Дама_с_караваем• 15 декабря 2023
37-38 тижнів пробка?
Кожного дня по трошку бачу слизь прозору (як соплі) на трусах або при поході в туалет, це може бути пробка яка частково виходить? Чи вона має бути вся ціляком? Чи все таки то просто виділення?
МаксХмара• 15 декабря 2023
Теоретично може бути все, чіткіше хіба тільки лікар скаже. У мене пробка частинами виходила, але я зрозуміла, що це пробка, бо першим, вибачте за подробиці, вийшов доволі великий шматок. А потім потроху. На 37 тижні
Червона ікорка• 15 декабря 2023
Коли пробка відходить, то ні з чим не переплутати, злиз такий густий, як слайм на півдолоні.
Скоро_вчера• 15 декабря 2023
У меня вообще непонятно было. Никакой слизи, встала вытекло резко немного жидкости. 38 недель. Все, вечером уже рожала
Червона ікорка• 15 декабря 2023
Ответ дляСкоро_вчера
А я після пробки ще тиждень ходила)
Однозначно• 15 декабря 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Аналогично. Ничего не было, просто стали воды отходить и понеслась..
Мядуза аля моргонер• 15 декабря 2023
Я думала, что пробка. Пошла на плановый прием, а это воды так подтекали и меня с роддома домой не отпустили. Родила на 37 недел
Дама_с_караваем
• 15 декабря 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Мене взагалі на кріслі не дивляться
Мядуза аля моргонер• 15 декабря 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Мене взагалі на кріслі не дивляться
Я просто сказала, что 5 дней мокро в трусах и думаю, что это пробка. Мне предложили тест на подтекание сделать
Соображалочка• 15 декабря 2023
Ср,чт і пт у мене було як у Вас.
В пт був плановий візит до лікаря,зі здачею аналізів.Зранку в пт здала аналізи,лікар оглянув(не на кріслі),сказала,що на днях народжу.
В пн сильно тягнув живіт,пішла до лікаря,від нього одразу в пологовий,ввечері в пн.народила
Легких Вам пологів!
Дама_с_караваем
• 15 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка
Ср,чт і пт у мене було як у Вас.
Легких Вам пологів!
Дякую) а моя мені сказала що хоче зі мною провести Новий Рік 😂