Kitty75i• 14 декабря 2023

Безугла про Кравець і 27 млн

Марянка спец у всьому, у тому як воювати, як жінок на облік ставити , ще й у культурному аспекті спеціаліст! Яка мудра жінка🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Remensa• 15 декабря 2023
Ответ дляok1904
В оборону зараз вкладається все, а от що робили з 2014 мені не зрозуміло. Показують в ЗМІ як зубами дракона убезпечили кордон на Чернігівщині...добре, але чого ці бетонні зуби не можна було встановити до війни, бетону в країні не було чи як. Тепер оборонпром ´вигрібає´ всіх можливих фахівців з разних підприємств на топові посади(в них немає кадрового резерву...)... конкурсний відбір і т.д, де ці конкурси були раніше, де кадровий резерв спеціалістів, одні скандали навколо оборонпрому останні 5 років точно. Але забувати кальтуру теж не можна, бо ми її втратимо остаточно.
Я би копнула глибше. Про оборону треба було думати ще з ´91 року.
І,знаєте, коли дивишся, як хлопці і дівчата сидять по пояс в багні в окопах, то не дуже хочеться дивитись на тих скакунів з дизель шоу або хто зверху.