Клептоманка• 16 декабря 2023
Дитина 5 років сутулиться
Я теж сутула, намагаюсь щось з цим робити. Що потрібно зробити? Якому лікарю показати? Як це лікують в такому віці?
Коплю на груди• 16 декабря 2023
дитині потрібна якась фізкультура чи спорт.
щоразу як помічаєте сутулість наголошуєте дитині на тому щоб тримала спинку рівно.
Я своєму сину придумала, що є замочок між лопатками і щоб нагадати трошки лоскотала це місце, щоб він звів лопатки і «закрив замочок» і потримав кілька хвилин (спершу буде важко, хоча 10-20 секунд)..і робили так по декілька разів на день.
Все ж краще зверніться за консультацією до ортопеда. Думаю там вам дадуть достатньо інформації та рекомендацій.
Але найголовніше займатись спинкою щодня, а не час від часу. В інтернеті є цілі програми з вправами для спини, в картинках навіть. Можна роздрукувати і повісити десь біля дитини, а потім робити щодня зранку.