14 грудня 2023, 22:20 Європейська рада, простіше кажучи, лідери Європейського Союзу погодилися розпочати переговори про вступ України та Молдови до Співдружності. Грузія ж отримала статус – кандидата на членство в ЄС. Це історична перемога України, яка сталася, попри зусилля росії та її партнерів на Заході знищити євроінтеграційний поступ нашої держави. Те, чого так боявся Путін перед широкомасштабним вторгненням, справдилося – Захід починає процес прийому України у свою родину.Поки Володимир Путін виступав на тотально безглуздій «Прямій лінії» з російським народом, поки він оцінював «яйця пацана» – свого міністра сільського господарства Дмитра Патрушева (сина секретаря Радбезу РФ Миколи Патрушева), та зловтішався, що допомога Україні зменшується, лідери держав – членів ЄС ухвалили в Брюсселі доленосне для України рішення. Вони відкрили двері до ЄС, розпочавши безпосередні перемовини про вступ для України та Молдови. Крім того, надали Грузії статус країни – кандидата.«Це конкретний сигнал надії для народів цих держав і для усього континенту», – зазначив президент Європейської Ради Шарль Мішель. Водночас президентка Європарламенту Роберта Мацола наголосила: «Для всіх, хто бореться за наші цінності. Для всіх, хто дивиться на Європу як на маяк надії. Ми виконали свої обіцянки. Ми творили історію. Тепер ми будемо писати майбутнє разом».
Ирина-bbd0• 15 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Вы думаете, мы сейчас начнём выпускать конкурентоспособную продукцию?
Вы нет. Вы уже интегрируетесь
Ответ дляIsidda
в Польше не чернозем 1 га стоит 10 тыс евро.у нас копейки.к нам пойдут инвесторы ,деньги,заводы,фабрики,рабочие места,фермерам ссуды на развитие,вы видели наше село и там?мы сейчас за копейки вывозим зерно.если бы мы жили на песках или на льдинах -то да.нам трындец.у нас в карпатах уже третью скажену роют.нефть пошла.у нас куча своего всего.где нам денег взять кто нам поможет отстроится раскрутится.у нас ноль .путька все разгромил.спасибо другим странам что дают денег и живем в войну еще слава богу.
Только уже сколько территории потеряли? А людей сколько?
Ответ дляIsidda
Прежде чем судить о моих когнітивних здібностях,начните с себя.Я в оке была,как вы с больным ребенком объездили пол Европы,всю нашу страну,обгадили Ивано-Франковщину,села видите ли вам не те.Сватали нам тут янека или пророссийского президента и молитесь на россию.Вам вчера девочки все высказали.
Власне в Європі у нас усе було добре. Наскільки це можливо.
Та навіть у кр куди ми спершу повернулися усе було відносно добре навіть з урахуванням ’прекрасної ночі з феєрверками’ яку ми пережили
Сама жесть почалася на західній. Як кажуть занесло так занесло. У мене досі птср і піджилки трясуться від згадки про то ті літаки. Що уже про малих дітей казати.
І ні одна християнська добра душа звідтам у переписці не написала - може ви собі пошукаєте більш спокійне місце, бо у нас тут п*здець як гучно. Так гучно, що впасти на живіт пару разів на день то була норма. І по ночам з ліжка теж падати доводилось, пару разів. Ні, приїжджайте, усьо домовлено.
А потім хазяїни через три місяці дивлячись нам в спину - ви ж збиралися на всю зиму лишитись. Спасібо, до побачення.
Ответ дляIsidda
А тепер давайте мені будь ласка наглядний приклад де я вам писала про Януковича і якогось проросійського кандидата про якого ви постійно згадуєте.
Ответ дляPiracanta
Ну вы же за нас решаете, нужен нам ЕС или нет. Почему бы и нам не поупражняться в решениях для вас.
Украина - демократическое государство. И я имею право на свою точку зрения, даже, если она не совпадает с вашей...
Или я что-то пропустила? И теперь нужно поддерживать только то, что говорят в телемарафоне?
Ответ дляLanduchka
Это понятно. Вы какое имеете отношение к Украине?
Ответ дляДжеральдина.
Это шутка, да? Германия и Франция самые сильные страны ЕС, Украина и в подметки им по уровню не годится, сравнивайте с Грецией и Болгарией - вот наш удел
Нет, ну вы меня рассмешили, нашли с кем с сравнить)))
Ну Вы тоже рассмешили сравнением с Грецией и Болгарией. А экономический, ресурсный потенциал страны? А он как раз сопоставим с Германией и Францией. Хотя не спорю, что на сегодняшний день наш уровень низкий. На то есть объективные причины. Или Вы их не видите?
Джеральдина.• 15 декабря 2023
Ответ дляlyudai
Удалено администрацией...