Витворунка• сегодня в 18:13

Ізіклін, підскажіть

Хто пив його в чистому виді?
Кишечник добре очистився?
автор Витворунка • сегодня в 18:14
Допишу
І звісно запивати достатньою кількістю води

Оябунчик• сегодня в 18:29
А в якому його вигляді, по вашому, п´ють?)
Інструкцію відкривали, ні?
Повітруля• сегодня в 18:31
Да, очень хорошо чистит. Даже мою долихосигму с двумя петлями осилил. Лучше, чем фортранс.
So_so• сегодня в 18:32
Прямо из бутылки? Вам плохо станет.
Как меня врач научил : разводите изиклин и берете бутылку воды 1.5 литра, немного охлаждённую, туда одну дольку лимона выдавливаете.
Берете 2 стакана. В один налили глоток изиклина, в другой три глотка воды.
Не вдыхая носом глотнули изиклин и потом сразу же запили водой.
Отлично всё прошло.
автор Витворунка • сегодня в 19:04
Ответ дляОябунчик
Інструкцію відкривали, ні?
Його розбавляють водою!
А ви читали питання, ні?
автор Витворунка • сегодня в 19:05
Ответ дляПовітруля
А ви пили його прям з баночки і запивали водою?
автор Витворунка • сегодня в 19:07
Ответ дляSo_so
Прямо из бутылки? Вам плохо станет.
Отлично всё прошло.
Я от навпаки читала, що так він йде легше
So_so• сегодня в 19:08
Ответ дляВитворунка
Нет, это же концентрат, он рвотный до невозможности.
Оябунчик• сегодня в 19:09
Ответ дляВитворунка
Його розбавляють водою!
А ви читали питання, ні?
Звичайно. Тому ваше запитання не зовсім зрозуміле, який ’чистий вигляд’ ви маєте на увазі))

Квітка Миру• 2 часа назад
Яка гарна тема, мені на наступному тижні пити ізиклін. Хто пив, підкажіть, що там по харчуванню? Написано в інструкції можна прозорий бульйон в останню добу, прозорий чай каву. Мається на увазі просто бульйон (рідина) без умовно моркви, цибулі і т.д.? Чай каву можна з цукром, так? Бо я не дотягну без їди добу, мене знудить і від ізикліну, і від голоду
Повітруля• 2 часа назад
Ответ дляВитворунка
Там есть инструкция. Принимала по ней. Разбавляла в синей таре, которая идет в комплекте. В общем, я строго по инструкции действовала.
Повітруля• 2 часа назад
Ответ дляКвітка Миру
В этом и есть сложность подготовки. Трудно без еды так долго. Если плохо переносите голод, возьмите с собой кого-то сопровождающим и сразу после процедуры чтоб было что поесть.
Квітка Миру• 2 часа назад
Ответ дляПовітруля
А щодо бульйону, про який в інструкції написано , і чай каву підкажете?
Повітруля• 2 часа назад
Ответ дляКвітка Миру
Я в день приема поела последний раз где-то около 14.00 легкую еду. Перед этим несколько дней тоже придерживалась диеты. Кофе не пью, чай тоже в этот день не пила. Бульон не пила.
Квітка Миру• 2 часа назад
Ответ дляПовітруля
Ой, це нормальний режим ) бо мені попередньо написали останній прийом іжи в 14, процедура на наступний день в 11. Перетелефоную запитаю в них, бо не витримаю
Повітруля• 2 часа назад
Ответ дляКвітка Миру
Так, все вірно вам сказали. Так і є.
Квітка Миру• 1 час назад
Ответ дляПовітруля
Так, все вірно вам сказали. Так і є.
Дякую.
автор Витворунка • 29 минут назад
Ответ дляКвітка Миру
Десь дивилась відео лікаря який робить колоно, то вона розповідала що не розуміє цих дієт перед процедурою, бо Ізіклін вичищає абсолютно все
Але слухаю лікаря) Дієта три дні перед, і за останню добу тільки легкий сніданок) Жесть
Сьогодні вже не знала що їсти, короче цілий день голодна
А з приводу, бульйона то так, має бути сама юшка. Головне варіть не тільки з м´яса а і з кісток, бо з самого м´яса бульйон не буде вас насищати, кидаєте моркву цілу і цибулю, потім процідили, і вся їжа перед процедурою
автор Витворунка • 28 минут назад
Ответ дляПовітруля
Та я знаю, читала. Спитала у лікаря, каже можете і так зробити, побачим який буде результат)