ПлакалаВАвто• 14 декабря 2023
Пмс. Дуже роздратована за 1,5 тижня перед КД?
Кидаюся на рідних, та і просто на людей. Через 5 хв відпускає в стає дуже соромно. І чим далі тим гірше. Шо мені робити? Пити заспокійливі? Реально, це заважає мені жити
Треба підробіток• 14 декабря 2023
У мене та само, була у лікаря, ну прописали мені той феністіл, вже три місяці п´ю і нічого не змінилося
Стріляний птах• 14 декабря 2023
У мена такое состояние)’
Я хочу единорога, шоколадку Голден Стар
Я хочу к тебе на ручки
Руки н@хер б..ь убрал!’
но я его скомпенсировала бадами, схема большая и длительная.
Я хочу единорога, шоколадку Голден Стар
Я хочу к тебе на ручки
Руки н@хер б..ь убрал!’
ПлакалаВАвто
• 14 декабря 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Мені допомагає хороший секс, смачна їжа, шопінг, алкоголь.
Секса взагалі не хочеться. Навіть дотики чоловіка дратують. Якщо цей ’двіж’ починається, через 2 хв починає дратувати і я чоловіка прощу відсчіпитися.
Алкоголь може і допомагає, але намагаюся менше його вживати. Вкусняшок хочеться, хм, але не допомагає. Я думаю на рахунок протизаплідних засобів, вони ж нормалізують ці всі процеси?
ПлакалаВАвто
• 14 декабря 2023
Ответ дляТреба підробіток
Феністіл? А чим він може допомогти?)
Дрібка щастя• 14 декабря 2023
Сестра, теж саме. Спочатку не розуміла чого мене так криє, а потім помітила що перед КД. Просто намагаюсь контролювати, що правда не дуже виходить
Я б такое не носила, но продаю• 14 декабря 2023
Мені лікарка приписувала приймати за 10днів до місячних магне б6. Саме за 10днів, бо магне б6 має накопичувальний ефект. Допомагає, коли не забуваю почати за 10днів