Та й то я не впевнена що тим одним зможу скористатися, якщо мені навіть і пощастить.
Мова про роботу, треба витратити купу часу і докласти купу зусиль щоб за один той шанс поборотися. Об´єктивно ймовірність ту роботу отримати один відсоток зі ста. Проблема в тому що часу немає, сил немає. І не знаю чи потягну навіть якщо той один шанс випаде, бо маю малу дитину, а робота фулл тайм.
Але звикла в житті використовувати всі шанси, то й терзаюся зараз
Ответ дляAnnaOst
От крім мотиваційного листа, резюме, заповнення заявки на сайті треба записати коротку відеопрезентацію себе і свого професійного досвіду
німецькою
Ну если у вас такой настрой, что и то не подходит в работе и это.
То попытайтесь сделать и лист и резюме и видео, но особо не старайтесь, без перфекционизма. Так вы и шанс используете и особо убиваться для этого не будете, тем более, что пишете и так сил нет.