Замрійлива• 16 декабря 2023
Постійне питання: ну як стати успішною жінкою? Бізнес жінки
Дівчата, наші бізнес діви- поділіться своїми історіями успіху в роботі, заробітку на сьогоднішній час, відкриття бізнесу ( чи дохідний /чи ні), чи може хтось за кордоном працює віддалено? Яка діяльність? А можливо чули від когось цікаві ідеї для бізнесу? Дівчата тільки серйозно!), поради щодо: найти собі багатого папіка прошу не писать, це не варіант, бо гроші в своє тіло не вкладую))).
ЗновЗдоров• 16 декабря 2023
Навряд чи хто відкриватиме свої секретики. Та й конкуренцію створювати собі власними руками...
Мяо мой мяо• 16 декабря 2023
Перш за все ви маєте добре розбиратися в тому бізнесі, який хочете відкрити.
Їжак в панчохах• 16 декабря 2023
цікаві ідеї для бізнесу - это 5! у кого есть цікаві ідеї для бізнесу, открывают этот бизнес сами. у кого нет даже идей - как вы его развивать будете?
Пополняю_Карму• 16 декабря 2023
Секрет дуже простий - є енергія внутрішня - є успіх.
Думайте, де цю енергію брати.
Спорт, хобі, здорове харчування, мислення оптимістичне, пропрацювання якихось психологічних травм.
Щоб бути легкою, активною, направляти в бізнес/відносини і тд. оцю всю силу і енергію.
Думайте, де цю енергію брати.
Їжак в панчохах• 16 декабря 2023
Ответ дляА поговорить?
Наполеглива праця - ось секрет успіху.
абсолютно нет. есть очень хорошие исполнители и в тоже время отвратительные организаторы. а успех бизнеса основан на противоположном
Пополняю_Карму• 16 декабря 2023
Розвивати свій ЕМОЦІЙНИЙ інтелект,не плутати зі звичайним.
Тобто управляти своїми емоціями, розбиратися в них, а також розбиратися і управляти емоціями інших людей.
А поговорить?• 16 декабря 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Взагалі то я про себе написала, а що там у вас, - то вже ваша історія
Пополняю_Карму• 16 декабря 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Я за кармічний менеджмент.
Допоможи людині і завтра Всесвіт допоможе тобі💕
Знаєте, такі неймовірні події іноді відбуваються, якщо жити за цим принципом 🙏
Їжак в панчохах• 16 декабря 2023
Ответ дляА поговорить?
нет. вы написали в общем. ну, да ладно)))
ЗновЗдоров• 16 декабря 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Я за кармічний менеджмент.
Я ж тільки ЗА!
А поговорить?• 16 декабря 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
З якого це переляку ви вирішили, що я про всіх казала?, ну да ладно
Пополняю_Карму• 16 декабря 2023
Якщо я шукаю, наприклад, курси, то я намагаюся допомогти знайти комусь якусь інформацію.
І потім потрібні курси знаходяться самі, якимось дивним способом. Ще й безкоштовно 😌
Їжак в панчохах• 16 декабря 2023
Ответ дляА поговорить?
з такого, что когда пишут о себе пишут я или у меня. а не утверждением. но куда вам)))
Шальная коклетка• 16 декабря 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
я знаю человека, который организовывал несколько раз какой-то небольшой, но перспективный бизнес, но забивал на него вскоре, т.к. бизнесу надо было регулярно уделять внимание. в итоге или прогорал, или бизнес кто-то прибирал к рукам. так что согласна, что упорный труд как раз нужен
А поговорить?• 16 декабря 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Та не смішіть))
Шальная коклетка• 16 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ох, ідей в мене море. Мені б спонсора
ищите инвесторов
Їжак в панчохах• 16 декабря 2023
Ответ дляШальная коклетка
я писала не много о другом
А поговорить?• 16 декабря 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
я писала не много о другом
´Не много´ пишеться разом
Пополняю_Карму• 16 декабря 2023
Я до війни жила в світі рожевих поні. Не через те, що така народилася, а після довгих пропрацювань. Сама, з психологом.
І колись читала книжку ’Кармічне прощення’.
Там описувалася ситуація, що родичі загиблих врешті простили терористів, які в США вбили їх родичів.
На той момент у мене в душі не було абсолютно ні на кого ні злості, ні агресії, сприймала світ і події з вдячністю до Бога/Всесвіту.
Але після опису про оце прощення вбивць я собі сказала таку річ ’Не дай Боже, щоб доля звела мене з ситуацією, коли я буду ненавидіти’.
З початком війни я зненавиділа... І основне те, що я не можу і, мабуть, не зможу відпустити/простити цих нелюдів...
А це тягне дуже енергію... Але нам з цим жити.
Редиска Я• 16 декабря 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Так, це тягне енергію. Ненависть зжирає і як по-іншому, без неї я не знаю. Подивіться навіть як всі тут гризуться між собою, а ще навіть минулого року цей градус був нижче. Ось прямий наслідок цієї перманентної ненависті.
Замрійлива
• 16 декабря 2023
Можна було відкрити фірму за кордоном чи в Україні по працевлаштуванні українок, як студенток, так і мам з дітками. Я працювала в закордонній фірмі, в колективі були різні громадяни снг.
Але це був гадюшник, молоді дівчата від 23 до 33 років, переважно українки, просто не можуть себе вести на роботі, толерантності немає, знання мови мізерне, тільки роблять однотипні задачі на комп´ютері і кожна корче з себе начальника. Так смішно. Що це за командна робота, а ще й говорять на одній мові, і такі не далекі....
Для розвитку бізнесу потрібна надійна команда, котра хоче розвитку і результату.
Зараз одній тяжко формувати бізнес і капітал.
Пополняю_Карму• 16 декабря 2023
Ответ дляЗамрійлива
Ми притягуємо тих, хто нам потрібен, як банально це не звучить.
Чому такі люди до Вас притягнулися?
Пропрацюйте це, щоб не наступати потім знову на ці ж самі граблі 🙏
Чому такі люди до Вас притягнулися?
Замрійлива
• 16 декабря 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Розділяю з Вами ці думки. І незнаю як бути далі..і як правильно показати приклад моїм дітям (це я більш глибокої думки).
Зараз просто живемо, якось одним днем і все. Хоча постійно все змінюється, то є робота то немає, то здоров´я вже підводить. І постійні думки, думки, що я можу дати дітям і як захистити і навчити..
.
Замрійлива
• 16 декабря 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Чому такі люди до Вас притягнулися?
Ох, слава Богу я вже з ними не працюю.
Мене вистачило на 3 місяці. Хоча до цього працювала в Україні в банку 10 років безперервно
Пополняю_Карму• 16 декабря 2023
Ответ дляЗамрійлива
.
А що Ви хочете дати своїм дітям?
Любов, тепло, емоційну підтримку, допомогти повірити в себе?
У мене основний пріоритет - підтримка їх фізичного і емоційного здоров´я, навчання та виховання, але знову це все можливо,якщо є внутрішній ресурс.
Пополняю_Карму• 16 декабря 2023
Ответ дляЗамрійлива
.
У мене є стільки прикладів, коли батьки багато давали дітям фінансово, але не давали основного - внутрішньої опори, не дбали про їх психоемоційний стан. Нескладно здогадатися, яка доля їх чекала...
Замрійлива
• 16 декабря 2023
Ответ дляПополняю_Карму
А що Ви хочете дати своїм дітям?
Любов, підтримку і розвиток в навчанні стараюсь постійно давати. Але поки діти ходять до школи, а через 4 роки почнеться навчання платне. Ось цього також боюся, бо немає фінансової впевненості в завтрашньому дні.