Зрадорозганячка• 15 декабря 2023
Ось і зимовий манікюр. А ви обираєте зараз який дизайн?
Молчалка• 15 декабря 2023
Ответ дляЧорт і Шо
А мені сподобалося )) Я вже тиждень ходжу. Хоча я завжди в один колір і без прикрас усяких фарбую. Але то таке - раз на рік погратися 🤣
Вот моё
Молчалка• 15 декабря 2023
Ответ дляAllein74999
У меня до сих пор в попе лето греет
Вах вах вах
Красиво
Мао_Мяо• 16 декабря 2023
Ответ дляЩедрик
светри були модні десь 5 років тому в віддалених районах України
Ви не в темі, светри повертаються, інстаграм завалений мк з присипаними пудрою малюнками
Ще й молди ( форми такі силіконові) випустили, щоб об´ємні дизайни-светрики масово і швидко робити
Аноним_• 16 декабря 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Я таким цікавим покрила ) термолак - міняє колір. У холоді темний, у теплі кораловий.
Дуже люблю термо, так гарно у Вас👍👍👍 в мене схожий Комільфо є, але більш червоніший в теплі, робила минулого року ще, планую повторити
Мао_Мяо• 16 декабря 2023
Знайшла показати вам молди і нові светрики, звичайно, все повертається по колу, трошки змінюючись з часом. Більшість таких дизайнів - не моє точно...