Сяду на шию, дорого!• 15 декабря 2023
Пропав токсикоз
Вагітність 9 тижнів, досьогодні постійно тошнило, а останні пару днів не так виражено, сьогодні взагалі все добре. І груди вже не так болять ( раніше торкнутись не могла). Бігти на узд чи це я себе накручую шо шось не так?
(Не судіть строго, попередній раз був викидень, через що і нервую)
ЯяяКакаджамбо• 15 декабря 2023
Токсикоз у меня был только поначалу, и грудь не болела все время. Потом сонливость жуткая пошла, могла отключится во время разговора по телефону, собеседники пугались
Сяду на шию, дорого!
• 15 декабря 2023
Ответ дляSunrise23
Я бы пошла на УЗИ. На каком сроке последний раз были?
7 тижнів
Ще приймаю Інжеста ( лікар назначив)
ЯяяКакаджамбо• 15 декабря 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
7 тижнів
Ще приймаю Інжеста ( лікар назначив)
Так вам и так скоро на контроль, кажется примерно в этот срок
Сяду на шию, дорого!
• 15 декабря 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Лікар сказала на узд на 12 тижні (скринінг робити)
Ондатрова шуба• 15 декабря 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Сходите, проверьте и успокоитесь.
Престидижитатор• 15 декабря 2023
Сходіть на узі. Але з мого досвіду в мене токсикоз був хвилями- то відпускало,то знову. Зовсім відпустило в 13 тижнів
ЧупакабраЗеБест• 15 декабря 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
7 тижнів
Ще приймаю Інжеста ( лікар назначив)
идите на узи, так будете мучиться от мыслей, нехорошо что резко пропал.
ЧупакабраЗеБест• 15 декабря 2023
Ответ дляSunrise23
Я ходила чуть ли не раз в неделю в первом триместре, лучше сходить, успокоиться, а то будете все равно накручивать себя
я тоже, гыгы, чисто потаращиться
Без образів• 15 декабря 2023
Я сходила б на узд. Мала негативний досвід.
Нехай у вас все буде добре