Незламна Україна• 14 декабря 2023
Чоловік не привітав мене з першим днем народження дитини
Друга дитина, вагітність пройшла важче, з деякими наслідками для мене, ГВ нонстоп. Я дуже втомилась (допомога типу є, але я все одно привʼязана до дитини, без свого життя і тп)
Напередодні ще вечірка до дня народження старшого, там мені подарувала подружка квіти. А потім ще ходили на день народження 1річки — там я привітала матусю і також подарувала квіти. Я ще й казала що поки діти малі, то це свято батьків більше.
Прокинулась, думала чоловік хоч на словах прилітає — хєр там.
У вас як в родині?
Г@Л@В@ломка• 14 декабря 2023
Якось у Вас все дивно. Ви одна ходили, що квіти Ви дарували? А з днем народження першої дитини вітає?
Незламна Україна
• 14 декабря 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вдвох, але квіти я купляла і дарувала по своїй ініціативі
Мульйонерша• 14 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
ну закажите себе их сами курьером и утрите нос невнимательному мужу - и рожайте третьего!!!
Незламна Україна
• 14 декабря 2023
Ответ дляМульйонерша
успокойтесь- они не помнят дат...
Ну 10 років шлюбу місяць назад він не згадав. Але до дня народження ми готувались типу, тому його точно не пропустив
Мульйонерша• 14 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
если сегодня- то еще не вечер
Личко Невеличке• 14 декабря 2023
Цветы мог бы хоть подарить. Но вы же ему рожали второго, вы же его знали, он не вчера таким стал!
Бараболька• 14 декабря 2023
Вітає тільки дітей і то мабуть якщо я не нагадаю то й це забуде зробити... Мій день народження і тей добре що вайбер нагадує....
Г@Л@В@ломка• 14 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
Дивіться, я впевнена, що він просто вважає , що коли на день народження до когось, ще й в заклад - це ок, тим більше Ваша ініціатива. А от вдома - інша справа. Я так думаю, що Ви просто забембані, як і, мабуть, він.
А взагалі на Ваш день народження він Вас вітає? Дітей вітає?
Вилами по воде• 14 декабря 2023
Не загоняйтесь.
Не все мужчины романтики и помнят про все даты.
Незламна Україна
• 14 декабря 2023
Ответ дляУкр_жіночка
А Ви Як привітали батька дитини? Здогадаюсь,ніяк.
Ніяк, бо мені з цього приводу ні слова не сказали з самого ранку і весь день.
Мульйонерша• 14 декабря 2023
Анекдот- Сменила ради прикола в Вайбер дату Рождения- Первым меня ночью поздравил Муж!!!
Укр_жіночка• 14 декабря 2023
Ответ дляЯ таке знаю
А як ви привітали батька дитини? :)
А чого це його вітати. Жінка мучиться,пісю розриває,потім годує,не спить. А його задача кінчити і бабло носити в зубах. Вітати і слухати безкінечні скарги. А,і ще лазити по дитячих вечірках,начепивши чіноси,щоб модненько і сяючи од щастя. Я сказала,сяючи від щастя,а не від недоспаності і недо**баності!
Г@Л@В@ломка• 14 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
Сьогодні в цілому важкий день , погодьтеся. Може грошей обмаль, може часу не мав
Я таке знаю• 14 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
А ви йому щось сказали?
Вас 9 років?
Ростки жимолости• 14 декабря 2023
А на день народження першої дитини дарує квіти?
Мій чоловік не купив квіти на виписку із пологового. Йому просто це в голову не прийшло. Поїхав за квітами тоді.
Зараз перед святами питаю в жарт «цікаво, який ти мені букет замовив».
І все. Згадує
Г@Л@В@ломка• 14 декабря 2023
Ответ дляУкр_жіночка
А Ви пробували то бабло носити в зубах? Як на мене, простіше виносити, родити і стогнати, що неоцінили
Укр_жіночка• 14 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
Капец,от так своїми ручками .. Вкм вперлося те вітання? Чоловік загалом нормальний,добрий,чуйний до Вас? Чи мудак?
Мульйонерша• 14 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
голова забита,как Вас прокормить
Я таке знаю• 14 декабря 2023
Ответ дляМульйонерша
голова забита,как Вас прокормить
І вивезти на собі таку млзгоклюйку, як автор
Укр_жіночка• 14 декабря 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А Ви чули про гумор?
Незламна Україна
• 14 декабря 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Так, і так.
Але я просто не очікувала такого ігнору. На роботі кожну хєрню відмічають, а тут …
Я таке знаю• 14 декабря 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
+