Морожена_курка• 15 декабря 2023
Помер кум
Підкажіть ,будь ласка,помер кум,що несуть на похорон.Чи є якісь традиції в таких випадках для хрещеника.
Простецкая• 15 декабря 2023
Деньги, если можете. Предложите помощи семье в организации похорон. Поддерживайте их морально. Это важно.
Просериарила молодость• 15 декабря 2023
хотите помочь - предложите финансово поучаствовать в похоронах, какие блин ’традиции’, человек умер
бибизяна• 15 декабря 2023
Матеріальну допомогу, можна запропонувати допомогу в організації похорон
Корсет_на_шурупах• 15 декабря 2023
В таких случаях несут цветы на могилу и деньги вдове, чтоб была возможность оплатить похорон, поминки, памятник
ТаЕщеОптимистка• 15 декабря 2023
Ми купили тільки вінок, дорогий з живих квітів. Кум був заможною людиною, фінансова допомога сім´ї була зайва.
Дуб береза• 15 декабря 2023
Ответ дляГоловнаЯ
помер кум, а треба щось нести хрещенику ? це як ?
Потому что крестник автора занимается похоронами.
Тримбулька• 15 декабря 2023
Сходіть на заупокійне Богослужіння, підтримайте родину. Якщо є змога, допоможіть трішки фінансово.
барабанщица• 15 декабря 2023
Что за традиции на похоронах? Обряды блин. Баян и водка?
Чай не средние века. Помогите людям с организацией, не лезьте в душу. Просто подойдите по деловому.
На пів ставки• 15 декабря 2023
Ответ дляДуб береза
я так зрозуміла, що автор - мати (або батько) хресника, помер кум, тобто хрещений її дитини.
до чого тут хресники автора?
Морожена_курка
• 15 декабря 2023
Ответ дляНа пів ставки
до чого тут хресники автора?
Померлий хрестив мою дитину.Похороном займається наша сім´я так як він не тільки кум,а ще й брат мого чоловіка.Дружини в нього нема,а син і при житті не особо йому допомагав .Почула сьогодні таке,що якщо помирає в дитини хрещений батько або мати,то похресник має принести полотенце ,а якщо помирає хресна то платок.Я раніше ніколи не цікавилась як і що несуть .Зазвичай несла гроші та квіти
На пів ставки• 15 декабря 2023
Ответ дляМорожена_курка
може раніше так було або якісь місцеві звичаї. якщо мається на увазі полотенце, що на руку тому, хто несе труну, то зазвичай це з похоронного бюро. а носовички пам´ятаю, що ми купляли
СережкинаЯ• 15 декабря 2023
Ответ дляМорожена_курка
Це в труну полотенце, чи куди? Ніколи такого не чула...
Морожена_курка
• 15 декабря 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Говорять,що в труну.
СережкинаЯ• 15 декабря 2023
Ответ дляМорожена_курка
Говорять,що в труну.
Не заморочуйтесь, реально. Хороніть собі спокійно. Не треба вже куму полотенця((( краще хай похресник свічку в церкві поставить і молитву за нього замовить (якщо дитину хрестили - то в таке маєте вірити)
Морожена_курка
• 15 декабря 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Дякую.Так і зробимо.Також дякую всім ,хто спокійно і адекватно відповів,без ’зміїного яду’.Миру,здоров´я та взаємоповаги!
На пів ставки• 15 декабря 2023
Ответ дляМорожена_курка
Говорять,що в труну.
мені б мабуть було моторошно, якби дитина покійному якісь такі речі до труни клала. може це трохи забобони, але б я не робила такого. квіти покладете, як всі інші, і досить