В законопроєкті з рекрутингу, мобілізації та проходження служби за скасування строкової запроваджуємо новий вид військової служби – обов’язкову базову загальновійськову підготовку для всіх громадян. Вишкіл для чоловіків і жінок з 18 років», – йдеться у повідомленні депутатки.
Парней уже вывезли, теперь надо и девушек вывозить ?
Или у нас будет как в Израиле
Ответ дляKozaNostra_I
Чтобы навсегда разделить две страны, нужно причинить максимальный ущерб, поэтому они сделают всё, чтобы убить как можно больше украинцев, чтобы в каждой семье был погибший родственник. Поэтому они и не дают всё необходимое оружие, поэтому и гонят людей в мясные штурмы.
Две страны навсегда разделились 24 февраля, когда рашка напала и устроила тут ад. Точка.
И нечего тут типа завуалировано продвигать ваши тупые кремлядские нарративы. Из вашего коммента прям торчат уши бредопропаганды про плохой запад, который сталкивает лбами, разделает два народа и тд бред.
Ответ дляPole
Як добре і спокійно тим, хто новинами не цікавиться.
Та не дуже то і спокійно, якщо знаходишся на території України.
Ми вчора залишилися в офісі в тривогу, бо дуже багато роботи зараз, так аж підкинуло від звуку вибухів
Так що.., цікавишся ти новинами, чи не цікавишся, а страшна реальність наздоганяє все одно
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 15 декабря 2023
Ответ дляalla1985m
Июнь, 2023
1 урок
’Воєнний навчальний рік’
1 урок
’Воєнний навчальний рік’
А який рік був у всіх наших дітей в Україні?
Ви не намагалися зрозуміти прочитане?
Ответ дляCoffee is Love
А що поганого щоб було як в Ізраїлі?
Тому що у них всі воєнні, і всі про них думають
У мене чоловік працює над - подумайте!- над клвмат контролем в ізраільському бмп. Чи танку. Бо ти ба! Військовим спекотно! А у нас що? І так і буде. У людей «долги» перед державою. А державі на них все так же срать. Не буде ЯК В ІЗРАІЛІ.
Служить будем да, як в ізраілі.
Coffee is Love• 15 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Служить будем да, як в ізраілі.
Так треба працювати над тим щоб було.
Чи ви хочете щоб з неба впало і стало само собою?
Ответ дляCoffee is Love
Так треба працювати над тим щоб було.
«Працювати» треба - що це? Де працювати? Ким? Як? Треба спершу владу проукраїнську поставити. А цього зробити не дадуть. Або варіант другий - громадянська війна. Готові? Я ні.от і вся розмова.
Ответ дляТатьяна-В
Многие мамы девочек смело так отправляли парней служить. Я против того, чтобы парни и девушки без своего желания проходили любую военную службу. Но нужно или бороться за всех, чтобы этого не было, или тогда пусть девушки тоже прохожят подготовку. Простите мамы девушек, но мам парней многие из вас не понимают.
А мамам дівчаток і хлопчиків? Чи такі варіанти ви не розглядаєте? Так якщо сина я ще цілком уявляю на службі, то доньці там не місце від слова ’зовсім’. І це абсолютно класичні діти. Хлопчики і дівчатка - різні. Як би ’феміни’ не вистрибували з відвойованих штанів. А ті кілька відсотків, які не вписуються у ’норму’ ні на що суттєво не впливають.
Ответ дляTeonaa
Стоп, двачатп
А для чого взагалі уе виносити перерд батька в маси? Ну прийняли б собі намкрису, та поставили перед фактом. Для чого роблять кіпіш?
Щоб люди втомились, почали оьгоаорбвати. Один, два, три ’кіпіша’ і це набридне, приїсться і не буде викликати негативу в масах по факту прийняття
Ответ дляtala-li
пусть през свою дочку первую запишет
Ну давайте не будемо... Всі ці лозунги навіщо? Щоб що? Запише. Посилить десь у штаті чт буде числитись при якійсь частині. Зроблять кілька красивих фото. Не буде такого. Як в Ізраїлі буде тільки те, що їм вигідно.
Coffee is Love• 16 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Ні. Так це не працює. НЕ БУДЕ
Ну хто б сумнівався) Це ж за вас все повинні зробити
А ви так, для краси тут і просто чекаєте на блага, ага.
Coffee is Love• 16 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Це робиться зі зброєю. Нашо воно мені?
Зі зброєю працюють на фронті.
Але це аж ніяк не відміняє того, що в тилу повно роботи - і виготовляти ту зброю, і навіть контролювати наше любе керівництво країни, і боротися з корупцією, і дітей виховувати гідно, відбудовувати, допомогати постраждалим і багато чого іншого.
Ответ дляCoffee is Love
Зі зброєю працюють на фронті.
Та не вичистить це колаборантів при владі! Я вам за бика, а ви мені за гуся
Зі зброєю працюють на фронті. Там хто - правильно. Кацапи.
А я вам за кого кажу?
Coffee is Love• 16 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
А я вам за кого кажу?
Ну як ніц не робити, то звісно не вичистити)
Ответ дляCoffee is Love
А чи не забагато ви хочете від людей, які у війну лишилися жити в Україні? Нехай повертаються ’біженці’ і впрягаються в ’повно роботи - і виготовляти ту зброю, і навіть контролювати наше любе керівництво країни, і боротися з корупцією, і дітей виховувати гідно, відбудовувати, допомогати постраждалим і багато чого іншого’.
Coffee is Love• 17 декабря 2023
Ответ дляPole
Я розумію що зручно перекласти всю відповідальність на військових та керівництво, але воно так не працює.
Поки народ не візьме відповідальність за власний добробут на себе - житиме в дупі.
Ответ дляCoffee is Love
Ну так це питання (розрулювати все самим) - воно взагалі не лежить в площині нашої війни з кацапами! Взагалі!
Те, про що зараз ви ведете мову - включає в себе організовані протести українців проти проросійської влади. Твльки не тепер. А або раніше взагалі, або до війни (2014). А не зараз. Заоаз все. Зараз народ вже не робитиме нічого. Або робитиме, якщо зсу зайде в Київ задавати митання і убирати тих, кому при владі не місце. Ось це називається взяти відповідальність за самих себе.
Coffee is Love• 17 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Ага. Потім ви придумаєте ще десяток причин чому не на часі зараз взяти відповідальність за себе)
Для таких як ви це все життя не на часі.
Але слава Богу є і інші, ті хто діє.