Леплю из пластилина• 14 декабря 2023
Кто пользовался эвакуатором в Киеве? Подскажите
Это задвоилась оплата или блокировка просто? Впервые такое что стоит две суммы снятые в одно время.
Море_море_я_скучаю• 14 декабря 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
да
Ні, тоді не знаю.
В мене так само як на Ваших скрінах дублювався платіж з валютної карти, коли оплачувати послуги в грн.
Коли проходив процес конвертації і закордонний банк-емітент давав підтвердження - все коригувалось і платіж лишався лише один.