ТАЗератти• 15 декабря 2023
Змінне взуття для дитини - у вас яке? Молодша школа.
В школі доволі прохолодно, донька носила мокасини текстильні в якості змінного, але, бачу, мерзнуть ноги в такому. Порадьте, де брали і які дитині, але щоб не кросівки (синтетика, нога пітніє). Дякую.
Замороженная селедка• 15 декабря 2023
Ответ дляFloricia
Ніяке. Тому що тривоги. Немає часу на перерахування, тим паче молодша школа і прохолодно . Краще купіть нежаркі черевики, щоб не було товстого хутра. Потім і весною зможе їх носити
Так само. Не первдягаються на фізру. Не перевзуваються. Що б як тривога - рюкзак забрав і почимчикував до сусідньої школи в бомбосховище..
Губной рояль• 15 декабря 2023
Ответ дляТАЗератти
Так
Моя ходила в початковій в угах міні від Ему Австралія або ugg мокасинах на хутрі.
Ответ дляЗамурмишка
Демі ботінки? Кросівок не розумію. Моя зараз раз на тиждень ходить в школу, коли йдуть в укриття,там холодно, тож без перевзування. Та і в школі холодно дуже.
Ортопед нам говорил что кроссовки чисто для спорта. Нельзя в них ходить постоянно как многие сейчас .
ТАЗератти
• 15 декабря 2023
Ответ дляЯ шалунья
А вот и не все))) Иначе темы бы не было
Я бачу, що поки з ранку більш срачної теми не створено, то моя поки побуде такою. Ок.
Мамаша в бигудях• 15 декабря 2023
Ответ дляТАЗератти
В угах текстильна поверхня, і не дивлячись на хутро, вони виходять більш ’дихаючі’ ніж кросівки.
Замурмишка• 15 декабря 2023
Ответ дляЯ шалунья
Какие муки выбора обуви, ужас ужасный прямо.)))) Сын зимой брал на сменку ту обувь, которую носил осенью-весной - кроссовки, туфли, мокасины - что было, в том и ходил. Ни разу не жаловался, что холодно.
Мій в коледжі, ще в жовтні поїхав в кросівках шкіряних осінніх, тільки купили, каже так сильно замерз, і хоч на вулиці було ще плюс 12-15, всередині дуже холодно, особливо в ноги. Потім їздив в ботінках на хутрі.
іронічна антитеза• 15 декабря 2023
В нашій школі тепло, в укритті теж тепло. Перевзувається в звичайні кросівки, які восени носила. Все одно на весну нові купляти
ТАЗератти
• 15 декабря 2023
Ответ дляГубной рояль
Дякую. Нарешті притомна відповідь без жовчи.
тяжкаялюдина• 15 декабря 2023
Ответ дляFloricia
Это очень древний ортопед.
Не служанка• 15 декабря 2023
У нас нема де залишити верхній одяг та взуття , хоча є гардероб але чогось не працює ,то вони не перевзуваються
Якщо ваша дитина в кросівках мерзне то можна осіннє, утеплене давати.
Якісь хайтопи на байці чи флісі
Я шалунья• 15 декабря 2023
Ответ дляFloricia
Расскажите ему, что уже давно изобрели повседневные модели. Ну и таскать по несколько пар обуви в школу - это ж очень полезно для спины первоклассника.
Я шалунья• 15 декабря 2023
Ответ дляТАЗератти
Вы просто слишком заморачиваетесь. Дайте обычные кроссовки и все. Не существует идеальной обуви. потому что это дети - тут сидит спокойно, там побегал - жарко стало, нога вспотела. Ничего с ней не случится.
Ответ дляЯ шалунья
Я говорила, и даже показывала. Он сказал это не то . Сама суть кроссовок это для удобства, амортизация во время спорта. А в обычной жизни нога должна сама напрягаться, чтоб мышцы и сухожилья развивались.
Добрая пантера• 15 декабря 2023
Ответ дляТАЗератти
Про які уги і які кросівки ви зараз пишете?
В кросівках NB, наприклад, нічого не пітніє.
Мизимец• 15 декабря 2023
Моя в кроссовки переобувается,верх тканевый. Ей тепло в них, даже в убежище, но у нас оно теплое. А вот слышала мальчик с класса мерзнет, не переобувается,хотя я удивлена в школе очень тепло, вся школа обшита утеплением, я захожу туда в пуховике и просто за 5 минут уже парюсь в нем, настолько там тепло
Губной рояль• 15 декабря 2023
Ответ дляFloricia
Не парило ножку ?
Звісно ні. Угг не створюють парникового ефекту та відмінно дихають.Але я маю на увазі оригінальні.Сама іноді взуваю угг навіть в не сезон.
ТАЗератти
• 15 декабря 2023
Ответ дляНе служанка
Якісь хайтопи на байці чи флісі
Дякую! Хайтопи на флісі теж варіант.
Замороженная селедка• 15 декабря 2023
Ответ дляFloricia
Ну якщо в сусідній школі то понятно. Але взагалі по техніці безпеки на фіз-ру мають перевзуватися
Мають, але отак все… діти ходять одразу в спорт формі та спорт взутті.. в нашій школі бомбосховища нема :(
тяжкаялюдина• 15 декабря 2023
Ответ дляFloricia
Достаточно молод. Сам носит классические туфли на каблучке. Что говорит ваш ортопед по этому поводу? Или вы сами ортопед?
Ваш ортопед не в курсе современного подхода к выбору обуви и не знает, что те же кроссовки бывают очень разными, некоторые прямо ортопедическими))) туфли на каблучке
капец... динозавр просто...
Губной рояль• 15 декабря 2023
Ответ дляТАЗератти
Угг не є дешеве взуття, плюс нога росте.В нас просто була можливість брати різні моделі недорого.Подивіться ось ці шкарпетки, вони супер, тоненькі, із ними можете кросівки навіть текстильні.
Ответ длятяжкаялюдина
капец... динозавр просто...
Я не знаю прав он или нет. Мы были у нескольких, частных в том числе. Выходит все они не в теме...
В любом случае, зачем обзывать человека...
ТАЗератти
• 15 декабря 2023
Ответ дляГубной рояль
Дякую
Сільський ансамбль• 15 декабря 2023
Ответ дляТАЗератти
Це зрозуміло, маємо такі, але вони не набагато тепліші за мокасини.
То може хай лишається у зимовому взутті?
Простецкая• 15 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Обычные кроссовки. Когда на улице 12-15 градусов, ваш ребёнок в сапогах ходит что ли? В школе явно не меньше 15 градусов. Не замёрзнет ребёнок в кроссовках.
Ходить это одно, а сидеть на холодном полу без движения часами - другое.