Не зацілована• 15 декабря 2023

Чому тут вага 60+, це вже товста? Ось 67 самий смак

Мозговая пилочка• 15 декабря 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
165 - это среднестатистическая? рост 12-летних девочек.
Середньостатистична українка має зріст 164

Парасюха• 15 декабря 2023
Пузень ножом срезать и ниче.
Все возможно• 15 декабря 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
середній зріст від 164 см. так говорить статистика
Шкварочка• 15 декабря 2023
Ответ дляПарасюха
Пузень ножом срезать и ниче.
Мда... ну и коммент
Воздух в банке• 15 декабря 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Ті що паряться в спортзалах, нізащо не скажуть що вона виглядає гарно і привабливо для чоловіків. Бо нащо вони тоді скільки часу угробили та грошей Але вона виглядає сексуально. Хоч лусните. Але в неї багато залицяльників. .
Чого нам лускати? Вона приваблива, але є зайва вага на животі і стегнах, що перетворює молоду дівчину на тьотю
Парасюха• 15 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
Мда... ну и коммент
Правдивый?
Дама_с_коготками• 15 декабря 2023
Ответ дляВоздух в банке
А ви прям як 13 річні дівчата? Чи у вас худі до 60 років дівчата?
Аннуитет• 15 декабря 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Мене тут уже разів 20 переконували, що 158/58-59 я обовʼязково маю бути шароподібна.
Зараз на зиму взагалі 60-нормалтна я, штани с, верх м-ка,бо груди великі.
На фото явно зріст 170 і якби не це дурнувате плаття…
Ну і в мене розмір С/М , груди 4р. Я і 58-59 була особливо не помітила прибавки по одягу І коли пишу об´єми пишуть ну як можна важити стільки.
Бронетапці• 15 декабря 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Вау. Дюймовочкой меня еще никто не называл с ростом 183, спасибо.
З вашим ростом як би і двойнею були вагітні, то не помітно було б

Парасюха• 15 декабря 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Как по мне много...у меня рост 170см и я даже представить себя не могу с весом 67 кг🫣 колобок будет
Я беременная была 67) или 66
Сзади спинка тонкая, талия, а спереди пузо. С роддома вышла 54 сразу 👍
Воздух в банке• 15 декабря 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Ви написали ’ті, що паряться в спортзалах’, я з таких. Про 13 і 60 років не зрозуміла.
Шкварочка• 15 декабря 2023
Ответ дляПарасюха
Правдивый?
Дурацкий
Однозначно• 15 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
Дурацкий
Це ще дуже м´яко кажучі
Дама_с_коготками• 15 декабря 2023
Ответ дляВоздух в банке
Ви написали що живіт додає віку і вже не дівчата, а тьотя. А до якого віку у вас дівчата? Худі 60 років ще дівчата, а 25 с животиком то вже тьотки?
Однозначная• 15 декабря 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Ну здесь еще важно качество ’залицяльників’, а не количество. Мужикам 50-60 лет такое зайдёт, не спорю, особенно из сельской местности. Из парней 25-30 лет, у которых нет проблем с деньгами и с девушками - редко кому такой типаж фигуры понравится.
Угги_в_горошек• 15 декабря 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Она выглядит сексуально лично для вас и тех , кто в спортзал не ходит ? Вполне возможно
всемВсёИмного• 15 декабря 2023
Дивлячісь який зріст. Я маю зайву вагу, то 70 для мене було б за щастя, хоча по міркам тутешніх дам мій максимум має бути 55
Воздух в банке• 15 декабря 2023
Ответ дляДама_с_коготками
На цих конкретних фото дівчина молода, на вигляд до 30 років. Так, 25 з животиком виглядає як тьотя, хоч і молода.
Я сама була рік тому з аналогічним животом і вагою 75, не сподобалось.
КокошинЭль• 15 декабря 2023
Ответ дляТрохи злякана
Я 61-62, середня, ну трохи бедра пишні, і груди великі в мене, саме менше я була 58 кг, то вже була худенька, мене взимку 62 кг влаштовує, а на літо я 2 кг стараюся скинути.
Як думаєте, яка вага? Зріст 165

Зубожиння• 15 декабря 2023
Интересно чья рука на первом фото))
Очень неудачное платье, которое подчёркивает все недостатки и отвратительный бюстгальтер. Как тётя Мотя.
Парасюха• 15 декабря 2023
Ответ дляОднозначно
Це ще дуже м´яко кажучі
Вы наверное из толстых?
Дама_с_коготками• 15 декабря 2023
Ответ дляОднозначная
То ви явно не хлопець. І у вас був не дуже великий вибір залицяльників. Ви ж не спите зі всіма подряд. То як ви зробили висновки?
НеКонец-Света• 15 декабря 2023
Ответ дляКокошинЭль
Як думаєте, яка вага? Зріст 165
60-65кг
Все возможно• 15 декабря 2023
Ответ дляКокошинЭль
Як думаєте, яка вага? Зріст 165
Воздух в банке• 15 декабря 2023
Ответ дляКокошинЭль
Як думаєте, яка вага? Зріст 165
60-62
Шкварочка• 15 декабря 2023
Ответ дляОднозначная
У меня похожая фигура (только грудь поменьше). Так вот, мужчинам, которые у меня были после развода, было менее 50 лет. Да и сейчас, бывает, пишут 25-30-летние мужчины. Но я предпочитаю мужчин старше себя. Мне 35
КокошинЭль• 15 декабря 2023
Ответ дляВоздух в банке
60-62
Однозначно• 15 декабря 2023
Ответ дляПарасюха
Вы наверное из толстых?
Так 70кг.
Зубожиння• 15 декабря 2023
Ответ дляКокошинЭль
Як думаєте, яка вага? Зріст 165
64-68 кг
КокошинЭль• 15 декабря 2023
Ответ дляЗубожиння
64-68 кг