Не зацілована• 15 декабря 2023
Чому тут вага 60+, це вже товста? Ось 67 самий смак
Мозговая пилочка• 15 декабря 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
165 - это среднестатистическая? рост 12-летних девочек.
Середньостатистична українка має зріст 164
Все возможно• 15 декабря 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
середній зріст від 164 см. так говорить статистика
Шкварочка• 15 декабря 2023
Ответ дляПарасюха
Пузень ножом срезать и ниче.
Мда... ну и коммент
Воздух в банке• 15 декабря 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Ті що паряться в спортзалах, нізащо не скажуть що вона виглядає гарно і привабливо для чоловіків. Бо нащо вони тоді скільки часу угробили та грошей Але вона виглядає сексуально. Хоч лусните. Але в неї багато залицяльників. .
Чого нам лускати? Вона приваблива, але є зайва вага на животі і стегнах, що перетворює молоду дівчину на тьотю
Дама_с_коготками• 15 декабря 2023
Ответ дляВоздух в банке
А ви прям як 13 річні дівчата? Чи у вас худі до 60 років дівчата?
Аннуитет• 15 декабря 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Мене тут уже разів 20 переконували, що 158/58-59 я обовʼязково маю бути шароподібна.
Зараз на зиму взагалі 60-нормалтна я, штани с, верх м-ка,бо груди великі.
На фото явно зріст 170 і якби не це дурнувате плаття…
Ну і в мене розмір С/М , груди 4р. Я і 58-59 була особливо не помітила прибавки по одягу І коли пишу об´єми пишуть ну як можна важити стільки.
Бронетапці• 15 декабря 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Вау. Дюймовочкой меня еще никто не называл с ростом 183, спасибо.
З вашим ростом як би і двойнею були вагітні, то не помітно було б
Парасюха• 15 декабря 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Как по мне много...у меня рост 170см и я даже представить себя не могу с весом 67 кг🫣 колобок будет
Я беременная была 67) или 66
Сзади спинка тонкая, талия, а спереди пузо. С роддома вышла 54 сразу 👍
Воздух в банке• 15 декабря 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Ви написали ’ті, що паряться в спортзалах’, я з таких. Про 13 і 60 років не зрозуміла.
Дама_с_коготками• 15 декабря 2023
Ответ дляВоздух в банке
Ви написали що живіт додає віку і вже не дівчата, а тьотя. А до якого віку у вас дівчата? Худі 60 років ще дівчата, а 25 с животиком то вже тьотки?
Однозначная• 15 декабря 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Ну здесь еще важно качество ’залицяльників’, а не количество. Мужикам 50-60 лет такое зайдёт, не спорю, особенно из сельской местности. Из парней 25-30 лет, у которых нет проблем с деньгами и с девушками - редко кому такой типаж фигуры понравится.
Угги_в_горошек• 15 декабря 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Она выглядит сексуально лично для вас и тех , кто в спортзал не ходит ? Вполне возможно
всемВсёИмного• 15 декабря 2023
Дивлячісь який зріст. Я маю зайву вагу, то 70 для мене було б за щастя, хоча по міркам тутешніх дам мій максимум має бути 55
Воздух в банке• 15 декабря 2023
Ответ дляДама_с_коготками
На цих конкретних фото дівчина молода, на вигляд до 30 років. Так, 25 з животиком виглядає як тьотя, хоч і молода.
Я сама була рік тому з аналогічним животом і вагою 75, не сподобалось.
КокошинЭль• 15 декабря 2023
Ответ дляТрохи злякана
Я 61-62, середня, ну трохи бедра пишні, і груди великі в мене, саме менше я була 58 кг, то вже була худенька, мене взимку 62 кг влаштовує, а на літо я 2 кг стараюся скинути.
Як думаєте, яка вага? Зріст 165
Зубожиння• 15 декабря 2023
Интересно чья рука на первом фото))
Очень неудачное платье, которое подчёркивает все недостатки и отвратительный бюстгальтер. Как тётя Мотя.
Дама_с_коготками• 15 декабря 2023
Ответ дляОднозначная
То ви явно не хлопець. І у вас був не дуже великий вибір залицяльників. Ви ж не спите зі всіма подряд. То як ви зробили висновки?
Шкварочка• 15 декабря 2023
Ответ дляОднозначная
У меня похожая фигура (только грудь поменьше). Так вот, мужчинам, которые у меня были после развода, было менее 50 лет. Да и сейчас, бывает, пишут 25-30-летние мужчины. Но я предпочитаю мужчин старше себя. Мне 35