ТАЗератти• 15 декабря 2023
Змінне взуття для дитини - у вас яке? Молодша школа.
В школі доволі прохолодно, донька носила мокасини текстильні в якості змінного, але, бачу, мерзнуть ноги в такому. Порадьте, де брали і які дитині, але щоб не кросівки (синтетика, нога пітніє). Дякую.
Мамаша в бигудях• 15 декабря 2023
У моего кроссовки.
Если Вашей в мокасинах холодно, то какие могут быть варианты?
Тем более учтите, что во время тревоги дети идут в укрытие.
ТАЗератти
• 15 декабря 2023
Ответ дляДваДваВісім
Есть кроссовки натуральные
Це зрозуміло, маємо такі, але вони не набагато тепліші за мокасини.
Небалувана Галя• 15 декабря 2023
Здається, зручнішого за кросівки ще нічого не придумали... Може, треба, щоб кросівки дихаючі були, тоді не пітнітиме?
Мого малого з кросівок витягти не можна, він і влітку тільки в них, ніяких скандалів чи шльопок не визнає
Мамаша в бигудях• 15 декабря 2023
Ответ дляТАЗератти
Что значит кроссовки не теплее чем мокасины? Ну так есть и нормальные, осенние кроссовки, они теплее чем мокасины.
Чем мы тогда можем Вам помочь?
Мамаша в бигудях• 15 декабря 2023
Ответ дляТАЗератти
Теплый носок советовать?
Даже интересен Ваш ответ)))
тяжкаялюдина• 15 декабря 2023
Обычные кроссовки. Когда на улице 12-15 градусов, ваш ребёнок в сапогах ходит что ли? В школе явно не меньше 15 градусов. Не замёрзнет ребёнок в кроссовках.
ТАЗератти
• 15 декабря 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Чем мы тогда можем Вам помочь?
Та просто думала, є варіант утепленого всередині текстильного взуття.
Мамаша в бигудях• 15 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Можно я буду вместо автора отвечать?
В таких жарко, а в тех которые легче - холодно
Небалувана Галя• 15 декабря 2023
Ответ дляТАЗератти
Ну то тоді хай не перезувається, якщо мерзне в змінному. Син зараз не перезувається, нема де залишати змінку. Ходить в термо черевиках, сказати, що сильно пітніє в них, не можу.
Ну чи якісь угі тоді хутряні чи що...
Мамаша в бигудях• 15 декабря 2023
Ответ дляFloricia
Ніяке. Тому що тривоги. Немає часу на перерахування, тим паче молодша школа і прохолодно . Краще купіть нежаркі черевики, щоб не було товстого хутра. Потім і весною зможе їх носити
Садитесь, два
ТАЗератти
• 15 декабря 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Ну чи якісь угі тоді хутряні чи що...
От, якісь легкі угі, то варіант, дякую.
Мамаша в бигудях• 15 декабря 2023
Ответ дляТАЗератти
От, якісь легкі угі, то варіант, дякую.
Я шалунья• 15 декабря 2023
Какие муки выбора обуви, ужас ужасный прямо.)))) Сын зимой брал на сменку ту обувь, которую носил осенью-весной - кроссовки, туфли, мокасины - что было, в том и ходил. Ни разу не жаловался, что холодно.
ТАЗератти
• 15 декабря 2023
Ответ дляГубной рояль
Термошкарпетки, міні уггі, ...
Дякую! Вже теж подумала про міні-уггі.
Губной рояль• 15 декабря 2023
Ответ дляТАЗератти
Дякую! Вже теж подумала про міні-уггі.
У вас дівчинка?
Мамаша в бигудях• 15 декабря 2023
Ответ дляЯ шалунья
Все так делают. Никого в угах в качестве сменки в школе не видела.
В обычных кроссовках жарко, а в угах самый раз.
Л- логика.
Замурмишка• 15 декабря 2023
Ответ дляТАЗератти
Демі ботінки? Кросівок не розумію. Моя зараз раз на тиждень ходить в школу, коли йдуть в укриття,там холодно, тож без перевзування. Та і в школі холодно дуже.
Я шалунья• 15 декабря 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Л- логика.
А вот и не все))) Иначе темы бы не было
ТАЗератти
• 15 декабря 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Л- логика.
В угах текстильна поверхня, і не дивлячись на хутро, вони виходять більш ’дихаючі’ ніж кросівки.