ФсеСама• 15 декабря 2023

Посоветуйте пожалуйста крем для лица не за все деньги мира

автор ФсеСама • 15 декабря 2023
Ответ дляЦвіпканя
А що там складного? Світла баночка зранку, темна - перед сном на ніч
Не, я в плане, что не знаю, будет ли получатель так извращаться и какой именно нужен

Цвіпканя• 15 декабря 2023
Взагалі то я користуюсь трохи дорожчою косметикою, але нещодавно спробувала маску Sane і тепер хочу спробувати і креми цієї ТМ. Виробник Украіна, ціни дуже демократичні
Rocka Rolla• 15 декабря 2023
Ответ дляНапланетянка
чаще всего да, это продавцы в первую очередь
Так, але коли ви просите від головного болю вам не дають від ліки діареї, тому нічого погано щоб купити крем для обличчя в аптеці
Напланетянка• 15 декабря 2023
Ответ дляRocka Rolla
я сама могу почитать обо всем в инете, совета не спрашиваю у них)