Дама-мадама• 16 декабря 2023

Астрологи зайдіть будь ласка. Як розпізнати бабника по натальній карті?

Сонце у Леві, Луна у Стрільці, Венера в Деві, Марс у Близнецях.
Кажуть , що положення Венери у Деві у чоловіка це жахливий жах. Буде гуляти як проклятий. Мало того, так ще й турок за національністю.
Снегурочко• 16 декабря 2023
Бутылка мартини вам в помощь

Moon shine• 16 декабря 2023
Всі турки гулящі)
Riesling• 16 декабря 2023
а що з такою розумною ще робити?
автор Дама-мадама • 16 декабря 2023
Ответ дляRiesling
а що з такою розумною ще робити?
😂😂😂
kitty cat• 16 декабря 2023
Квадрат Луны и Венеры.
Нравится разный типаж женщин для погулять и для брака. У Вашего квадрат как раз и есть - Стрелец Дева. Разве что Луна не в Стрельце. Время рождения знаете ?
kitty cat• 16 декабря 2023
Венера в Деве не про гулящего ) это просто слабое положение Венеры.
Полтавська галушка• 16 декабря 2023
Ответ дляkitty cat
Імпотент ?(

kitty cat• 16 декабря 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Імпотент ?(
Не в этом смысле слабое ))
Полтавська галушка• 16 декабря 2023
Ответ дляkitty cat
Не в этом смысле слабое ))
А Венера в Водолії що означає для чоловіка,та його жінки?
Полтавська галушка• 16 декабря 2023
От людина поставила ржущий смайл під моїм постом, а мені жінці з Венерою в Скорпіоні зовсім не смішно
kitty cat• 16 декабря 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Мало данных ) ну женщины ему должны нравиться неординарные, которые так сказать «не душат». Но это только 5% от общей картинки. Надо знать где Луна (какие еще ему женщины нравятся и нет ли между его вкусами в женщинах конфликта), где находится его управитель брака и какой он. Надо все анализировать )
Забула що?• 16 декабря 2023
Не скаже карта точної інфо, бо ще залежить від людини. Енергію може на багатьох тратити, а може на одну, яка їх всіх замінить. Або втече.
kitty cat• 16 декабря 2023
Ответ дляЗабула що?
Не скажет конечно потому что от окружения человека многое зависит, от его моральных принципов. Но склонность карта может показать
Полтавська галушка• 16 декабря 2023
Ответ дляkitty cat
Дякую ❤️ і справді,він так не любить коли я вмикаю режим ’душніли’
Так, розумію, що для того,щоб провести адекватний аналіз потрібні дані, а також багато часу та знань
kitty cat• 16 декабря 2023
Ответ дляПолтавська галушка
❤️
Забула що?• 16 декабря 2023
Ответ дляkitty cat
І що дасть схильність? Людина може гуляти і без схильності.
Riesling• 16 декабря 2023
по натальній ніяк, можу на подивитись на таро або на контурній
за 100$
Забула що?• 16 декабря 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Автору до психолога
автор Дама-мадама • 16 декабря 2023
Ответ дляkitty cat
А моему какие женщины нравятся?