 2 роки там(((
Результат:
вже голосів:
461 (61.8%)
Хочу мирних перемовин
285 (38.2%)
Не хочу мирних перемовин
DarkBlueSea• 14 декабря 2023
Многое зависит от того как вы поставите вопрос.
Задайте так: отдать ьосии юго-восток Украины и побережье Азовского моря?
karinaanik• 14 декабря 2023
Я очень хочу, что б война закончилась, но какие могут быть переговоры с русней? Они отбитые на всю голову, недолюди. Они потом опять нападут и уже наши дети должны будут воевать.
prosto_aisha• 14 декабря 2023
А я от не впевнена, що якщо уявити ’мирні перемовини’, що вони отак візьмуть і одразу віддадуть полонених, не вірю навряд чи. І умови вони дотримуватися не будуть, геть. Обстріли будуть, тільки під маскою що це ’ми їх провокуємо’ і тп.
Чашечка кофе• 14 декабря 2023
Ответ дляNat-li
И это на фоне сегодняшнего поноса от пуйла. Смешно.
От абсолютно не паляться
Николай-b526• 14 декабря 2023
Ответ дляУаджит
Мені набридла війна, але мирні перемовини, на умовах українців повинні бути, а не росіянців, хто вони такі, щоб нам щось на нашій землі диктувати?
значит еще не совсем набридла....
Ответ дляlus_so
І як ви собі це уявляєте, ті перемовини? Зе загляне в очі путіну і той такий ой всьо, я пашутіл мірімірі навсігда? Якщо путін сьогодні сказав що цілі мають бути досягнуті, то це він так шуткує. Правда ж?
які цілі? Бубочку можемо і люсю віддати і так.
karinaanik• 14 декабря 2023
Ответ дляЕленка14
О, вже матрьошки ліплять фейспалми
Надо админам уже сделать функцию, что б можно было посмотреть кто какие смайлы ставит
Ответ дляlus_so
Та віддамо вже ті ісконно руцькіє Одесу, Київ, Харків. Зберем котомку і усі в Мукачево. Напевно, що так 🤷♀️
Ответ дляkarinaanik
Они уже на нас нападали в 2003, много нам это добавило мотивации (или ума) подготовиться?
Ответ дляkontaty
Не зрозумійте мене неправильно, але час не на нашому боці, нажаль. Я боюся, що ми повністю втратимо наше море((( і разом із ним купу людей. Тому дуже б хотіла, щоб розглядалися альтернативні (не військові) шляхи вирішення питання.
То сидіть і мовчки мрійте. А не створюйте теми на радість парашки. Це ви для сукабєєвої так напружуєтеся?
Чашечка кофе• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
Так пропонуйте своє бачення цих перемовин? А не тільки красиві та слизливі фрази
Ответ дляneortoju
Ото буду смеяться, когда увижу этот опрос у Скабеевой или боброедки. Уже слышу эти тирады ’украинцы провели анонимное голосование на одном из украинских форумов и как вы видите результат.... и тд’
А незаконная власть и киевский режим держат в заложниках всю страну! 🫣
И опять освобождать по 10 кругу...
Ответ дляУаджит
если на наших условиях тогда мы должны одержать победу, но если мы одержим победу зачем нам вообще переговоры?