Та й то я не впевнена що тим одним зможу скористатися, якщо мені навіть і пощастить.
Мова про роботу, треба витратити купу часу і докласти купу зусиль щоб за один той шанс поборотися. Об´єктивно ймовірність ту роботу отримати один відсоток зі ста. Проблема в тому що часу немає, сил немає. І не знаю чи потягну навіть якщо той один шанс випаде, бо маю малу дитину, а робота фулл тайм.
Але звикла в житті використовувати всі шанси, то й терзаюся зараз
Дівчата, навіть якщо мене візьмуть, то це повний робочий день, і це робота не в одному місці, а в трьох різних містах, до яких мені їхати одну годину. Строго кажучи це не робота, це оплачуване навчання і практика в компанії, контракт на 9 місяців. Моїй дитині зараз рік і п´ять місяців, я в березні закінчую інтеграційні курси (я в Німеччині), я вже тупо падаю з ніг.
Але це велика крута компанія. І це робота за фахом. І я зможу використати це і якщо повернули в Україну. Але це тиждень безсонних ночей і відібраний у дитини час щоб податися на конкурс
Ответ дляAnnaOst
У Вас ще є питання? Звичайно вперед.
ёжовые рукавицы• 15 декабря 2023
Ответ дляAnnaOst
Чи є кому допомогти вам з дитиною, поки ви будете відсутні ? За будь-який шанс треба хапатись.
Елена-0f43• 15 декабря 2023
Ответ дляAnnaOst
Та є, але ж мене по 8-10 годин вдома не буде( чоловік запропонував віддати йому в Україну дитину на дев´ять місяців))))
Тем более,в чём проблема,ребенка мужу пока,такой шанс бывает один раз в жизни.
Natabond76• 15 декабря 2023
Тобто ви за кордоном сама з дитиною і хочете вийти на цілий день на роботу? Мені здається роботодавець не бути вашу кандидатуру розглядати в такому випадку
Natabond76• 15 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
чому сама? здається у автора там і мама і сестра
Не побачила цього, вибачте
NesmeyanaYa• 15 декабря 2023
Ответ дляAnnaOst
Так мене вдома не буде днями, це вже не допомога, а заміна мене
І шо? Ввечері будете
Елена-0f43• 15 декабря 2023
Ответ дляСалт
В такому віці не варто аж ніяк віддавати дитину так, щоб її не бачити. Краще вже няня.
Няня это если финансово потянет,Я отдавала малого в год мужу,прекрасно сидел,лучше иногда чем я,но я знала что у меня перспектива будет,знала на что иду.Сейчас ребенку 10 отличные отношения.И не вспоминает что с папой жил.Причём бабушек и дедушек с обеих сторон не было у нас.Но тут зависит от папы конечно.
Елена-0f43• 15 декабря 2023
Ответ дляAnnaOst
Чоловік в Україні. То жарт звичайно
Дак у вас мама там ещё.Двигайтесь вперёд тогда смело.Лучше попробовать чем жалеть.
Natabond76• 15 декабря 2023
Ответ дляAnnaOst
Ні, про сильно більше купу зусиль
Поділіться, що саме потрібно зробити? В мене завжди виганяє в ступор написання мотиваційного листа німецькою🙄
Ответ дляNatabond76
От крім мотиваційного листа, резюме, заповнення заявки на сайті треба записати коротку відеопрезентацію себе і свого професійного досвіду
німецькою
Natabond76• 15 декабря 2023
Ответ дляAnnaOst
німецькою
Готуйте це все поступово. Знадобиться для наступних вакансій. Ви не встигнете це все за тиждень з нуля зробити. Тільки виснажите себе. Будуть ще вакансії і шанси