Жертва интернета• 15 декабря 2023
Масажер для лиця в кого такий?
Як вам? Чи фігня?
Одна_на_всей_планете• 15 декабря 2023
Ответ дляЖертва интернета
Не грузиться фото.
В юскі побачила, роликовий такий
Все массажёры фигня, руки- вот ваш массажёр, причем бесплатно
Повелитель бітка• 15 декабря 2023
Ответ дляSo_so
У меня пайо. По крайне мере, это приятно).
У мене теж payot, але гуаша значно ефективнішим виявився)
Солоденька цукОрка• 15 декабря 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Ви побачили ефект від гуаша?
Повелитель бітка• 15 декабря 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ви побачили ефект від гуаша?
Так) Сама не очікувала, але регулярне використання працює
Солоденька цукОрка• 15 декабря 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Це ж Ви шкребок використовуєте?Не ролер?Якщо не важко,можна в 2-х словах яку техніку робите?Я,наприклад,коли приймаю ванну-прямо на умивалку шкребком вожу від підборіддя до вух,під очами до скронь,ну,і лоб розгладжую.
ПампушОК• 15 декабря 2023
У меня почти все возможные, больше всего люблю гуаша и микротоки foreo bear mini
Повелитель бітка• 15 декабря 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ролер Payot мені якось не зайшов. Шкребок застосовую із сироваткою. Техніка та сама, що і у вас) Мені зараз не можна ботокс колоти через проблеми зі здоровʼям. І бачу, щоб лоб має кращий вигляд, ніж навіть 7-10 років тому. Лоб особливо ретельно розгладжую )))
Солоденька цукОрка• 16 декабря 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Дякую