Пищалка• 16 декабря 2023
Девочки 40+ с беби-фейс, покажите ваши фото?
Хотелось бы посмотреть в реальной жизни, как выглядят вечные девочки .
Тріль!• 18 декабря 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Правильно, как раз беби-бейс часто имеет резкое старение, даже у актрис, Бриджит Бардо как пример.
Реально?А я думала что наоборот...
Обстановщица• 18 декабря 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Це називається біоідентична гормонозамісна терапія. В Україні такого не має .фемостон тільки є .
Я теж лікар за фахом і підтверджую, що у розвинених країнах більша частина жінок приймає препарати МГТ. В Україні окрім Фемостону є Анжелік та препарати з діючою речовиною тіболон. Для перименопаузи є Клайра. Якщо у вас встановлені пелети, то в Україні їх теж встановлюють, принаймні в Дніпрі я знаю хто цим займається
Милота• 18 декабря 2023
Ответ дляОбстановщица
В Україні окрім встановлення пелети існує біоідентична гзт? В формі таблеток, кремів? І цікаво, в розвинених країнах приймають аналоги нашого фемостону чи саме біоідентичні?
Пищалка
• 18 декабря 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Выглядите до 40 максимум .но очень молодо,свежо и хорошо.
А какой у вас уход ?
Пищалка
• 18 декабря 2023
Ответ дляЕлена-8225
Майже 40 мені :). Можлиао і не бейбі фейс, але бейбі лук
Молодо выглядите ,35 .
Единорог_помог• 18 декабря 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ваш чоловік просто не хоче це фінансувати,бо недешево.)Ботокс для того,щоб прибрати зморшки,які стають з роками все глибше.У вам такі гусині лапки,що прям віку +10 добавляють. Низ обличчя дуже добре виглядає,а верх можливо виправити.Сбробуйте,це не страшно)
Так він ощадливий, вміє накопичувати кошти. І він каже що йому подобається моя індивідуальність і моя посмішка. Я знаю що я для нього найкращая А всі ці процедури ботокси хай дурні роблять. І я йому вірю. І гроші в нас ж щоб ви знали в нас є. І я ними розпоряджаюся, як мені хочеться. Я краще в подорож поїду, чим буду щось з обличчям робити, я вважаю себе дуже гарною і так.
Сільський ансамбль• 18 декабря 2023
Ответ дляМилота
Почали приймати настанням менопаузи, чи раніше? З якої дози?
Ранній клімакс (в 34 роки), одразу призначили дозу 2/10. ЇЇ і п´ю до сих пір.
Michael s Girl• 18 декабря 2023
Ответ дляМожу брикнути
Да, она конечно изменилась до неузнаваемости((
Хм. Между этими фотками лет 50 разницы ?
Michael s Girl• 18 декабря 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Бритни Спирс тоже беби-фейс.
Вряд ли. Просто на этом фото ей лет 16-18
Може ще третю?• 18 декабря 2023
Ответ дляMichael s Girl
Так при чём здесь возраст? Типаж же не от возраста зависит.
Обстановщица• 18 декабря 2023
Ответ дляМилота
У розвинених краінах дуже багато препаратів як синтетичних так і так званих біоідентичних і всі вони застосовуються. Наприклад 17-бета-естрадіол входить до складу Анжелік, це біоідентичний естроген, але другий компонент препарату є повністю синтетичним. В Клайрі, яка є контрацептивом, але використовується як етап переходу до МГТ у складі естрадіолу валеріат. Він теж біоідентичний, але прогестин теж синтетичний.
Ще раз повторюю, що в Україні теж використовують гормональні пелети з біоідентичними гормонами. Але не треба їх ідеалізувати, вони теж мають побічну дію та теж мають недоліки.
Гелі, пластирі теж в Україні є. Гелі зараз 100% є, спрей був, стосовно пластирів не впевнена, але гуманітарні нещодавно точно були
НашлаПерепискуМужа• 18 декабря 2023
Ответ дляМожу брикнути
Просто лишний вес. Чтобы стареть красиво нужно не много есть.
Спішу - перекидаюсь• 18 декабря 2023
Ответ дляМаксХмара
Сейчас начнется игра, кто больше. Мне почти 42 ) Девочки, налетай, кто больше?))
Яка ви смілива
Милота• 18 декабря 2023
Ответ дляОбстановщица
Дуже дякую за таку детальну відповідь! Ви надали стільки інформації!
МаксХмара• 18 декабря 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Яка ви смілива
Я дружу с иронией и чувством юмора. И да, не сильно расстроюсь, если мне выскажут ’фу’ посторонние люди 😉
AmazingLady• 19 декабря 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
В січні буде 43, багато хто зі знайомих каже що виглядаю на 30.
На каких 30, ну камон
Вы немножко старше выглядите
Уравнобешенная• 22 декабря 2023
Ответ дляЩось не спиться
ну давайте, наваливайте гадостей в стиле советчиц. 46 и врать не буду, процедуры делаю на регулярной основе, открытая ринопластика была 7 лет назад.
Красивый нос! Вы делали из эстетических побуждений, или по мед показаниям? А что было не так? И вы вся красивая, и кот) лежа, конечно, мы немножко лучше выглядим, чем стоя, но, думаю, вы и стоя огонь))
Уравнобешенная• 22 декабря 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Спасибо, фоткала на телефон, немного поиграла с цветом
И брови из 2006)
Уравнобешенная• 22 декабря 2023
Ответ дляМожу брикнути
20 и 30, какие первые попались
Вы на Проклову похожи, а не на Дрю.
Щось не спиться• 22 декабря 2023
Ответ дляУравнобешенная
нет, по мед. показаниям, через год после ДПТ
Подвійна веселка• 22 декабря 2023
Ответ дляУравнобешенная
И брови из 2006)
У меня всегда такие брови были есть и будут. А ля брежнев делать мохнатки не собираюсь
Уравнобешенная• 22 декабря 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Между «ниточки» и «а ля брежнев» -куча вариантов) Накладные ногти-лопатки с блестками и зеленые тени из того же 2006, я понимаю девушку, у которой сложилось такое впечатление от вашего фото.
Подвійна веселка• 22 декабря 2023
Ответ дляУравнобешенная
Ногти уже сняла с ними не удобно. Мечта была сделать именно такие ногти сделала, мечта сбылась. Брови не поменяю, пусть для вас и той девушки я «из 2006»
Уравнобешенная• 24 декабря 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Ой, вы красивая, простите за придирки, я противная просто, лучше быть как из 2006, чем по современной моде «губы-бороды-скулы», фу.
Подвійна веселка• 15 января 2024
Ответ дляУравнобешенная
Спасибо 🌷
Michael s Girl• 09 февраля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
При том, что она здесь юная девочка, поэтому и выглядит соответствующе. Но я бы не назвала её типаж беби-фэйсом
Злива інформації• 17 февраля 2024
Ответ дляГубка Боб
Могу только так, только из душа, волосы еще мокрые. Кто сколько даст?
Курочка-чубаточка• 25 февраля 2024
Ответ дляЩось не спиться
название туши в студию!
А выглядите отлично, это правда)