В законопроєкті з рекрутингу, мобілізації та проходження служби за скасування строкової запроваджуємо новий вид військової служби – обов’язкову базову загальновійськову підготовку для всіх громадян. Вишкіл для чоловіків і жінок з 18 років», – йдеться у повідомленні депутатки.
Парней уже вывезли, теперь надо и девушек вывозить ?
Или у нас будет как в Израиле
Janeke_in_UA• 15 декабря 2023
Ответ дляOksana0612
А Ви не бачили новий прогноз німців?
Оптимистично, блин....
english book• 15 декабря 2023
Ответ дляcactus_
Как не зайду на советчицу - новости от властей одна другой страшней!
Як в жовтій пресі. Беруть новину, і розкручують так, що не впізнаєш.
english book• 15 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
Я закінчувала школу в 1999 році. Не було.
Тому й не було, бо хтось обіцяв захистити Україну в разі чого. А через 4 роки ще й парад на Майдані приймав.
Blinking_Star• 15 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
Було, я в 95
english book• 15 декабря 2023
Ответ дляBlinking_Star
Було, я в 95
В 95 ще було, в мене молодший брат закінчував як раз.
Ответ дляenglish book
Він раніше у всіх був.Розбирали збирали автоматы, стріляли, хімзахист, медична допомога.
Не було у всіх. Були уроки цивільної оборони, але там без автоматів і стріляти.
Інший урок ділився для хлопців та дівчат, а саме: Медицина для дівчат і ДПЮ (допризовна підготовка юнаків) для хлопців.
Також медицина при школі включалась в уроки по автосправі для водіїв.
english book• 15 декабря 2023
Ответ дляTakamaka
Безугла анонсувала новий вид військової служби для чоловіків і жінок
Вишкіл, рекрутинг, смарт-мобілізація: як міністр Умєров хоче модернізувати армію
Ну то я так і написала.Перекрутили в коментарях так, що й Безугла не впізнає.
По перше там написано ’можливо’.
По друге написано про підготовку на кшталт колишнього НВП, а в коментарях вже всі жінки пішли на війну.
По перше там написано ’можливо’.
Ответ дляStar39
Жителя Ивано-Франковской области убили через три недели после мобилизации
15 ноября 22-летний украинец, возвращаясь с ночной смены, был отправлен в военкомат, откуда его в этот же день увезли на полигон в Ровно.
После формального обучения убитый оказался в штурмовом батальоне ’Айдар’, где попал под артиллерийский обстрел.
При всій повазі, в Айдарі добровольці. Там немає мобілізованих.
english book• 15 декабря 2023
Ответ дляalla1985m
В братів було до 95,В мене було теж, але ще раніше.
Потім відмінили, бо в нас був захисник - російська педерація. Яка нам гарантувала безпеку.
Ответ дляenglish book
В мене була ГО в школі та повноцінний курс в універі. Нічого поганого не вбачаю, аж навпаки. Бо там не тільки про те, як користуватися протигазом та розбиратися у видах зброї, але й багато корисної інформації з правил поведінки та захисту за умов застосування біологічної, хімічної, ядерної зброї тощо.
Але наскільки я розумію з поданої безуглою та журналістами інформації, наразі передбачається зовсім інший формат військової підготовки, обовʼязковий для всіх. Після цього людина перебуватиме у резерві Збройних Сил. То точно не про курси або ГО в навчальних закладах. От тут люблять наводити Ізраїль в якості прикладу, тож варто подивитись, як це відбувається в них - це щось накшталт строкової служби з казармами та ін.
Фактично, раніше строкова служба для хлопців, з альтернативою військової кафедри, тепер та сама строкова, просто під іншою назвою «вишкіл», буде обовʼязковою для всіх, і жінок, і чоловіків.
Ответ дляdrive105
Конечно. Даже не сомневаюсь. Но они сделают, вот посмотрите.
Сейчас народ повалит из этого рая ещё усиленней. Сколько должно остаться в сухом остатке- максимум миллионов 5 ?
И мь будем украинцами без Украиньі?
Как цьігане?
Я конечно извиняюсь. Но по-моему нашим зсу пора домой.
Как цьігане?
Ответ дляTeonaa
Ну так они могут определиться, они хотят возвращения назад людей, или утечку оставшихся??
Хотят вернуть, но делают так, что отток людей из страны усилится. Если есть планы превратить всех граждан в будущих воинов, то для начала надо дать людям выбор, спросить, хотят ли они всю жизнь так или иначе посвятить войне, военному делу, рожать и растить детей в данных условиях с перспективой воевать.